Купити ФОЛЬГА каш.карт.ізоляц. K 50-7 KNAUF за вигідною ціною в Києві - BUDIAK - Солом'янка - Відрадний - Борщагівка - Печерськ - Центр - 71413
Будівельний інтернет майданчик


Фільтр            
Ціна  18 - 93грн
Виробник

Домашня ферма

Домашня ферма

Школа ремонту

Школа ремонту

Хостинг від HyperHost

Хостинг від HyperHostФОЛЬГА каш.карт.ізоляц. K 50-7 KNAUF

...

Код: 71413

КНАУФ ФОЛЬГА  ізоляційна К 50-7

Фольга кашірована картоном, володіє високими тепло- і гідроізоляційними властивостями. Фольга зменшує потери тепла до 97%. Стійка до коррозії, має невеликий удельний вес, є екологічно чистим матеріалом.
Кашований фольга складається з алюмінію або іншого металу, який шляхом склеювання (кашування) з іншими шарами з двох і більш матеріалів, утворює єдине ціле. Така упаковка жорстка і пластична, нежна проста фольга і більш захищена від зовнішнього впливу. За рахунок слоя з поліетиленової пленки або воски (екструдованого покриття) багатослойна кашірована фольга більш захищена від влаги і менше прониці для кисню та сторонніх запахів. Чаще всього кашированная фольга застосовується для упаковки продуктів з високим вмістом жиру і масел, зокрема молочної продукції. У будівельній кладці використовується для тепло- та гідроізоляції різних будівельних конструкцій. 

Knauf Insulation LMF AluR - рулонний матеріал, який складається зі смуг (ламелей), нарізаних з мінераловатних плит, і наклеєних на алюмінієву фольгу таким чином, що волокна розташовуються перпендикулярно плоскості підложки. Применяется як тепло-, звуко- і протипожарна ізоляція будівельних конструкцій, для ізоляції трубопроводів, систем кондиціонування, вентиляційних і трубопроводних відопильних приладів. Може бути в саунах, системах теплих полов, в дерев'яних конструкціях.

Характеристики

 

Производитель  

Knauf

Страна производитель

Україна

 

1228

53.07грн

= 212

1

Доставка

Дата и время
Є питання? Ми на зв'язку! Напишіть зручним для Вас способом або замовте зворотній дзвінок!
Олексій Олексій
×
Онлайн чат
Телеграм
Служба підтримки
Вайбер
Фейсбук
Почта
Київстар
Водофон
Зворотній дзвінок