Стеля армстронг - BUDIAK





Стеля армстронг

Серед модульних конструкцій для облаштування приміщень є один вдалий винахід - стеля армстронг. Вона гармонійно вписується в будь-який інтер'єр, будь то виробничий цех, офіс або житлова квартира. Це одна з причин її великої популярності.

 

Що таке стеля Армстронг

     Підвісна стеля армстронг - легка, швидко вмонтовується конструкція, що складається з безлічі однакових модулів. Це найкраще рішення, якщо потрібно виконати обробку приміщення в максимально стислі терміни. Незважаючи на свою легкість, ця підвісна конструкція міцна і надійна. Що доведено десятиліттями її повсюдної експлуатації. Підвісна стеля типу армстронг має масу переваг, серед яких:

           -  швидкий і легкий монтаж;
           -  взаємозамінність модулів;
           -  естетична привабливість;
           -  легкий доступ до комунікацій, прокладених над модулями;
           -  досить широкий асортимент варіантів для дизайну, за допомогою комбінації різних за кольором і рельєфом плит.

      В асортименті комплектуючих прилади для освітлення приміщень, розроблені спеціально для цієї підвісної системи. Світильники мають ті ж розміри, що і модулі, тому можуть бути встановлені в будь-якому, найбільш зручному місці для освітлення конкретного приміщення.

     Armstrong стеля всім хороша: і красива, і простора, і лаконічна. Але у неї є один, властивий всім підвісним системам недолік: вона забирає значний обсяг простору. Однак, цей «мінус» цілком може обернутися «плюсом», якщо в приміщенні необхідно приховати інженерні комунікації, прокладені безпосередньо під верхнім перекриттям. В цьому випадку підвісні стелі Armstrong незамінні.



Асортимент стельових плиток

Монтаж стелі армстронг передбачає використання тонких, різний за формою і розміром, плит. З їх допомогою формують єдину декоративну площину, розташовану під верхнім перекриттям. Плити виготовляють з різних матеріалів, що визначає їх властивості.

Підвісна стеля армстронг, технічні характеристики якої багато в чому залежать від використовуваних в монтажі виробів, завжди залишається міцною, але воздухопроницаемой конструкцією. Це зумовило ще одну її перевагу: можливість монтажу в приміщеннях підвищеної вологості. Але в цьому випадку будуть потрібні плити з вологостійких матеріалів. І є з чого вибрати.

Виробники пропонують наступні види плит:

           -  з спресованих мінеральних волокон;
           -  з нержавіючої сталі;
           -  з алюмінієвих сплавів;
           -  з поліхлорвініда (ПВХ);
           -  деревно-волокнисті;
           -  дзеркальні;
           -  склопластикові.

Таким чином, можна зібрати будь-яку підвісну стелю типу армстронг, технічні характеристики якої будуть відповідати конкретному приміщенню.

Не можна не відзначити різноманітність оформлення плит.

Їх поверхня може бути наступною:

           -  гладкою;
           -  рельєфною;
           -  імітує текстуру дерева;
           -  вітражного типу;
           -  з геометричними візерунками;
           -  з хитромудрим абстрактним малюнком;
           -  монолітної;
           -  перфорованої.

 Завдяки цьому, підвісна стеля типу armstrong залишається найбільш затребуваною конструкцією в обробці приміщень будь-якого призначення.

У виробників є декілька готових рішень: для коридорів; для приміщень із середовищем «чиста кімната», сертифікованих до 4 класу чистоти (затребувані в медустановах, лабораторіях, цехах фармакологічної промисловості та ін.); для класичних приміщень.

 

Види стель Армстронг

 Розробники цих систем подбали про те, щоб armstrong підвісну стелю можна було встановити в приміщеннях будь-якого розміру і будь-якої конфігурації. Тому крім класичних площинних конструкцій, є й інші:

  -  сейсмостійкі;
  -  стелю-крило;
  -  дизайнерські.

Для того щоб правильно змонтувати армстронг, потрібно вибрати найбільш підходящу для конкретного приміщення і його дизайну систему. Кожна з них включає набір комплектуючих зі своїми, властивими тільки цій системі, замками та іншими особливостями. Завдяки цьому вибору, можна робити круглі, багатокутні, фігурні, багатоярусні стелі. Тому не завжди простий монтаж підвісної стелі армстронг.

