Профілі для гіпсокартону
Будівельний інтернет майданчик


Домашня ферма

Домашня ферма

Школа ремонту

Школа ремонту

Хостинг від HyperHost

Хостинг від HyperHost
  • 14 05 22
  • |   0 Коментарів

Профілі для гіпсокартону

J-профіль

Один з найбільш поширених типів профілів. Виконаний з жорсткого вінілу, він має великий асортимент розмірів. Ми пропонуємо Вам основні типи для гіпсокартону товщиною 10мм і 12,5 мм. J-профіль застосовується для захисту гіпсокартону від вологи, оформлення закінченого кромки гіпсокартону. Примикання до дверних і віконних блоків, до стороннім матеріалами, а так само виконання жорстких торців. Легко встановлюється, просто надівається на торець гіпсокартону. Прекрасно фарбується. Як і всі профілі має чудову адгезію.

 

J-профіль прихований Mud On

Даний тип профілю дозволяє зробити примикання ще більш акуратним, тим самим домогтися більш високого класу обробки. Перфорована частина профілю закривається шпаклівкою і забарвлюється впритул до іншого матеріалу. Так само чудово виглядає додатковий шар гіпсокартону, завершений J-профілем прихованим.

 

Профіль для рустів

Профілі для рустів використовуються для створення пазів глибиною 6 мм або 12 мм в гіпсокартоні і виробляються з великим діапазоном ширини. Профілі для рустів призначені для руйнування монотонності довгих гіпсокартонних конструкцій. Можуть встановлюватися в вертикальному, горизонтальному положенні, а також під різними кутами і в різних комбінаціях. Профілі для рустів 6 мм x 6 мм є ідеальним пристосуванням для створення точних лінійних деталей і можуть загинатися відповідно до конструкції вигнутих стін і софітів. Дивіться рада. Профілі для рустів 6 мм x 6 мм можуть також використовуватися разом з оптоволоконним кабелем # RL6, який виготовляється NitenDay Industries. Порада: Встановлюйте м'який шнур або пінний стрижень всередині профілю для того, щоб шпаклівка не потрапила всередину під час шпаклювання.

 

Профіль для оптичного кабелю

Профіль цього спеціально розроблений для установки оптоволоконного кабелю # RL8, виробленого компанією NitenDay Industries, який може бути придбаний через Luma Sales Associates. Він може використовуватися з гіпсокартоном 12 мм або 8 мм. Спеціальні гребені призначені для обтискача оптоволоконного кабелю. Порада: Встановлюйте м'який шнур або пінний стрижень всередині профілю для того, щоб шпаклівка не потрапила всередину під час шпаклювання.

 

Поворот для оптичного кабелю 45 градусів

Оптоволоконний кабель повинен виконувати послідовні повороти для підтримки рівномірного виду. Для досягнення цього компанія Trim-Tex розробила 45 градусний поворот для оптичного кабелю. Це дозволяє виконати прокладку кабелю 7.6 см з поступовим поворотом. Цей компонент має спеціальні позначки на зворотному боці, які можуть відрізуватися, що дозволить Вам складати компоненти все разом для формування 90 градусного кута або повний U-образний поворот.

 

L-профіль для арок

Компанія Trim-Tex доклала всіх зусиль для розробки продукції, яка є за своєю природою унікальної і зручною у використанні. Ми намагалися продовжити цю традицію при розробці L-профілю для арок. Особливо успішно використовуються ці профілі для оздоблювальних колон і гіпсокартону вільної форми. Порада: L-профіль для арок штампується для 16 мм гіпсокартону. Якщо необхідна полку 12 мм, можливий зворотний загин в місці маркувальної лінії, при цьому знімається спеціальна смужка. Для зручності монтажу може використовуватися Розпилюючий Клей Trim-Tex 847.Еслі необхідно відірвати смужку, проріжте гострим ножем внизу по лінії відривний кромки.

 

L-профіль

Компанія Trim-Tex є піонером у розробці вінілових L-профілів, пропонуючи широкий асортимент цих елементів конструкції відповідно до Ваших потреб при виконанні оздоблювальних робіт. Спеціальний L-профіль 3210S розроблений для використання з тіньовим профілем (глибина - 12 мм) для створення деформаційних швів.

