Правила доставки
Будівельний інтернет майданчик


Домашня ферма

Домашня ферма

Школа ремонту

Школа ремонту

Хостинг від HyperHost

Хостинг від HyperHostПравила доставки

Правила доставки

Доставка матеріалуздійснюється службою доставки протягом 1-2 днів.

Вивантаженнявантажу здійснюється силами Замовника.
Час на розвантаження товару - 1 година.

Якщо автомобіль з вантажем простояв більше однієї години, то Замовник оплачує простою машини згідно її тарифу за кожну додаткову годину.

Доставказдійснюється протягом робочого дня до 21:00 по Києву і області (без вказівкиточного проміжку часу) в день, попередньо обговорений із Замовником.


В день здійсненнядоставки Замовник (або його довірена особа) повинен знаходитися за адресоюдоставки вантажу, у чому Виконавець засвідчується, роблячи попередній дзвінокпо телефону Замовника, безпосередньо перед завантаженням. Віншому випадку, Виконавець має право перенести доставку на інший день,попередньо узгоджений з Замовником.


При здійсненнідоставки на дачні масиви, Замовник зобов'язаний зустріти транспортний засібВиконавця щоб уникнути втрати часу на пошуки адреси місця вивантаження. Місцезустрічі водія-експедитора з Замовником має бути заздалегідь домовлено зконсультантом магазину, оформляють доставку.


Виконавець здійснюєдоставку вантажу Замовнику ДО ПІД'ЇЗДУ, за умови, що під'їзні шляхи знаходятьсяв стані, придатному для проїзду транспортного засобу Виконавця, і немаєперешкод для проїзду.


Претензії Замовника(або його довіреної особи) до побачених ​​механічних пошкоджень вантажуприймаються водієм-експедитором в момент вивантаження вантажу.


У разі якщо вантажбув доставлений не в повному обсязі, або він не відповідає накладної з виниВиконавця, то усунення недоліків проводиться за рахунок Виконавця під час,узгоджене з Замовником.


Якщо в результаті діїобставин непереборної сили, незалежних від волі Виконавця, доставка вантажу неможе бути здійснена в призначений день, то вона переноситься на інший день за попереднімпогодженням із Замовником.


Якщо у Вас виниклипитання, звертайтеся до консультантів інтернет-майданчику тел.:


•    +38098 825 53 35
• 
 +38066 816 53 35
• 
budiak.kiev@gmail.com

   Вдалихпокупок!  Не пропустіть наші останні новини, спеціальні пропозиції та ексклюзивні послуги.

Підпишіться на нашу розсилку вже сьогодні!

Підписатися на розсилку

Дата и время
Є питання? Ми на зв'язку! Напишіть зручним для Вас способом або замовте зворотній дзвінок!
ОлексійОлексій
×
Онлайн чат
Телеграм
Служба підтримки
Вайбер
Фейсбук
Почта
Київстар
Водофон
Зворотній дзвінок