 Комплектуючі: види і призначення

Пристрій підвісних стель армстронг нескладний. Зрозуміти принцип збірки зможе і школяр. Але, як і у випадку з іншими стельовими конструкціями, присутні свої нюанси. І про них знають тільки фахівці. Перш ніж вивчати порядок монтажу, потрібно дізнатися, з чого складаються підвісні стелі типу армстронг.

Стельові плити

Якщо вирішено змонтувати підвісну стелю армстронг, розмір плитки вибирають, виходячи із загальної площі приміщення і його дизайну. Стандартна плитка - 600 × 600 мм.

Але є вироби і інших розмірів:

Плитки універсальні. Їх можна кріпити на базову стелю, якщо він ідеально рівний. Товщина цих виробів різна і залежить від матеріалу, з якого вони виготовлені.

Так, мінераловатні плити не можуть бути тонкими за визначенням. Цей матеріал не має достатню міцність. Тому такі плити випускають товщиною від 1,5 см.

Якщо для монтажу підвісної стелі армстронг потрібні тонкі плити, вибір широкий:

Таким чином, товщина підвісної стелі армстронг може бути різною. Слід зазначити, що незалежно від матеріалу виготовлення, всі плити монтують по одному і тому ж принципу: укладають їх на т-образні або г-образні профілі у напрямку зверху вниз.

 

Несучий профіль

Монтаж підвісних стель армстронг неможливий без несучого профілю, що становить основу, каркас системи.

ін (профіль) являє собою довгу тонку планку т-подібної форми.
Стандартна довжина - 370 см. Профіль має легку вагу, що дозволяє кріпити його до поверхонь невисокою міцності. Наприклад, до гіпсокартонних базовим стелях. Армстронг стельовий профіль виготовляють з алюмінію. Всі несучі планки мають подвійну прошивку, що забезпечує необхідну жорсткість. Ці рейки бувають двох типів: Т 15 х 38 (Т15); Т 24 х 38 (Т24). Зазначені розміри - це ширина поличок. У рейках є прорізи, розташовані через кожні 100 см. Несучий профіль приймає на себе основну вагове навантаження конструкції і кріпиться завжди уздовж найдовших стін приміщення. Якщо воно квадратного типу, то у напрямку від вікна.


Поперечний профіль

Для того щоб змонтувати підвісну стелю армстронг своїми руками, буде потрібно не тільки несучий, але і поперечний профіль.

  З його допомогою підсилюють каркас і створюють необхідні для укладання плит осередки необхідного розміру. Так, для плиток 600 × 600 мм, потрібний осередок аналогічних габаритів. Тому поперечний профіль кріплять до несучої з кроком в 60 см. Стандартна довжина цих планок - 1,2 м і 0,6 м. Поперечні рейки бувають двох типів: з прорізами (довжиною 1,2 м); без прорізів (довжина 0,6 м). Прорізи потрібні для стикування планок, оснащених спеціальним замком. За типом з'єднання між собою і несуть профілем, поперечні рейки бувають двох видів: з Щелчкова з'єднанням; з гачковим.

 

Стіновий профіль

Установка підвісної стелі армстронг неможлива без стінових профілів.

ЭЦе L-образні або п-образні планки, які кріплять уздовж стін по всьому периметру приміщення. Стінові профілі виконують ту ж роль, що і напрямні при монтажі гіпсокартонних конструкцій. Власне, вони і є напрямними, тільки для своєї системи, армстронг. Стандартна довжина - 3 м.

 

Підвіс стельовий

Технологія монтажу підвісної стелі армстронг передбачає використання підвісів. Виробники пропонують кілька видів цих комплектуючих.

Затискні. Складаються з двох металевих шпильок. Кінець однієї з них зігнутий у вигляді гака, а другий сформований у формі петлі. Шпильки об'єднані тонкої пластиною з чотирма отворами, крізь які і вставляються. Пластина гнучка. Стискаючи її, можна регулювати довжину підвісу, рухаючи будь-яку з шпильок верх або вниз. Коли пластину відпускають, вона фіксує шпильки в одному положенні.

Є два типи цих підвісів: «гачок-гачок» і «гачок-петля».

Ноніус-підвіси. Потрібні в монтажі каркасів, які повинні витримувати значні вагові навантаження. Різьбові. Використовують нечасто. Регульовані троси. Кутові підвіси.

 

Допоміжні елементи

Пристрій підвісних стель типу армстронг також неможливо без додаткових допоміжних елементів. Вони призначені для більш надійної фіксації конструкцій складних конфігурацій. У різних виробників один і той же елемент може називатися по-різному. Але його функція від цього не змінюється. Незалежно від назви, він виконує одну і ту ж задачу.

