Все про стелі
Будівельний інтернет майданчик


Домашня ферма

Домашня ферма

Школа ремонту

Школа ремонту

Хостинг від HyperHost

Хостинг від HyperHostВсе про стелі

Стеля -нижня частина конструкції, що обгороджує, що обмежує приміщення зверху. Стеляможе бути безпосередньо нижньою частиною перекриття або покриття, або підвісною - утвориною особливимиконструктивними елементами.
Підвіснастеля - конструктивні елементи, які обмежують приміщення зверху ікріпляться до перекриття або покриття на підвісках.
Підвісністелі кріпляться на жорсткий дерев'яний або металевий каркас, який в свою чергуприкріплюється до існуючого стелі, зазвичай із застосуванням підвісів. Якщопідвіси не використовуються, а каркас кріпиться безпосередньо до існуючогостелі, то стелю іноді називають підшивною.


Законструкцією каркаса і матеріалу покриття виділяються наступні типи стель:

    Модульні (конструкція, складена з окремихмодулів, що мають різну форму):
o Касетна (растрова). Каркасв цьому випадку складається з металевих Т-образних профілів, що утворюютьпрямокутники, на які зверху укладаються модулі стелі (плити, касети). Найбільшпопулярні модулі розміром осередків каркаса 60 × 60 (розмір касет 59,5 × 59,5)і 60 × 120 сантиметрів. Перевагоюданого виду стелі є можливість повторити контури приміщення: поглиблення,опуклі деталі, ніші. Недолікомпідвісної стелі касетного типу є велика вага і зменшення при його установцівисоти приміщення на 8-20 см. В залежності від типу касет, такі стелі поділяютьна приховані (нижня, лицьова площина касет збігається з площиною профілівкаркаса, або навіть нижче) і відкриті (нижняплощину касет рівна, лежить на профілі і вище на 2-3 мм нижньої площиникаркаса). Розрізняютьдекілька видів касет: з мінераловолокнистих плит товщиною 8-15 мм облицьованихз одного боку папером (рифлена, або з перфорацією); зтонких алюмінієвих листів (перфоровані, або гладкі пофарбовані, або здзеркальним напиленням); зполікарбонату (кольорові, з текстурної поверхнею).
o Рейкова.Модуліцієї стелі являють собою довгі і порівняно вузькі панелі (рейки) з металу абопластику, які стикуються між собою загнутими краями. Найбільшпопулярні панелі довжиною 3-4 метра, типова ширина рейки - 10 сантиметрів. Перевагоюданого типу стелі є легкість монтажу на криволінійних поверхнях. Післямонтажу такого стелі висота приміщення зменшується на 4-20 см. Рейкові стелізазвичай не використовуються в житлових кімнатах, так як там вони виглядають недуже затишно. Водо-і вогнетривкі, морозостійкі, використовуються в невеликих вологих приміщеннях(у ванних кімнатах), а також в неопалюваних приміщеннях. Длявнесення різноманітності в зовнішній вигляд підвісної стелі використовуютьсяспеціально профільовані рейки - так звана «розкладки» - вставляються міжосновними панелями, а також світильники.
o Решітчаста (пориста, грильято відітал. grigliato - «решітка»). Данийвид стелі-є різновидом плиткових і касетних стель. Йоговідрізняють спеціальні порожнини (осередки), закриті з тильного боку фоновоїпідкладкою. Формаотворів допускає різноманітність: може бути не тільки квадратної, а такожовальної, круглої і т. Д. Модулі цієї стелі (зазвичай U-образні) збираються вметалеву решітку. Розмірмодулів зазвичай в межах від 5 × 5 до 20 × 20 сантиметрів. Восновному їх застосовують в офісах, торгових центрах, магазинах, кафе,ресторанах, барах, залах очікування, аеропортах і вокзалах.

    Суцільні:
o Гипсокартонна.Іззастосуванням суцільного листа гіпсокартону. Такастеля дозволяє виправити непривабливий зовнішній вигляд базового стелі,заховати проводку і інженерні комунікації, вмонтувати елементи освітлення, атакож створити будь-які форми стельового простору. Особливістютаких конструкцій є необхідність облаштування спеціальних люків длязабезпечення доступу до комунікацій, розташованим на базовій стелі черезнерозбірні самої стелі. Втратив висоті приміщення після монтажу гіпсокартонної стелі несуттєві - близько 7-8см. (Вікіпедія)

Підвісні стелі, які всвою чергу прикріплюються до існуючоЇ стелі без застосування підвісів і каркасушляхом приклеювання на базову існуючу стелю, то таку стелю називають клейовою.

  Не пропустіть наші останні новини, спеціальні пропозиції та ексклюзивні послуги.

Підпишіться на нашу розсилку вже сьогодні!

Підписатися на розсилку

Дата и время
Є питання? Ми на зв'язку! Напишіть зручним для Вас способом або замовте зворотній дзвінок!
ОлексійОлексій
×
Онлайн чат
Телеграм
Служба підтримки
Вайбер
Фейсбук
Почта
Київстар
Водофон
Зворотній дзвінок