Натяжні стелі.
Будівельний інтернет майданчик


Домашня ферма

Домашня ферма

Школа ремонту

Школа ремонту

Хостинг від HyperHost

Хостинг від HyperHostНатяжні стелі.

 

         Якщо історія виникнення шпалер відноситься до стародавнього Китаю, то натягувати тканину на стелю почали в Давньому Римі. Причиною як зазвичай послужило бажання прикрасити інтер'єр і можливість за бажанням його легко міняти. Сучасні стелі з ПВХ полотна з'явилися в шістдесяті роки минулого століття у Франції. Натяжна стеля для повсюдного застосування випадково придумавспівробітник фірми Barrisol і з тих пір алегорично натяжні стелі внароді так і називають - Барісоль.

Натяжні стелі можна розділити по типу полотна, за фактурою, за кольором, за способом монтажу.

Полотна бувають безшовними і шовними, тканинними і плівковими. У різних виробників ширина полотна може складати від 142 сантиметрів до 550 сантиметрів. Знаючи ширину полотна визначається кількість швів або його відсутність. Спайкашвів буває прямолінійна або криволінійна в залежності від того якезавдання ставиться (підкреслити інтер'єр або виділити зони). Плівкові стелі являють собою плівку ПВХ і монтуються методів гарячої усадки (нагрівання та охолодження). В основу тканинних стель входить плетений полотно просочений спеціальним складом. Тканинне полотно міцніше плівкового, але обмежена в варіантах.

Thumbnail image

По фактурі розрізняють матові, глянцеві, металік, фотодрук, зоряне небо. За кольором -одноцветние, багатобарвні, художні. Для виробництва полотна металік використовують полівінілхлоридної плівки металік. Стеля відрізняється особливою рельєфною поверхнею з металевим відблиском. Нанесеннямалюнка способом фотодруку на полотно допускається з роздільноюздатністю 1440 dpi на матових, сатинові, лаків фактурах, а так само назамші. Доступна для друку ширина полотна в 340 сантиметрів. Існує два технологи ізготовленіяпотолка «зоряне небо». Це застосування кришталевих насадок або застосування световолокна. При монтажі «зоряного неба» стелю опуститися мінімум на 10 сантиметрів.

За способом монтажу розрізняють стелі встановлені гарячим способом або холодним. Упершому випадку приміщення прогрівається за допомогою газобалонноїустановки до температури 60градусів, крениться краю полотна і приохолодженні полотно натягується. При холодному методі важливо виготовити полотно з допусками в 1-2сантиметри і температурні параметри полотна і приміщення не змінюються.

За способом кріплення полотна розрізняють гарпунну і без гарпунну системи. При цьому гарпун поділяються на шпательного гарпунні і безщілинних гарпунні.

Thumbnail image

Пройшовшись по класифікації натяжних стель логічним буде сказати про переваги і недоліки.

   Почнемо з поганого.

  - ПВХ полотно погано переносять негативну температуру, тобто їх можна використовувати тільки в опалювальних приміщеннях;

  - натяжна стеля боїться порізів і проколів (ремонтується, але погано);

  - не рекомендується встановлювати в зонах з періодичним високим нагріванням (над плитою кухні);

  - досить висока вартість.

  
До плюсів відносяться:

  - велика різноманітність фактур і квітів;

  - можливість створення криволінійних форм;

  - відсутність необхідності ретельної підготовки стін і стель перед монтажем;

  - малий час виготовлення та монтажу;

  -
вологостійкість;

  - еластичність і міцність (до 100 кг на м2);

 
- легкість обслуговування.

Як і належить гідності натяжних стель дозволяю їм бути дуже популярними і затребуваними при ремонті приміщень.

При розрахунку вартості стелі враховується вартість квадратного метра,площа стелі, вартість фактури і кольору полотна, додатковікомплектуючі, освітлення.

Вартість непрямокутних полотна збільшується за рахунок необхідності викрійки.

 Thumbnail image

   Не пропустіть наші останні новини, спеціальні пропозиції та ексклюзивні послуги.

Підпишіться на нашу розсилку вже сьогодні!

Підписатися на розсилку

Дата и время
Є питання? Ми на зв'язку! Напишіть зручним для Вас способом або замовте зворотній дзвінок!
ОлексійОлексій
×
Онлайн чат
Телеграм
Служба підтримки
Вайбер
Фейсбук
Почта
Київстар
Водофон
Зворотній дзвінок