 

L-профіль зі знімним краєм Tear Away ™

L-профіль зі знімним краєм Tear Away, що поставляється з повністю відривається маскою 8 мм, є одним з найпоширеніших профілів в даній індустрії. Відривна маска працює як напрямна для шпателя, а також як захисна обробка при шпаклюванні і фарбування. Після виконання оздоблювальних робіт просто відірвіть маску. Використовуйте для обробки віконних укосів. Плоский L-профіль зі знімним краєм Tear Away # 9000 призначений для областей, де гіпсокартон примикає впритул. Профіль цього також найчастіше використовується для обробки гіпсокартоном вигинів на арочних вікнах.

 

Фінішний трім

Обидва рухомих оздоблювальних пристосування мають ширину 2.54 см і розроблені для використання разом з будь-якими L-профілями компанії Trim-Tex. Просто відріжте L-профіль до потрібного розміру і встановіть фінішний трім. Ви самостійно створюєте необхідний розмір L-профілю. Фінішний трім з полицею 9,5 см розроблений для закладення рамних щілин з шириною до 1 см.

 

Прямий захисний зовнішній кут

Виконаний з жорсткого вінілу, Прямий захисний зовнішній кут є антикорозійний і міцний обробний куточок. Пропонується різної довжини, щоб знизити кількість відходів і мінімізувати склеювання. Складна модель отворів дозволяє забезпечити проникнення шпаклівки через профіль до стіни. Профіль стає частиною стіни. Профіль зручний у використанні. Просто прикріпіть до стіни.

 

Прямий арочний захисний кут

Прямий арочний захисний кут є ідеальним компонентом для обробки арок і інших вигнутих конструкцій. Спроектовані арочні язички дозволяють Вам перейти від внутрішнього радіуса 25 см до зовнішньому радіусу 45 см. Для полегшення установки використовуйте Розпилюючий Клей Trim-Tex 847 для приклеювання аркових язичків до стіни. Порада: Вигнуті елементи вільної форми, оброблені Прямим арочним захисним кутом, допомагають створити вражаючий зовнішній вигляд.

 

Прямий захисний внутрішній кут

Прямі захисні внутрішні кути найзручніші компоненти для обробки стіни. Прямий захисний внутрішній кут розроблений таким чином, щоб Ви могли створити абсолютно чіткі внутрішні кути. Використання захисних внутрішніх кутів для обробки стінових ніш виконується досить швидко і зручно. Прямі захисні внутрішні кути є Самовирівнювальні і досконалими пристосуваннями, якщо вигнуті каркаси викликають проблеми або коли стіни не мають ідеальних кутів. Найчастіше використовуються для обробки ніш.

 

Універсальний внутрішній кут

Універсальні внутрішні кути дозволяють зробити понад 1 500 км в рік правильних чітких внутрішніх ліній конструктивних будівельних елементів. Унікальна конструкція дозволяє виконати регулювання внутрішнього кута від 70 ° до 150 °

 

Профіль для нестандартних зовнішніх кутів

Профіль для нестандартних зовнішніх кутів є досить еластичним для створення зовнішніх кутів від 120 ° до 140 °. Цей компонент дозволяє зробити Ваш зовнішній пірамідальний кут чітким і правильним. Компанія пропонує найточніші профілі з тупими кутами.

 

Захисний кут Chamfer Bead ™

Компанія Trim-Tex знову встановлює нові досягнення з розробкою захисних кутів Chamfer Bead. Якщо Ви втомилися від квадратних кутів, але Вам подобаються прямі чіткі лінії, тоді захисні кути Chamfer Bead Вас точно влаштують. Вони пом'якшують кімнату і в той же час підтримують чіткий вид кута. Жорсткий вініловий куточок крім цього безпечніше гострого квадратного металевого куточка. Ті, хто вже стикався, з захисними кутами Chamfer Bead визнають, що вони надають приміщенню сучасний вигляд. Порада: Для установки захисних кутів Chamfer Bead стіна повинна бути відсунута, як показано нижче.

