Купити Плита BAJKAL Board 90 600х600х12 мм за вигідною ціною в Києві - BUDIAK - Солом'янка - Відрадний - Борщагівка - Печерськ - Центр - 11023
Будівельний інтернет майданчик


Фільтр            
Ціна  49 - 129грн
Виробник

Домашня ферма

Домашня ферма

Школа ремонту

Школа ремонту

Хостинг від HyperHost

Хостинг від HyperHostПлита BAJKAL Board 90 600х600х12 мм

...

Код: 11023

Плита BAJKAL Board 90 600х600х12 мм

 

Переваги підвісних стель Армстронг

Одним з істотних плюсів підвісних стель Армстронг є їх невисока ціна і різноманітність мінеральних плит, використовуваних для формування самої стелі. Взаємозамінність елементів підвісної стелі дозволяє використовувати як прості плити, так і спеціальні мінеральні плити з підвищеними показниками пожежної безпеки, гігієни, акустики і вологостійкості.

Конструкція підвісної стелі Армстронг

 Підвісна стеля Армстронг складається зі сталевої підвісної системи, зібраної в єдиний каркас і мінеральних плит єдиних розмірів (600X600X12 / 15). Мінеральні плити складаються з мінерального волокна з шорсткою поверхнею. Залежно від типу плит підвісна стеля Армстронг може бути вологостійким або з підвищеною пожежонебезпекою.

 

Мінеральні плити виготовляються методом вологого формування з мінеральної вати, глини і сполучного крохмалю. Така стеля повністю екологічний і безпечний для здоров'я оточуючих. Поверхня плит фарбується у відповідний колір в кілька шарів. Всі плити мають 100% закінченість і їх відразу можна монтувати.

 

Важливим моментом є те, що плити підвісної стелі Армстронг виготовляються з негорючих матеріалів за світовими стандартами пожежної безпеки.

 

Також необхідно відзначити, що підвісні стелі Армстронг значною мірою вирішують проблему звукоізоляції приміщень і просто монтується, в той же час, забезпечуючи вільний доступ в межпотолочное простір. Досить підняти плиту рукою і доступ до електропроводки готовий.

 

Для підвісних стель Армстронг випускаються світильники з лампами денного світла, розмірами відповідними розмірами мінеральних плит, т. Е. 600X600 мм.

 

    ФОРМУЛА ДЛЯ РОЗРАХУНКУ СТЕЛЬ АРМСТРОНГ

    де х м / кв-площа підвісної стелі

    кількість плит = х розділити на 0.36

    кількість профілів:

    профіль 3,6 = х помножити на 0,36

    профіль 1,2 = х помножити на 1,39

    профіль 0,6 = х помножити на 1,39 (так само як і 1.2)

    підвіси гачки і метелики розраховуються з розрахунком 1 комплект на 4-ри плити

    кут 3-х метровий = периметр поділене на 3

1299

55.23грн

= 221

1
Доставка

Дата и время
Є питання? Ми на зв'язку! Напишіть зручним для Вас способом або замовте зворотній дзвінок!
Олексій Олексій
×
Онлайн чат
Телеграм
Служба підтримки
Вайбер
Фейсбук
Почта
Київстар
Водофон
Зворотній дзвінок