Рейкова стеля
Будівельний інтернет майданчик


Домашня ферма

Домашня ферма

Школа ремонту

Школа ремонту

Хостинг від HyperHost

Хостинг від HyperHostРейкова стеля

\

Рейкова стеля - це вид підвісних стель, який складається з системи вузьких панелей (рейок) і підвісної конструкції, призначеної для їх кріплення.

Белый реечный потолок

Види рейкових стель

Підвісна рейкова стеля відкритого типу

Рейкова стеля відкритого типу ґрунтується на розміщенні рейок на відстані один від одного, утворюючи між ними щілини. Надалі їх можна заповнити межреечнимі вставками або не заповнювати зовсім. Такий вид перекриття зазвичай встановлюють в високих приміщеннях, де щілини не кидаються в очі. До того ж, вони створюють хорошу вентиляцію і не затримують конденсат на задній поверхні рейок. Стеля відкритого типу годиться як для житлових приміщень, так і для торгових центрів, складів, офісів

.Подвесной реечный потолок открытого типа

Так виглядає сама рейка для стель відкритого типу.

reyka_dlya_potolka.png

Підвісна рейкова стеля закритого типу

Відповідно, рейкова стеля закритого типу полягає в розміщенні панелей впритул один до одного.

Подвесной реечный потолок закрытого типа

Рейки закритого типу мають так звані «язички», які дозволяють зачепитися за сусідню панель, утворюючи стельове покриття без щілин. Рейка закритого типу з «язичком» виглядає так.

Рейка с язычком

Матеріал рейок

Матеріал, з якого виготовлені рейки, як правило, визначає призначення підвісної системи. Основними матеріалами є метал (сталь, алюміній) і пластик.

Рейкова алюмінієва підвісна стеля

Панелі, які складаються з алюмінію легко переносять перепади температур і є вологостійкими. Алюміній поєднує в собі якості міцного металу і легкого невибагливі пластика. Саме тому він є найпоширенішим матеріалом для рейкових підвісних стель.