Купити Пінополістирольні плити EXTRAPLEX 5см*1,2*0,6-35пл-8шт-уп-0,288м3-5,76м2 риф за вигідною ціною в Києві - BUDIAK - Солом'янка - Відрадний - Борщагівка - Печерськ - Центр - 71312
Будівельний інтернет майданчик


Фільтр            
Ціна  158 - 1354грн
Виробник

Домашня ферма

Домашня ферма

Школа ремонту

Школа ремонту

Хостинг від HyperHost

Хостинг від HyperHostПінополістирольні плити EXTRAPLEX 5см*1,2*0,6-35пл-8шт-уп-0,288м3-5,76м2 риф

...


Код: 71312

Пінополістирол ТЕХНОНИКОЛЬ EXTRAPLEX 5см*1,2*0,6/35пл/8шт/уп/0,2/5,76м2/риф

 

EXTRAPLEX, виготовляється з покращеного полістирола загального призначення способом екструзії. Метод забезпечує виробництво матеріалу з рівномірною структурою, яка складається з маленьких закритих міхур розміром 0,1-0,2 мм. Завдяки відсутності пустот, які можуть впитувати воду, матеріал має високі експлуатаційні характеристики, об’єднуючі в утеплителі мінімальну гігроскопічність, високу прочність на згортання та низьку теплопровідність.

Екструдований пінополістирол EXTRAPLEX – це пеноматеріал у жорстких плитах, який за допомогою екструзії виробляється з полістиролу.

Отримання геометричних правильних плит пеноматеріалу можливо за допомогою процесу екструзії, структура якої однородна і складається із закритих маленьких ячеек розміром 0,11-0,21 мм. Відсутність пустот, поглинаючих воду, це основа високих експлуатаційних характеристик плити пенополістирола Extraplex, здатних поєднувати в одному матеріалі низьку теплопровідність, мінімальну гігроскопічність та високу прочність на згортанні.

Невеликий вес є однією з переваг екструзійного пенополистирола Extraplex, завдяки цій характеристикі утеплювача зручно переміщати на будівельні об'єкти та на самій будівельній площині, наприклад, в будівництві підняти на верхніх поверхах. Також цей плитковий матеріал легко обробляється, наприклад перочинним ножем, при укладанні можна надати необхідну форму.

При роботі пенополістирола ріжучими інструментами він не пилить і не крошиться, чого не можна сказати про інших утеплителях, наприклад мінеральної або базальтової води високої щільності.

Висока прочність екструдованого пенополістирола відкриває широкі можливості для застосування його у всіх областях, де необхідно утеплити по загальним рівним плоскостям з високою розподільною нагрузкою.

Пенополістирол Extraplex здатний протягом тривалого часу без зміни геометричних розмірів і властивостей витримувати розподілену навантаження вище 35 тонн/м2, що робить його практично незамінними при улаштуванні промислових полов. Якщо в промислові полі при устрої додають стальний фібру, який розширює навантаження та армує по всій площині та об’єму, то такий пол буде служити дуже тривалий час і не руйнується при роботі важкої складської техніки, вантажників, штабелетів, вантажівок.

Екструдований пенополістирол, який досить часто називають екструдованим пенопластом, застосовують у цивільному та промисловому будівництві для ізоляції:

промислових полов у тому числі полов по ґрунту,
фундаментів і фундаментних плит,
взлетних полос,
плоских кровель,
автомобільних дорог і автотрассів,
рефрижераторів

 

931

969.70грн

+ 8 = 3879

1

Доставка

Дата и время
Є питання? Ми на зв'язку! Напишіть зручним для Вас способом або замовте зворотній дзвінок!
Олексій Олексій
×
Онлайн чат
Телеграм
Служба підтримки
Вайбер
Фейсбук
Почта
Київстар
Водофон
Зворотній дзвінок