 

Профіль Chamfer Stop

Дотримуючись своєї постійної політики - забезпечення користувача великим вибором будівельної продукції - компанія Trim-Tex розробила профіль Chamfer Stop, який є досконалим доповненням до захисних кутах Chamfer Bead. профіль Chamfer Stop розроблений для установки за стіною. Немає необхідності загинати профіль за стіну. Використовуйте профіль для створення ефекту багаторівневої стіни. Замість дерев'яних фірмових компонентів, Chamfer Stop є досконалим компонентом для оздоблення вікон і дверей. Якщо у Вас є фантастичні задуми, Chamfer Stop допоможе Вам втілити їх.

 

Зовнішній кут Chamfer 3 WayU.S. Patent # D431,304

Компонент 3-Way розроблений для обробки зовнішнього кута, де 3 профілю Chamfer Bead з'єднуються разом. Нанесіть невелику кількість будівельного клею на язички для з'єднання куточка 3-Way і профілів Chamfer Bead. В кінцевому підсумку встановіть захисні кути Chamfer Bead

 

Chamfer Marker

Маркер дозволяє швидко і легко сформувати внутрішні кути 90 градусів і 135 градусів. Покладіть Маркер на профіль Chamfer Bead або профіль Chamfer Stop, нанесіть олівцем позначки вздовж розмічального краю, далі відріжте ці позначки і вся робота виконана. Ви можете виготовляти точні кути в будь-який час.

 

Гнучкий профіль для обробки колон під «Армстронг» Flex Grid Angle

Це новий революційний спосіб для обробки круглих колон, стінових склепінь і стельових перекриттів вільної форми. Профіль цього випускається з двома стандартними розмірами: 22 мм і 14 мм. Дозволяє виконати обробку колон з радіусом 14 см і більше. Для внутрішніх діаметрів 3 м і більше використовуйте компонент 8158. Для маленьких внутрішніх діаметрів 90 см використовуйте компонент 8159. Дивіться інструкції з виконання обробки внутрішніх діаметрів. Профіль білого кольору для відповідності здебільшого ґратчастих систем, крім цього Flex-Grid Angle може бути пофарбований в будь-який колір.

 

Захисний кут "350 Bull"

Компанія Trim-Tex розробила нові конструктивні компоненти, які зручні у використанні, надають конструкціям елегантний вигляд - це захисний кут "350 Bull". Маючи половину радіуса напівкруглого 19 мм захисного кута, компонент 350 Bull підходить для підкреслення великих і маленьких деталей, від ніш, перекриттів і прибудов до зовнішніх кутів, балконів і вікон. Унікальна конструкція не вимагає обрізки кута на стіні. Установка виконується аналогічно установці прямого захисного кута. Дуже широкий фланець виготовляється для наджорсткого куточка.

 

Захисний кут "350 Cobra Bull" арочний

Компанія Trim-Tex - новатор у виробництві пластикових профілів для гіпсокартону - представляє профіль 350 Cobra Bull. Тільки 350 Cobra Bull не вимагає шпаклювання прорізів на відкритій поверхні профілю. Унікальний дизайн перфорованої частини дозволяє виконувати маленькі деталі з внутрішнім радіусом 38,1 см або зовнішнім 61 см. Маючи такі характеристики 350 Cobra Bull - правильне і єдине рішення.U.S. Patent # 6,119,420

Захисний 135 ° кут "350 Bull"

Ми не були б лідерами в будівельній індустрії, якби розчаровували покупців. Тому компанія Trim-Tex представляє Вам повну колекцію профілів і приладдя 350 Bull. Захисний 135 ° кут 350 Bull підходить для нестандартних стін. Коли використовуєте 0921 3-Way зовнішній кут для 350 Bull 135 °, ви створюєте скульптурну композицію. Це новий метод в технологи Drywall Art.

 

L-профіль "350 Bull ™"

L-профіль "350 Bull ™" працює як J-профіль прихований або L-профіль "Chamfer Stop ™". Його не потрібно загортати за гіпсокартон. Прекрасний для декоративного оздоблення або для кінцевої обробки навколо віконних і дверних прорізів. Заощаджуйте на обробці деревом. L-профілі "350 Bull ™" - елегантний, економічний шлях обробки віконних і дверних прорізів.