Види цих виробів:

Сполучна кліпса.

 Допоміжні елементи підвісної стелі армстронг, в основному, необхідні при влаштуванні складних дизайнерських і сейсмостійких конструкцій.

 

Правила будови підвісної системи

Пристрій підвісної стелі типу армстронг починається з розрахунку несучої здатності верхнього перекриття. З'ясовують, чи здатне воно витримати передбачувану вагу конструкції. Яку, в свою чергу, вираховують, виходячи з розрахунку необхідного для монтажу кількості матеріалів.

Перш ніж приступити до проектування конструкції, вивчають вимоги виробника. Їх кілька: тип поперечних планок повинен відповідати боковому профілю стельової плити; оптимальний тип монтажу - «драбинкою»; рухливі елементи конструкції ( «крила», яруси, фігурні виступи) повинні кріпитися до базової стелі на незалежних підвісах, для того щоб не передавати навантаження на основну конструкцію; додаткове навантаження у вигляді світильників повинно кріпитися ні до несучого каркасу, а до базового стельового перекриття.

Металеву підвісну стелю армстронг встановлюють відповідно до вимог до приміщення.

Якщо необхідне середовище «чиста кімната», використовуються профілі, максимально стійкі до корозії. А стельові плити - з антибактеріальним покриттям. Армстронг підвісна стеля завжди комплектується інструкцією виробника. Перед початком робіт її потрібно уважно прочитати. Всі виробники рекомендують проводити роботи в чистому приміщенні і в безпечних умовах. Підвісні стелі армстронг встановлюють із застосуванням драбин, а на великій висоті - з використанням страхувальних поясів.

 

Світильники для підвісних стель

Схема монтажу підвісної стелі армстронг може включати не тільки каркас і декоративні плитки, але і освітлювальні прилади.

 Існує два типи світильників для цих конструкцій: вбудовані; зовнішні.

У більшості випадків вибирають перші, так як вони гармонійно вписуються в загальний дизайн стелі.

У цій категорії (вбудованих) є три типи світильників:

Підвісні стелі армстронг, монтаж яких передбачає влаштування світильників, можуть бути оснащені розсіювачами. Це додаткові елементи конструкції: тонкі пластини, які встановлюють під нижньою площиною освітлювальних приладів. Розсіювачі бувають різними, з поверхнею типу «колотий лід», «призма», опалові, матові. Стеля армстронг, розміри і несуча здатність якого дозволяють встановлювати світильники зовнішнього типу, повинен бути посилений додатковими підвісами, які кріплять на відстані 20 см від стінового профілю на кожній поперечної рейці.
Найбільш популярні люмінесцентні світильники. У них встановлені 4 лампи. У стандартній комплектації це Т5 на 14 Вт або Т8 на 18 Вт. Процес включення-виключення може здійснюватися як за допомогою звичайних вимикачів, так і з застосуванням електронних автоматичних пристроїв.

 

Варіанти конструкцій підвісних систем

 Існує кілька конструктивних рішень для пристрою стель армстронг:

Пристрій підвісної стелі армстронг, технологія монтажу якого передбачає бескаркасную конструкцію, полягає у фіксації на базовій поверхні верхнього перекриття несучих і поперечних профілів без застосування підвісів.

Двовісний каркас на одному рівні монтують з монолітних (без отворів) несучих профілів і поперечних так, щоб отримати осередки з розмірами 60х60 см. В точках перетину поздовжніх і поперечних рейок встановлюють фіксатори: накладки, які стягують

 

Устрій звукоізоляції

Акустична підвісна стеля армстронг передбачає монтаж звукоізоляційних матеріалів. Якщо хочуть зменшити ступінь звукопроникності верхнього перекриття, вибирають будь-який з варіантів: монтаж звукоізоляційних плит на поверхні верхнього перекриття; обклеювання поверхні верхнього перекриття шумоизолирующими тканинами або плівками; використання в пристрої каркаса стельових плиток з звукоізоляційний матеріал (на мінераловатної основі).

 

Порядок і правила виконання робіт

Завжди можна зробити підвісні стелі своїми руками. Армстронг - не виняток. Цю конструкцію легко зібрати. Але, відповідно до керівництва виробника, для цього потрібна участь не менше 3-х осіб. Це пов'язано з особливостями монтажу підвісних систем. Одна людина має перебувати на висоті і виконувати роботи по кріпленню і з'єднанню профілів, другий - подавати йому необхідні матеріали та інструменти. Третій - забезпечувати безперебійність робіт, готуючи все, що потрібно для їх виконання.

