Підшивні стелі
Будівельний інтернет майданчик


Домашня ферма

Домашня ферма

Школа ремонту

Школа ремонту

Хостинг від HyperHost

Хостинг від HyperHostПідшивні стелі

\


     
Підшивними стелями називаються конструкції, в яких несучіелементи (бруски, несучі профілі) кріпляться безпосередньо до базової стелі, ане підвішуються (як в системах підвісних). Внаслідоктакої конструкції відстань між базовим і стелею підшивання визначається тількитовщиною елементів каркасу. Підшиваннястелі дозволяють легко і швидко «сухим» способом декорувати стельову площину,приховати невеликі нерівності базової стелі, розмістити вбудовані світильники.
Підшиваннястелі можна розділити на наступні види: з ДСП, MDF, пластика, і т. Д .; металеві рейкові; з гіпсокартонних листів. Декоративніоблицювальних панелі широко застосовуються також і для облицювання стін.     
• Гіпсокартонні підшивністелі
Підшивнагіпсокартонна стеля - це збірна конструкція з гіпсокартонних листів іметалевого каркаса з основних профілів, закріплених на базовій стелі. Переважностелю підшивання з гіпсокартону застосовують у приміщеннях з нерівностями вплощині перекриття не більше 20 мм, а також там, де відсутні розводкикомунікацій в пазусі стелі.
Гіпсокартоннастеля застосовується як внутрішня конструкція в житлових, громадських іпромислових будівлях всіх ступенів вогнестійкості, різної поверховості таконструкції, в приміщеннях з відносною вологістю повітря до 70% і температуроюне нижче +15 ° C, при відсутності агресивних середовищ. Вумовах підвищеної вологості (санвузли, кухні) рекомендується використовувативологостійкі гіпсокартонні листи.     
•Натяжні стелі
Ідеясучасних натяжних стель народилася в шістдесяті роки. Аленайбільшого розвитку цей вид обробки стелі отримав в Європі до кінцявісімдесятих років і до сих пір користується заслуженою популярністю. Натяжніплівкові стелі являють собою тонку плівку або тканину, що натягається наспеціальний каркас (багет), який закріплюється або на базовій стелі, або попериметру стін. Отриманастельова площину ідеально рівна і однорідна, має вигляд твердої стелі.Натяжністелі мають ряд переваг, завдяки яким вони знайшли таке широке застосування приобробці квартири:
- величезна колірна гамма і можливість комбінування кольорів і фактуриполотна;
- дозволяють приховати всі нерівності, патьоки і інші дефекти базової стелі;
- не пропускають пил і воду, їм не страшні протікання з верхнього поверху;
- є вологостійкими, не отруйні, не вступають в реакцію з хімічно активнимиречовинами, на них не осідає конденсат (що особливо актуально для застосуванняв басейнах, ванних кімнатах, лабораторіях і т. П.);
- наявність спеціальної бактерицидної плівки дозволяє використовувати їх безобмеження в медичних і дитячих установах;
- дозволяють закріпити в міжстельовому просторі теплоізоляційні абоакустичні матеріали;
- в стелю можна вмонтувати не тільки різні світильники, люстри, але ісистеми вентиляції, сигналізації і протипожежної безпеки;
- практично не потрібно ніякого додаткового догляду, легко миються завдякинаявності тонкого мікронного шару тефлону;
- стелю легко демонтується, якщо необхідно провести додаткові роботи -повторний монтаж не вплине на якість полотна.
    
Натяжністелі можна встановлювати в приміщеннях будь-якої конфігурації, під будь-якимнахилом або навіть в різних площинах, причому можна робити різкі, і плавніпереходи з однієї площини в іншу, створювати арки, зводи, намети, і т. д.
    
Мінімальнавідстань, на якій можна кріпити натяжні стелі від базової стелі - 2,5-3 см,якщо ж необхідно встановити вбудовані світильники, то стеля опуститься до 8-10см. З натяжними стелями можна використовувати будь-які світильники, але зобмеженою потужністю: лампи розжарювання - до 60 Вт,галогенні - 35 Вт. Принеобхідності встановити більш потужні світильники слід виконати додатковутермоізоляцію. Світильникикріпляться до основної стелі, а в натяжній стелі для них прорізаються отвори,які обклеюються по периметру спеціальним теплоізоляційним кільцем. Крімсвітильників на стелі можуть встановлюватися і вентиляційні решітки, підвіснівнутрішні блоки спліт-системи кондиціонування, індикатори диму. Щобвиключити скупчування конденсату в просторі між перекриттям і натяжною стелею,в кріпильних профілях роблять вентиляційні канали. Апри площі приміщення більше 35 м2 необхідно передбачати повідомлення межпотолочногопростору з коробом загальнообмінної вентиляції або встановити в полотнівентиляційні решітки.     
Дизайннатяжної стелі, як вже говорилося вище, може бути самим різним, а для того, щобзробити натяжна стеля ще більш нестандартною і оригінальною можнавикористовувати рішення, що дозволяють отримувати ефект «зоряного неба» абозастосовувати так звані «художні стелі».

     
• Художні стелі.
Існують кількаваріантів:
1 варіант (художній). Еластичнимифарбами на полотно, закріплене в спеціальному каркасі виготовлене за заданимирозмірами, професійним художником наноситься заздалегідь намальована в ескізахі затверджена замовником композиція. Післячого полотно демонтується і відправляється на об'єкт, де займає своє місце.
2 варіант ( «Фото друк»). Задопомогою спеціального обладнання на полотно наноситься малюнок, обраний заіснуючим каталогом або запропонований замовником (фотографія, репродукція вцифровому форматі і т.п.).
     
З'єднаннятехнологій підвісних і натяжних стель дозволило створити оригінальний продукт увигляді стельової плитки (виготовленої з натягнутого і закріпленого наспеціальній рамці полотна) розміром 600х600 мм, яка встановлюється в каркасідля підвісних стель. Цедозволило зробити натяжна стеля більш доступним для споживача, а до підвісногододати всю величезну кольорову гаму, плюс технологічні можливості (легкадзеркальна плитка, що не конденсується вологу, напівпрозора плитка під растровісвітильники, перфорована плитка для кращого поглинання звуку і т. д.).
                                                    Не пропустіть наші останні новини, спеціальні пропозиції та ексклюзивні послуги.

Підпишіться на нашу розсилку вже сьогодні!

Підписатися на розсилку

Дата и время
Є питання? Ми на зв'язку! Напишіть зручним для Вас способом або замовте зворотній дзвінок!
ОлексійОлексій
×
Онлайн чат
Телеграм
Служба підтримки
Вайбер
Фейсбук
Почта
Київстар
Водофон
Зворотній дзвінок