Про нас
Будівельний інтернет майданчик


Домашня ферма

Домашня ферма

Школа ремонту

Школа ремонту

Хостинг від HyperHost

Хостинг від HyperHostПро нас - BUDIAK

\
Про нас - BUDIAK

БУДІВЕЛЬНИЙ ІНТЕРНЕТМАЙДАНЧИК  BUDIAK.KIEV.UA -

ДО ВАШИХ ПОСЛУГ      Якщо Ви перебуваєте в пошуку того, хто можезапропонувати Вам саме вигідне рішення для Ваших ідей в будівництві, пошукутого хто зможе втілити Ваші ідеї в життя і позбавить Вас від довгих походів доБудмаркетів, а також запропонує широкий вибір будівельних товарів та ще йоперативно доставить Ваші покупки на об'єкт: - то
будівельний інтернет-майданчик BUDIAK.KIEV.UA- саме те, що Вам потрібно!

 
     В електронному каталозі на сайті Групи BUDIAKпредставлено близько тисячі найменувань високоякісних будматеріалів. Будівельні матеріали інтернет майданчик пропонує своїм партнерам і клієнтам виключно сертифіковані, від провіднихвітчизняних і зарубіжних виробників.      Група BUDIAK спеціалізуєтьсяна комплексних продажах товарів для будівництва, реконструкції, ремонту таобслуговування споруд житлового, комерційного та господарського призначення.

    Також є можливість оренди (прокату) будівельного інструменту та обладнання. Є й додаткові сервіси: автотранспорт, послуги вантажників, послуги з вивезення будівельного сміття, безкоштовна барахолка і багато іншого, що допоможе Вам впораться з будівництвом або ремонтом.
     Наші консультантизнають всі особливості реалізованої продукції і прикладають максимум зусиль,щоб клієнтам було просто, легко і зручно орієнтуватися у величезномуасортименті товарів та послуг.

 
      Пропонуючи будматеріали інтернет-майданчик BUDIAK.KIEV.UA
постійно стежить за оптимальними цінами іякістю реалізованої продукції.


     Служба доставки Групи BUDIAK оперативно доставить придбаніВами будівельні матеріали на об'єкт, незалежно від їх обсягу та кількості.
 

      Група BUDIAK - це група підприємців різних напрямків будівельногобізнесу, яких об'єднує бажання допомогти всім хто зіткнувся з питаннями будівництва чи ремонту.
Ми створили всі умови для того, щоб працюватиз задоволенням, і прагнемо забезпечити їх і нашим клієнтам!

    Не пропустіть наші останні новини, спеціальні пропозиції та ексклюзивні послуги.

Підпишіться на нашу розсилку вже сьогодні!

Підписатися на розсилку

Дата и время
Є питання? Ми на зв'язку! Напишіть зручним для Вас способом або замовте зворотній дзвінок!
ОлексійОлексій
×
Онлайн чат
Телеграм
Служба підтримки
Вайбер
Фейсбук
Почта
Київстар
Водофон
Зворотній дзвінок