Підвісна стеля армстронг, характеристики якої дозволяють встановлювати світильники закритого або відкритого типу, встановлюється після завершення електромонтажних робіт.

Після чого приступають до виконання підготовчого етапу:
     сортують плити за кольором і розміром;
     оглядають поверхні плит, відбраковують вироби зі сколами і іншими недоліками;
     сортують профілі;
     готують підвіси, кріпильні та допоміжні елементи.

 

 

Технологія монтажу стелі Армстронг

Для того щоб правильно зробити підвісну стелю армстронг своїми руками, покрокова інструкція необхідна. Вона допоможе уникнути помилок, які зажадають демонтажу і переробки всієї конструкції.

 

 

Етап 1. Заміри, розмітка і розбиття. З розмітки починають встановлювати будь-які підвісні стелі армстронг. Монтаж своїми руками виконують відповідно до рекомендованої послідовністю робіт. Проводять обмір приміщення. Складають креслення, на якому розбивають простір на взаімоперпендікулярних осі. Визначають розміри крайніх плит по всьому периметру приміщення. Виконують на базовій стелі розбивку місць установки світильників, вентиляційних решіток, колон, труб. Кутові точки розбивки відзначають за допомогою маякових куточків чи інших допоміжних пристосувань. Встановлюють опорні куточки на колони, якщо такі є в приміщенні.

Етап 2. Встановлення напрямних. Монтаж підвісної стелі армстронг своїми руками починають з установки направляючого профілю. Він може бути L-подібним або п-образним. Направляючий профіль необхідний для того, щоб фіксувати торці несучих рейок. Тим самим забезпечуючи міцність конструкції. Мінімальна висота підвісної стелі армстронг визначається можливостями конкретного приміщення і що висуваються до нього вимог. Якщо під верхнім перекриттям немає ліній інженерних комунікацій, для активного теплообміну досить відступити 8 см від базової поверхні. Цього зазору буде досить для нормальної (без перегріву) роботи стельових світильників. Якщо конструкція підвісної стелі армстронг передбачає установку напрямних L-образного типу, ці рейки кріплять так, щоб коротка поличка профілю розташовувалася перпендикулярно стіні. В цьому випадку вона буде опорою для торців несучого профілю. П-подібні напрямні планки кріплять так, щоб торці несучого профілю заходили в простір, утворене двома паралельними поличками. Відстань між точками кріплення - 40-50 см.

Етап 3. Монтаж підвісів (кронштейнів). Підвіси або кронштейни є обов'язковими елементами каркаса, який формує підвісна стеля армстронг. Види підвісів і спосіб їх кріплення до перекриття, вибирають в залежності від типу базової поверхні. Якщо перекриття складається з залізобетонної плити, використовують кронштейни. Їх пристрілюють до плити пістолетом ПЦ-52-1. Кріпильні елементи в цьому випадку - дюбель-цвяхи ДГ-4. Точки кріплення уздовж однієї лінії повинні бути рознесені на відстань 120, 150 або 180 см. У виборі відстані орієнтуються на несучу здатність перекриття і тип конструкції каркасу. Крок між лініями - 60 см. Правильність установки підвісів (кронштейнів) перевіряють за допомогою водяного рівня. Якщо перевірка показала, що перша лінія кронштейнів встановлена ​​правильно, в подальшому не виникне питань про те, як кріпити підвісна стеля армстронг. Всі подальші дії аналогічні попереднім.

Етап 4. Монтаж несучих профілів. Несучий профіль є основним елементом, який утримує підвісна стеля армстронг. Монтаж цих планок виконують після розмітки і розбивки базової поверхні. Техніка установки напрямних залежить від виду обраних підвісів. Якщо це г-образні металеві стрижні, їх заводять в отвір в профілі, після чого загинають цей дріт пассатижами. Якщо обрані крючкообразние підвіси, що складаються з двох металевих шпильок, насаджують напрямні профілі на гачки. Якщо це кронштейни, кріплення виконують за допомогою болтів або шурупів.

