Стелі з пластика
Будівельний інтернет майданчик


Домашня ферма

Домашня ферма

Школа ремонту

Школа ремонту

Хостинг від HyperHost

Хостинг від HyperHostСтелі з пластика

Пластикові модулі для підвісних стель найчастіше виготовляються з ударостійкого полістиролу і полікарбонату. З полістиролу виготовляють переважно дзеркальні стелі, а з полікарбонату - підвісні стелі з внутрішньою підсвіткою.

Зеркальные пластиковые потолки


Дзеркальні пластикові стелі представляють безпечну альтернативу традиційним дзеркальним стелям зі скла. Підвісні стелі, виготовлені з дзеркальних полістирольних панелей, можуть бути різних кольорів і відтінків, а також тонованими. Пластикові стелі, на жаль, не дуже добре поглинають звук, але зате, як правило, мають 100% вологостійкість. З цієї причини підвісні стелі з пластика можна встановлювати у вологих приміщеннях, наприклад, у ванних кімнатах; однак безпосередній контакт з водою все ж небажаний.

Дзеркальніпанелі з полістиролу зазвичай мають товщину 1 - 3 мм і стандартнірозміри 2600 х 1000 мм, 2000 х 1000 мм 1300 х 1000 мм, 1000 х 1000 мм. До нестандартних відносяться елементи наступних габаритів 2600 х 490 мм і 1300 х 490 мм.

Існуютьгнучкі пластикові панелі, що мають спеціальним чином надрізану поверхню(надрізи можуть бути виконані у вигляді смужок або квадратиків) ісамоклеящуюся основу. Такі панелі набагато менше за розміром, ніж стандартні, і тонше (їх товщина складає не більше 1 мм).

Зазвичай зустрічаються такі розміри: 980 х 980 мм, 980 х 490 мм; більші - 2600 х 980 мм і 1300 х 980 мм.

Гнучкі панелі застосовуються для виконання закруглених поверхонь.

Ефектні підвісні стелі з голографічних декоративних панелей, а також дзеркальні стелі з перфорованої і хвилеподібною поверхнею.

З виробників, що пропонують дзеркальні пластикові стельові системи, можна згадати австрійську фірму «Siro & Burg».

Виробники пропонують дуже незвичайні по оформленню елементи. Такі стелі «Silver» або «Brass», мають дзеркальні панелі з полістиролу, покриті тонкою плівкою різних відтінків; або стелі з декоративними панелями «Galaxie», які забезпечені голографічними зображеннями на дзеркальному тлі.

Догляд за пластиковими стелями нескладний, але вимагає дотриманняпевних правил: протирати їх потрібно м'якою ганчіркою, яка не має слідівпилу, і лише при сильному забрудненні - використовувати миючі засоби.

Використання дзеркальних протолков має деякі обмеження оскільки полістирол є горючим матеріалом. Температура в приміщенні з такою стелею не повинна перевищувати 60 град.С. Зцієї ж причини при установці світильників необхідно звертати увагу напотужність використовуваних в них ламп розжарювання і монтуватисвітильників особливо ретельно.
  Не пропустіть наші останні новини, спеціальні пропозиції та ексклюзивні послуги.

Підпишіться на нашу розсилку вже сьогодні!

Підписатися на розсилку

Дата и время
Є питання? Ми на зв'язку! Напишіть зручним для Вас способом або замовте зворотній дзвінок!
ОлексійОлексій
×
Онлайн чат
Телеграм
Служба підтримки
Вайбер
Фейсбук
Почта
Київстар
Водофон
Зворотній дзвінок