Купити Пінополістирол PENOBOARD 1,25х0,6 50мм за вигідною ціною в Києві - BUDIAK - Солом'янка - Відрадний - Борщагівка - Печерськ - Центр - 71307
Будівельний інтернет майданчик


Фільтр            
Ціна  158 - 1354грн
Виробник

Домашня ферма

Домашня ферма

Школа ремонту

Школа ремонту

Хостинг від HyperHost

Хостинг від HyperHostПінополістирол PENOBOARD 1,25х0,6 50мм

...


Код: 71307

Пінополістирол Penoboard (Пеноборд) 1250*600* 10 0 мм.

Пінополістирол ПЕНОБОРД , що має структуру із закритими гомогенними яйцями, має такі властивості:

 •  низким коефіцієнтом теплопровідності
 •  невосприимчивостью к действию влаги
 •  стійкістю к перепадам температури
 •  високою прочністю на сжатие и изгиб
 •  високою ступенем водонепроницаемости и паронепроницаемости
 •  постоянством розмірів
 •  малым весом
 •  прост в застосуванні, може укладатися майже при всіх погодних умовах.

Преимущество використання пенополістиролу PENOBOARD для теплоізоляції будівельних об'єктів:

 •  плити мають по всім сторонам плити «вибрану четверть» або систему «позагребневого з'єднання» і забезпечують непреривний ізоляційний шар без освіти мостика холоду.
 •  монтаж понополістирола може бути в будь-яких погодних умовах, плити несприятливі до дії влаги, тому захист від дождової води чи снігу не потрібно, а матеріал може спокійно зберігатися під відкритим небом.
 •  плити PENOBOARD володіють достатньою прочністю, дозволяють витримувати навантаження, передавані з верхнього шару матеріалу.
 •  вся поверхня є теплоізольованою, захищеною від напруги, що викликає екстремальні температури.
 •  непреривність поверхні жорстких теплоізоляційних плит підвищує стійкість проти горизонтальних навантажень.

Пінополістирол Penoboard пройшов багатократну перевірку і показав відмінну якість матеріалу, тому він широко використовується в громадських приміщеннях для теплоізоляції полів, стен, потолків, кровель, фундаментів.

Запланована або розрахункова ефективність теплоізоляції будинків досягається тільки в тому випадку, якщо повернеться утворення потерь тепла, через так званий - «мостики холоду».

Плити екструдованого пінополістирола Penoboard голубого кольору.

Теплоізоляція фасадів:

Поверхність листа ЭППС Пеноборд шероховата з доповнювальними насечками, що покращує сцеплення цементних клеєвих складів з поверхнею листа, це дуже важливо для системи утеплення фасаду та цокольних частин будівлі.

 

Пінополістирол Penoboard - відмінний матеріал для теплоізоляції фасадів, монтаж, який можна проводити практично при будь-яких погодних умовах, відповідно до плитами з мінеральних вати. Пенополістирол Penoboard має досить габаритний розмір листів 1250 мм. на 600 мм. - це 0,75 м2 в шт. , із-за розширеної площі листи, матеріал легко заповнює велику площу поверхні фасаду та тим самим зменшує трудозатрати. Листи, які мають «вибрану четверть», препятствуют возникновению «мостиков холода», відповідно до звичайного пенопласта, який має відкриті стики між листами.

Теплоізоляція полов:

Пінополістирол Penoboard застосовується для зниження теплової енергії в фундаментах, цілих частинах будівлі та в полях. Середи прочих достоїнств EPPS, пінополістирольними плитами своєрідно витримують тяжі навантаження: тиск ґрунту, динамічні навантаження створюваного транспорту, структурні навантаження, вироблені мебелью, надстроєчними частинами, террасами та поверхностями з насадженнями.

Зазвичай у виборі матеріалу для теплоізоляції полов одним із найважливіших факторів є сила згортання. Для будівництва важливо, щоб матеріал був звичайним при використанні на нерівних, неоднородних поверхнях. Екструдований пенополістирол Penoboard відрізняється не тільки високою прочністю при компресії, але і еластичністю. Це дає можливість укріпити його на нерівних поверхнях, винести максимальні нагрузки, використовувати для теплоізоляції полів.

Використання в скатних кровлях:

Скатна кровля є самим типом кришки житлового будинку. Вона забезпечує повітряний об'єм і приміщення, яке може бути пристосовано для певного нужду і яким можна користуватися в будь-який час. Основними вимогами при будівництві якісного житлового приміщення є ефективна теплоізоляція, що забезпечує мінімальну теплоізоляцію через кришку, надає достатній рівень комфорту для проживання та препятствующей поверхневої конденсації.

Теплоізоляційні плити Пеноборд повинні укладатися поверх стропильної частини або дерев'яного настила, сплошним шаром не перекриваючись яким-небудь елементом конструкції, таким чином, мінімізуючи мостики холоду стропильної частини.

Зверніть увагу на додаткові матеріали для монтажу EPPS, вони вам потрібні: дюбель-зонтик, сетка для армування, клеевой склад для приклеювання та армування. 

 

1116

158.47грн

+ 1 = 634

1

Доставка

Дата и время
Є питання? Ми на зв'язку! Напишіть зручним для Вас способом або замовте зворотній дзвінок!
Олексій Олексій
×
Онлайн чат
Телеграм
Служба підтримки
Вайбер
Фейсбук
Почта
Київстар
Водофон
Зворотній дзвінок