 

L-профіль "350 Cobra Bull ™" арочний


Як і захисний кут "350 Cobra Bull ™", L-профіль "350 Cobra Bull ™" створений без прорізів. Він може використовуватися для створення красивих вигнутих елементів. L-профіль "350 Cobra Bul ™" l може бути використаний для обробки арочних дверей і вікон. L-профіль "350 Cobra Bul ™" l може гнутися від 91,44 см внутрішнього і до 91,44 см зовнішнього радіуса.U.S. Patent # 6,119,420

3-Way зовнішній кут для профілю 350 Bull ™

Призначений для завершення 3-х захисних кутів "350 Bull ™", які з'єднуються під зовнішнім кутом 90 °. Приклейте цю маленьку конструкцію на вушка, щоб скріпити 350 Bull в -сторонній кут і 350 Bull кутові профілі. Завершення з'єднуються профілів.

 

2-Way внутрішній кут для профілю "350 Bull ™"


Призначений для завершення двох внутрішніх кутових профілів 350 Bull ™, щоб з'єднати їх під кутом 90 °. Приклейте до нього два кутових профілю за вушка 350 Bull ™.

Внутрішній кут для L-профілю "350 Bull ™"


Призначений для завершення двох внутрішніх кутових 350 Bull L-профілів, щоб з'єднати їх під кутом 90 ?. Прекрасний для рівневих накладок.

Зовнішній кут для L-профілю "350 Bull ™"

Призначений для завершення двох зовнішніх кутових 350 Bull L-профілів, щоб з'єднати їх під кутом 90 ?. Прекрасний для рівневих накладок.

Маркер для профілів "350 Bull ™"

Створюйте прекрасні внутрішні кути за допомогою 350 Miter Marker. Цей інструмент високої якості, розмічають нерівні внутрішні кути на 90 ° і 135 ° так само як вирівнюють позначки для випрямлення дверних і віконних прорізів. Кожен інструмент випускається з докладною кольоровий інструкцією.

 

Напівкруглий 19 мм зовнішній захисний кут

Пом'якшує кути і надає сучасний вигляд. Компанія Trim-Tex пропонує найбільш повну лінію напівкруглих кутів радіусом 19 мм.

Напівкруглий 19 мм арочний захисний кут

Арочний профіль надрізаний, щоб відповідати арці і іншим кривим формам. Він може згинатися від 38,1 см внутрішнього радіуса до 50,8 см зовнішнього радіуса.

Напівкруглий 19 мм 135 ° зовнішній кут

Докладаючи всіх зусиль для задоволення ваших бажань, Trim-Tex пропонує найповнішу лінію напівкруглих захисних кутів, в тому числі і зовнішній 135 ° 19 мм захисний кут. Профіль цього був створений для зовнішніх нерівних кутів (45 ° або 135 °)

Напівкруглий 19 мм внутрішній захисний кут

Напівкруглий R = 19 мм внутрішній захисний кут призначений для внутрішнього кута в 90 °.

Напівкруглий 19 мм 135 ° внутрішній захисний кут

Для обробки ваших нерівних внутрішніх кутів, компанія Trim-Tex пропонує внутрішній 135 ° напівкруглий захисний кут.

J-профіль напівкруглий 19 мм

Випускається в двох найбільш популярних розмірах, J-профіль застосовується для установки на гіпсокартон. Немає необхідності загинати профіль за стіну. Він чудово підходить для обробки віконних і дверних прорізів і інших конструкцій з гіпсокартону.

 

Маркер для напівкруглого 19 мм захисного кута

Створюйте прекрасні внутрішні кути за допомогою маркера. Цей інструмент високої якості, розмічають нерівні внутрішні кути на 90 ° і 135 °, а також вирівнюють позначки для випрямлення дверних і віконних прорізів. Кожен інструмент випускається з докладною кольоровий інструкцією і працює з усією серією напівкруглих 19 мм кутів, включаючи напівкруглий захисний кут, Bullnose Супер і Гігант L-профілі і Bullnose Fast Cap.

 

0903 2-Way напівкруглий 19 мм універсальний кут

0904 3-Way напівкруглий 19 мм зовнішній кут0903 призначений для сполучення двох 19 мм зовнішніх кутів, що з'єднуються під кутом в 90 °. 0904 призначений для сполучення трьох 19 мм зовнішніх кутів, що з'єднуються під кутом в 90 °.

Напівкруглий 38 мм захисний кут

Подвійний радіус стандартного Bullnose профілю, 38 мм кутовий профіль Bullnose створює відмітний Данська дизайн. Зроблений з жорсткого вінілу, який захищає від пошкоджень і подряпин. Він ніколи не заіржавіє.

