Спеціальні підвісні стелі
Будівельний інтернет майданчик


Домашня ферма

Домашня ферма

Школа ремонту

Школа ремонту

Хостинг від HyperHost

Хостинг від HyperHostСпеціальні підвісні стелі

\

Крім описаних раніше видів підвісних стель, заслуговують на увагу іспеціальні підвісні стелі, призначені для виконання будь-яких певнихфункцій.

Слід зазначити всілякі
стелі які світяться , стелі з функцією нагріву -охолодження, стелі з вбудованою побутовою технікою, електропровідністелі, стелі з можливістю створення шумового бар'єру.

Сяючі підвісні стелі, інакше звані світловими купонами, являють собою модульні конструкції, в які вбудовано штучне освітлення.


Існують різні типи таких


Специальные подвесные потолки


стель, що виконуються у формі тих чи інших багатогранників.

Пристрій такої стелі може виявитися доцільним для приміщення,повністю позбавленого денного світла, або як декоративна частинапідвісної стелі в інтер'єрах для того, щоб підкреслити особливостіостаннього.

Стеля представляє собою конструкцію з люмінесцентних світильників,встановлюваних у верхній частині стелі, і підвішеної до перекриттякаркаса, на який встановлюються напівпрозорі акрилові плити, які пропускають47% світла.

Це легка модульна конструкція з тонкого металевого листа: матеріалкаркаса являє собою сталь, забарвлену гарячим методом, латунь абонержавіючу сталь.

Розрізані за розміром плити розпоряджаються вільно на модульні рами,щоб забезпечити можливість обслуговування світильників і очищенняповерхонь, досить просто підняти плиту.

Існують і спеціальні конструкції, що дозволяють вбудовувати пожежобезпечні світильники. З'єднання світильників з поверхнею підвісної стелі виконуються рейками або декоративними рамками. На широких просторах стелі можна групувати кілька джерел штучного освітлення.

Стелі- кондиціонери, що володіють функцією нагріву і охолодження, можутьвикористовуватися в якості альтернативи традиційним радіаторам. Конструкція складається з вбудованої в стельову панель системи трубок, по яких проходить гаряча або холодна вода.

При цьому технічні елементи практично непомітні на площині стелі, оскільки мають таку ж структуру, як і інші стельові панелі.

Стелі з інтегрованими функціями цілком можуть викликати асоціацію зфантастичними сюжетами: в них можна вбудовувати телевізійний екран абодинамік, отримавши в буквальному сенсі слова співаючю стелю, встановитимікроліфти, що дозволяють піднімати або опускати окремі секції стелі.

Електропровідні стелі можуть використовуватися для цікавого ефекту зоряного неба.

Панелі таких стель мають основу з пінополіуретану з вмонтованими двомаструмопровідними пластинами і коркове або текстильне покриття.

Якщо вставити в таку панель крихітні лампочки на спеціальному патроні-голці, вони самостійно загоряться, немов маленькі зірочки.

Такі панелі мають гарну звукоізоляцію і стійкістю до дії вологи. Вони дуже гнучкі, легко згинаються і ріжуться. Подібними елементами можна обробляти стеля практично будь-яким способом - дала його суцільним або модульним.

Слід згадати ще один різновид спеціальних стель - підвісні стелі з ДБ-панелей, які називаються інакше «шумовий бар'єр». Такі стелі забезпечують високий рівень акустичної ізоляції суміжнихкімнат і чудово захищають від шуму устаткування, що працює вміжстельовому просторі.

Спеціальніпанелі для створення шумового бар'єру представляють собою з'єднаніразом гнучке акустичне полотно і гіпсокартонну плиту, трохи менше йогоза розміром. Зазвичай вони монтуються безпосередньо поверх стельових плит, над невеликими ділянками стелі або окремими плитами.  Не пропустіть наші останні новини, спеціальні пропозиції та ексклюзивні послуги.

Підпишіться на нашу розсилку вже сьогодні!

Підписатися на розсилку

Дата и время
Є питання? Ми на зв'язку! Напишіть зручним для Вас способом або замовте зворотній дзвінок!
ОлексійОлексій
×
Онлайн чат
Телеграм
Служба підтримки
Вайбер
Фейсбук
Почта
Київстар
Водофон
Зворотній дзвінок