Етап 5. Монтаж поперечних планок. Монтаж підвісної стелі типу армстронг передбачає розбивку каркаса на осередки однакового розміру. До початку цього етапу він (каркас) складається з поздовжніх ліній несучого профілю. Для формування осередків необхідно встановити перпендикулярно несе поперечний профіль. Крок між лініями цих планок - 60 см. В залежності від виду обраного профілю, рейки з'єднують між собою або замками, або допоміжними елементами.

Етап 6. Монтаж приладів освітлення. Якого б не був типу армстронг стелю, установка світильників завжди виконується перш, ніж укладання плитки. Це дозволяє отримати безперешкодний доступ до проводів електромережі. Монтаж освітлювальних приладів вимагає дотримання всіх правил пожежо і електробезпеки.

Етап 7. Укладання стельової плитки. Якщо монтують підвісну стелю перфорований армстронг, полотно плиток повинне мати відповідну перфорацію. Зазвичай вона складається з точкових отворів невеликого діаметра, рівномірно розташованих по всій площі поверхні. Стельова плитка будь-якого типу укладається одним і тим же способом: на виступи несучих і поперечних профілів. Армстронг - підвісна стеля. Тому плитку спочатку заводять в простір між верхнім перекриттям і каркасом, після чого центрують по відношенню до комірки і опускають на полички профілів.


Правила догляду за стелею

Стеля армстронг, монтаж якого зроблений відповідно до рекомендацій виробника, довгий час не потребують ремонту. Якщо ж виникне необхідність заміни елемента конструкції, потрібно дотримуватися наступних правил: неприпустимо прибирати підвіси; не можна згинати або іншим чином змінювати довжину і форму підвісів; недопустима заміна світильників без знань про те, як розібрати стелю армстронг. Поверхня плит очищають від пилу та павутиння за допомогою сухих щіток з жорсткою щетиною. Для більшої зручності робіт використовують щітки з довгою ручкою. Якщо стеля знаходиться на невеликій висоті, його можна пилососити.


Таблиця для розрахунку та порядок монтажу стель Грильято






Рекомендовані статті

Пропорції приготування будівельних розчинів

Пропорції приготування будівельних розчинів

 Розчини поділяють на: 1. Штукатурні розчини: марки М10, М25, М50; 2. Кладочні розчини: марки М50, М75, М100, М125, М150, М200; 3. Роз...

 11 09 22
Таблиця для розрахунку стелі з гіпсокартону Knauf

Таблиця для розрахунку стелі з гіпсокартону Knauf

D11; D15; D19; D131; D217 Система KNAUF D 112 - це повний набір спеціально вибраних матеріалів, необхідних для створення підві...

 03 09 22
Таблиця для розрахунку стель АРМСТРОНГ

Таблиця для розрахунку стель АРМСТРОНГ

Подвісна стеля Knauf, AMF або Armstrong  Найменування Од. виміру Норма витрат на 1м2 ...

 14 05 22
Таблиця розрахунку пристінних конструкцій з гіпсокартону Knauf

Таблиця розрахунку пристінних конструкцій з гіпсокартону Knauf

W 611 Облицовка из КНАУФ-ГКЛ c помощью монтажного клея ПЕРЛФИКС ...

 14 05 22
Види профілів і деталей для конструкцій з гіпсокартону

Види профілів і деталей для конструкцій з гіпсокартону

Профілі виготовляються з оцинкованої сталі. Товщина профілю становить 0,4-0,6 мм. Профіль монтажу гіпсокартонних конструкцій поділяютьс...

 25 05 22
Інструменти для роботи з гіпсокартоном

Інструменти для роботи з гіпсокартоном

    На цій сторінці вашій увазі представлені інструменти для роботи з гіпсокартоном. Дані інструменти ви легко   знайдете в м...

 31 10 22
МАРКИ ТА КЛАСИ БЕТОНУ

МАРКИ ТА КЛАСИ БЕТОНУ

Клас і марка бетону - це основні показники, характеризуючі його міцність. Міцність має змінний характер (з течією часу розчин твердиє і зміцнює...

 12 06 22
Стеля Грильято

Стеля Грильято

Стелю Гріліато не можна назвати самою ефектною, але вона цілком гармонійна і естетична. Це легка підвісна конструкція, монтаж і складання як...

 14 05 22
Належний догляд за бетонном  у перші дні після заливання

Належний догляд за бетонном у перші дні після заливання

 Для забезпечення свєчасного та повного набору міцності вантажного бетону після заливки, за ним необхідний правильний ухід, особливо впродовж пер...