Напівкруглий 38 мм арочний захисний кут

Створено, щоб відповідати нашим звичайним 38 мм Bullnose; Арочний Bullnose має коліно з прорізами для узгодження з більшістю вигнутих форм. Обробляти арки та інші криві форми швидко і якісно, починаючи від 38,1 см внутрішнього радіуса до 76,2 см зовнішнього радіуса.

 

Напівкруглий 38 мм 135 ° зовнішній захисний кут

Даний профіль використовується для обробки нерівних кутів стін, а також надає більш м'який і відкритий вид інтер'єру.

Напівкруглий 38 мм 135 ° внутрішній захисний кут

Даний профіль чудово підходить для завершення всіх нерівних внутрішніх кутів.

Напівкруглий 38 мм внутрішній захисний кут

Внутрішній кутовий профіль Bullnose з'єднує стіни під кутом 90 ° і створює округлий вигляд простому кутку.

F профіль

Зовнішній профіль для з'єднання листів гіпсокартону. Тільки білого кольору.

0  |  Коментарів

Для перегляду та коментування потрібно Авторизуватись


Рекомендовані статті

Види профілів і деталей для конструкцій з гіпсокартону

Види профілів і деталей для конструкцій з гіпсокартону

Профілівиготовляються з оцинкованої сталі. Товщина профілю становить 0,4-0,6 мм.Профіль монтажу гіпсокартоннихконструкцій поділяютьс

14 05 22
Пропорції приготування будівельних розчинів

Пропорції приготування будівельних розчинів

         Розчини поділяють на:1. Штукатурні розчини: марки М10, М25, М50;2. Кладочні розчини: марки М

14 05 22
Таблиця для розрахунку стелі з гіпсокартону Knauf

Таблиця для розрахунку стелі з гіпсокартону Knauf

D11; D15; D19; D131; D217Система KNAUF D 112 - це повний набір спеціально вибраних матеріалів, необхідних длястворення підві

14 05 22
Таблиця для розрахунку стель АРМСТРОНГ

Таблиця для розрахунку стель АРМСТРОНГ

Подвісна стеля Knauf, AMF або Armstrong НайменуванняОд. виміруНорма витрат на 1м2

14 05 22Останні статті

Профілі для натяжної стелі

Профілі для натяжної стелі

Пристінний профіль   Сепараторний профільУніверсальний профіль  П...Read more

14 05 22
Шпаклівки для внутрішніх робіт

Шпаклівки для внутрішніх робіт

        Навіть щодо товстий шар грунтовк...Read more

14 05 22
Інструкція по вирівнюванню стін

Інструкція по вирівнюванню стін

Найчастіше готову ґрунтовку наносять за допомогою валика. При цьому в...Read more

14 05 22
Кожній поверхні - свій грунт

Кожній поверхні - свій грунт

Зверніть увагу наступінь пористості тієї чи іншої основи (цег...Read more

14 05 22
Декоративна штукатурка на стіни

Декоративна штукатурка на стіни

Матеріалів, призначених для обробки стін, існує величезна безліч. Д...Read more

14 05 22
"Венеціанська" штукатурка

"Венеціанська" штукатурка

Ще стародавні греки і римляни використовували склад, що нагадує "ве...Read more

14 05 22
Класифікації і характеристики декоративної штукатурки

Класифікації і характеристики декоративної штукатурки

До складу декоративної штукатурки входять: 1. Щось сполучна - часті...Read more

14 05 22
Кам'яна крихта

Кам'яна крихта

Кам'яна крихта - це справжні дрібні камінчики, перемішані з єднальними ...Read more

14 05 22
Покриття "під старовину"

Покриття "під старовину"

Ще один декоративний матеріал, до якого потрібен тонкий підхід, - ...Read more

14 05 22
Структурні штукатурки

Структурні штукатурки

Структурна штукатурка - неоднорідна зерниста штукатурна маса з добавкою...Read more

14 05 22Дата и время
Є питання? Ми на зв'язку! Напишіть зручним для Вас способом або замовте зворотній дзвінок!
ОлексійОлексій
×
Онлайн чат
Телеграм
Служба підтримки
Вайбер
Фейсбук
Почта
Київстар
Водофон
Зворотній дзвінок