Купити Гіпс Будівельний 40кг KNAUF за вигідною ціною в Києві - BUDIAK - Солом'янка - Відрадний - Борщагівка - Печерськ - Центр - 54005
Будівельний інтернет майданчик


Фільтр            
Ціна  56 - 120грн
Виробник

Домашня ферма

Домашня ферма

Школа ремонту

Школа ремонту

Хостинг від HyperHost

Хостинг від HyperHostГіпс Будівельний 40кг KNAUF

...

Код: 54005

Гіпс будівельний KNAUF Г-10, 40кг

Гіпс формувальний являє собою тонкомолотий білий порошок, отриманий шляхом термічної обробки гіпсової сировини до напівгідрату сульфату кальцію. Чистий гіпс безбарвний і прозорий, при наявності домішок має сіру, жовтувату, рожеву, буру і інші забарвлення.

 

Гіпс - це негорючий, вогнестійкий матеріал, який не містить токсичних компонентів. Має кислотність, аналогічну кислотності людської шкіри. Його виробництво і використання не робить шкідливого впливу на навколишнє середовище. Таким чином, при використанні гіпсу забезпечується екологічна чистота, сприятливий для людини мікроклімат в приміщенні.
 

Матеріали на основі гіпсу володіють здатністю дихати, тобто поглинати надлишкову вологу і виділяти її в навколишнє середовище при її нестачі.
Г-10 Б ІІІ (міцність на стиск 10 МПа (100 кгс / см²) нормальнотвердеющій (початок - 6 хв., Кінець - 9 хв), тонкого помелу (залишок на ситі 0,2 мм - 0%).
Високоміцний гіпс застосовується в:
• керамічної (фарфоро-фаянсової) промисловості для виготовлення форм і моделей
• для скульптурних робіт
• в автомобільній і в авіаційній промисловості при виготовленні форм для лиття кольорових металів і сплавів
• виробництво високоякісних оздоблювальних робіт
• виробництво декоративного каменю (на гіпсополімерний основі)
Підготовка поверхні:
Перед початком роботи поверхню очистити від пилу, бруду та інших забруднень. Формувальний гіпс висипати в чисту холодну воду (у співвідношенні 1 кг приблизно 0,65 - 0,70 л води) і потім перемішати до отримання однорідної маси, що має консистенцію густої сметани. Забруднені ємності та інструмент скорочують час використання розчину.
Порядок роботи:
Готовий розчин використовують для заповнення підготовлених форм. Для запобігання утворення каверн і раковин при заливці розчин ущільнюють струшуванням або вібрацією. Розбирання форм проводиться після закінчення схоплювання. Час використання розчину 10-15 хвилин. Витрата залежить від області застосування.

 

Технічні характеристики:
Виробник Knauf
Одиниці виміру меш.

1302

95.00грн


Передзамовлення
Дата и время
Є питання? Ми на зв'язку! Напишіть зручним для Вас способом або замовте зворотній дзвінок!
Олексій Олексій
×
Онлайн чат
Телеграм
Служба підтримки
Вайбер
Фейсбук
Почта
Київстар
Водофон
Зворотній дзвінок