 08 06 22
Стеля армстронг

Стеля армстронг

Серед модульних конструкцій для облаштування приміщень є один вдалий винахід - стеля армстронг. Вона гармонійно вписується в будь-який інтер'єр, ...

 14 05 22




Останні новини

Сервіс з ремонту будівельного інструменту

Плануємо додати нову послугу з ремонту будівельного інструменту з відкриттям сервісного центру в Києві.Сервісний центр з...

Формат коментування

Змінено формат коментування на інформаційних сторінках, сторінках новин та будівельного блогу....

Статті будівельної тематики

Додана можливість розміщення своїх статей у будівельному блозі для наших партнерів та зареєстрованих підписників.В особи...

Бонусна програма

   Бонусна програма - це формат відносин між продавцем та покупцем. Покупці отримують винагороду у вигляді б...

Акція

Увага! Скоро акція!Наступного місяця планується акція на всі товари з категоріїГІПСОКАРТОН І КОМПЛЕКТУЮЧІ!Вдалих покупок...

Партнерська програма

    Партнерська програма передбачає певний формат співпраці між продавцем та партнерами. Партнери отрим...

Дошка оголошень

       Розділи  ЗАМОВНИКИ, МАЙСТРИ, БАРАХОЛКА      У цих роз...

Оренда будівельного інструменту

       Розділ ОРЕНДА       Додали можливість нашим користува...

Дошка оголошень - МАЙСТРИ, ЗАМОВНИКИ

          Розділ - ЗАМОВНИКИ!         &...

Дошка оголошень - БАРАХОЛКА

        Розділ  БУДІВЕЛЬНА БАРАХОЛКА        Д...

Зверніть увагу на ці товари



Останні статті

Таблиця для розрахунку та порядок монтажу стель Грильято

Таблиця для розрахунку та порядок монтажу стель Грильято

Грильято - підвісна стеля, що є комірчастою конструкцією Комплектація стель Грильято на 1 м2 Найменування Од. вим. ...

 26 09 23
Розрахунок матеріалів для покрівлі з бітумної черепиці

Розрахунок матеріалів для покрівлі з бітумної черепиці

МЕТАЛЕВІ АКСЕСУАРИКарнизна планка КП-1/КП-2 (червона, зелена, коричнева) встановлюється усім карнизним звісам; торцеві планки ПТ-1/ПТ-2 по всій довжин...

 17 05 23
Композитна черепиця

Композитна черепиця

     Композитна черепиця - це новий сучасний вид покрівельного матеріалу, який є багатошаровим покрівельним покриттям. Основу комп...

 11 05 23
Битумна черепиця

Битумна черепиця

   Гнучку черепицю також часто називають м'яка покрівля, покрівельна плитка, гонта або шинглс. Вона є невеликими плоскими листами розміром 1...

 11 05 23
Металочерепиця PRUSZYNSKI

Металочерепиця PRUSZYNSKI

   Матеріали з листового металу не вимагають застосування важкої кроквяної конструкції, а у разі ремонту старих дахів кроквяна конструкція...

 10 05 23
Інструкція з монтажу металочерепиці

Інструкція з монтажу металочерепиці

   Ця інструкція дає всю необхідну інформацію щодо монтажу покрівельних покриттів. Порівняно з багатьма покрівельними покриттями, металочере...

 10 05 23
Цегла

Цегла

     Слово "цегла" запозичене з тюркських мов не раніше XIV століття, наприклад, тат. kirpic. Батько цеглини - плінфа."Плінфа" - т...

 09 05 23
Захист бетонного фундаменту

Захист бетонного фундаменту

Хоча бетон є одним із найбільш міцних будівельних матеріалів, проте йому так само необхідний захист і на це є різноманітні причини. Ну звичайно, по-пе...

 08 05 23
Види фундаментів

Види фундаментів

Довговічність будівлі багато в чому залежить від надійності фундаменту, застосовуючих для його виготовлення матеріалів і хорошої гідроізоляції.  ...

 08 05 23
Технологія влаштування покрівлі євроруберойдом

Технологія влаштування покрівлі євроруберойдом

   Міцний та легкий матеріал євроруберойд знаходить широке застосування у сучасному будівництві. Цей матеріал використовується для покри...

 08 05 23


Дата и время
Є питання? Ми на зв'язку! Напишіть зручним для Вас способом або замовте зворотній дзвінок!
Олексій Олексій
×
Онлайн чат
Телеграм
Служба підтримки
Вайбер
Пошта
Зворотній дзвінок