Купити Бікроэласт ЭКП 4,0 сланець сірий ( 10 м2 ) крыша за вигідною ціною в Києві - BUDIAK - Солом'янка - Відрадний - Борщагівка - Печерськ - Центр - 70007
Будівельний інтернет майданчик


Фільтр            
Ціна  381 - 1115грн
Виробник

Домашня ферма

Домашня ферма

Школа ремонту

Школа ремонту

Хостинг від HyperHost

Хостинг від HyperHostБікроэласт ЭКП 4,0 сланець сірий ( 10 м2 ) крыша

...

Код: 70007

Бікроэласт ЭКП 4,0 сланець сірий ( 10 м2 ) дах

 

 Бікроэласт ЭКП 4.0 сланець сірий (9м²) - рулоний кровельний та гідроізоляційний матеріал. Замінюється в якості верхнього шару в двохслойних кровельних системах, а також може використовуватися без підкладного шару. Битумный наплавляемый матеріал. Рулонний кровельний матеріал на основі стеклохолста та бітумного зносу призначений для пристрою верхнього шару кровлі та гідроізоляції будівлі. Полотно рубероїда з лицевої сторони покрита крупнозернистою посипкою сланец-серого, який захищає кровельний матеріал від впливу сонячних лучей. Основа - поліестер, тип покриття – крупнозерниста мінеральна посипка. Наплавляемая кровля в рулонах 

Бікроэласт - оптимальний варіант для кровлі великих майданчиків і по качеству, і по ціні. Битумный наплавляемый матеріал. Бікроеласт у різних його модифікаціях застосовують для: 
- пристроїв нижніх слоїв кровельного ковра та гідроізоляції будівельних конструкцій: фундаментів, підвалів, цоколей; 
- у якості верхнього шару в двохслойних кровельних системах, також може використовуватися без підкладного слоя. Рулонний кровельний та гідроізоляційний матеріал, що міститься зі скловолокнистої основи, на яку з двох сторін рівномірно нанесено бітумне вяжущее. Бікроеласт отримують шляхом двостороннього нанесення на скловолокнисту (стеклохолст, склоткань) на основі бітумного вяжущего, що міститься з бітуму, наповнювача та технологічних добавок з кінцевим нанесенням на обе стороны полотна захисних слоїв. У якості захисних слоев використовують крупнозернисту (сланец, асбогаль) і мелкозернисту (песок)посипку або полімерну пленку. 

 Бікроеласт призначений для пристрою кровельного ковра будівлі та споруди та гідроізоляції будівельних конструкцій. В залежності від виду захисних шарів і області застосування Бикроэласт випускають два марок: з крупнозернистой посипкою з лицевої сторони і полімерної пленки з нижньою стороною полотна. Применяется для пристрою верхнього слоя кровельного ковра. полімерна пленка з обеими сторонами полотна. Замінюється для пристрою нижніх слоїв кровельного ковра та гідроізоляції будівельних конструкцій.

Характеристики

Основні

Виробникель Техноніколь

Країна виробник  Україна

Основа Поліестер

Верхне покриття Плівка

Нижнє покриття Плівка

Додаткові характеристики

Площа, м²: 10

Довжина \ ширина 10х1 м2

Маса 1м2 матеріалу 4,0 кг

Основа поліестер

Розривна сила при розтяженні 294 Н

Поглинання води за  24 годин 1 %

Температура крихкості зв'язуючого матеріалу  15°С

Теплостійкість 85 °С
1775

894.89грн

+ 7 = 3580

1

Доставка

Дата и время
Є питання? Ми на зв'язку! Напишіть зручним для Вас способом або замовте зворотній дзвінок!
Олексій Олексій
×
Онлайн чат
Телеграм
Служба підтримки
Вайбер
Фейсбук
Почта
Київстар
Водофон
Зворотній дзвінок