Підвісна стеля
Будівельний інтернет майданчик


Домашня ферма

Домашня ферма

Школа ремонту

Школа ремонту

Хостинг від HyperHost

Хостинг від HyperHostПідвісна стеля

\

                         
   
Під підвісною стелеюрозуміють систему, що складається з металевого каркаса, підвішеного доперекриття, на який укладаються або до якого кріпляться або готові модульніелементи (плити, панелі, рейки, касети, комірчасті модулі), або гіпсокартоннілисти, що формують площину стелі. В результаті такої конструктивної системи міжперекриттям і площиною стелі утвориться порожній простір, яке можевикористовуватися для прокладки необхідних інженерних комунікацій і установкисвітильників.
                                          

                                            Перевагипідвісної стелі
    Переваги підвісної стелі очевидні. Він декорує тріщини, плями і інші дефектистарої стелі. Дозволяє приховати інженерне устаткування, розташоване підперекриттям. При цьому, в залежності від обраної конструктивної схеми, можебути забезпечений легкий доступ до цього устаткування або локально, або по всійплощі стелі.
    У модульних підвісних системах при обробці уніфіковані елементи можуть бутилегко замінені.
    Спеціальні акустичні підвісні стелі створюють сприятливе акустичне середовищев приміщенні, поглинають звук і знижують рівень шуму.
    За рахунок хорошого світловідбивання багато моделей підвісних стель значнопокращують освітленість приміщення без додаткових енерговитрат.
    Важливою перевагою підвісних стель є легкість, простота і швидкість їхмонтажу.

                                                     Можливості дизайну
Крім безлічі функціональних завдань, які можуть вирішувати підвісні стелі, вониє ще і прекрасним інструментом для формування індивідуального дизайнуінтер'єру. Всі провідні виробники підвісних стель випускають спеціальні групидизайнерських стель. Вони відрізняються або декоративною обробкою поверхні, абонаявністю геометричних малюнків на поверхні, що сприяють появі"тіньових" ефектів на стелі, або можливістю створювати химернікриволінійні, в т.ч. тривимірні форми. Криволінійні стельові системи дозволяютьздійснювати перехід між перепадами висот базової стелі, а також створювати наоснові однорівневої перекриття криволінійні поверхні, в т.ч. абсолютно новідизайни стель. Криволінійні поверхні стелі можуть бути легко створені також іконструкціями з використанням гіпсокартонних листів - арки і склепіння,тривимірні м'які форми, будь-які фантазії дизайнерів можуть бути втілені вжиття за допомогою цього матеріалу.                                              Класифікація підвісних стель
Існує кілька способів класифікувати підвісні стелі: за функціональнимиознаками, за конструкцією, за матеріалами.                                                   Функціональні стелі.
Для вирішення певних завдань випускаються спеціальні види стель: акустичні,вологостійкі, пожежобезпечні, гігієнічні, міцні.                                               Конструкції підвісних стель.
За конструктивними ознаками підвісні стелі ділять на модульні і суцільні стелі.
• Модульні стелі.
 Всім добре відомі підвісні стелі, видима площина яких складається зготових модульних елементів (панелей, рейок, касет і т. Д.), Виготовлених зрізних матеріалів. При цьому решітка каркаса може бути виділена або навпакиприхована. Всі елементи системи взаємопов'язані, що забезпечує гнучкість припроектуванні, технологічність при монтажі та експлуатації. При обробці квартирипошкоджені модулі можуть бути легко замінені але нові.
• Суцільні стелі.
 Зовсім іншим конструктивним рішенням є створення гладкої поверхні, зовнінеотличимой від звичайної стелі. В основному ці стелі монтуються згіпсокартонних листів. В даному випадку зберігаються загальні перевагипідвісної стелі - можливість легко і швидко декорувати непривабливий зовнішнійвигляд базового стелі, заховати інженерні комунікації, монтувати вбудовані світильники,а також створювати будь-які криволінійні форми стельового простору, підсилюючиїх підсвічуванням. Особливістю даної конструктивної схеми є необхідністьвлаштування спеціальних люків для забезпечення доступу до комунікацій,розташованим в міжстельовому просторі.
Окремо стоять чисто декоративні стелі, що складаються з відкритого підвішеногокаркаса, до якого можуть кріпитися світильники на будь-якій висоті. Даний типпідвісних стель застосовується виключно для вирішення дизайнерських завдань,вони можуть підвішуватися як під площиною базової стелі, так і в якості«другого» підвісної стелі, розташованого нижче першого.
                                           

              
                                                 Матеріали підвісних стель
Для виготовлення модульних елементів підвісних стель використовуються наступніматеріали:
    -мінеральне волокно, в т.ч. скловолокно;
   
-метал (сталь або алюміній);
   
-армований гіпс;
   -
гіпсокартон;
   
-пластик;
   
-дерево, ДВП, MDF, ЦСП з обробкою шпоною аболамінатом під «дерево».  Не пропустіть наші останні новини, спеціальні пропозиції та ексклюзивні послуги.

Підпишіться на нашу розсилку вже сьогодні!

Підписатися на розсилку

Дата и время
Є питання? Ми на зв'язку! Напишіть зручним для Вас способом або замовте зворотній дзвінок!
ОлексійОлексій
×
Онлайн чат
Телеграм
Служба підтримки
Вайбер
Фейсбук
Почта
Київстар
Водофон
Зворотній дзвінок