Купити Дюбель-шуруп гриб 6*40 (100шт) за вигідною ціною в Києві - BUDIAK - Солом'янка - Відрадний - Борщагівка - Печерськ - Центр - 63207
Будівельний інтернет майданчик


Фільтр            
Ціна  0 - 160грн
Виробник
ДЮБЕЛІ

Домашня ферма

Домашня ферма

Школа ремонту

Школа ремонту

Хостинг від HyperHost

Хостинг від HyperHostДюбель-шуруп гриб 6*40 (100шт)

...

Код: 63207

Дюбель-шуруп гриб 6/40 (100шт)

 

Дюбель шуруп гриб призначений для швидкого кріплення будівельних конструкцій до основи з бетону, повнотілої цегли, блоків з пористого бетону та інших мінеральних підстав. У гіпсокартонних системах дюбель з ударним шурупом використовується для кріплення до основи профілів і інших елементів каркаса. Для монтажу дюбеля з ударним шурупом слід висвердлити отвір діаметром 6 мм, глибиною 40 мм і вставити в нього пластиковий дюбель. Після вбивання в нього шурупа дюбель розпирається рівномірно в стінках отвори і надійно закріплює дюбель цвях.

 

Кріпильна система Складається з пластикового дюбеля распорного і металевого ударного шурупа з гвинтовою нарізкою. Різьба шурупа влаштована таким чином, що його можна не вкручувати в Встановлений дюбель, а вбив молотком як цвях (звідси назва - дюбель-цвях). Це істотно прискорює монтаж кріплень за допомогою такого дюбеля.

 

 

Дюбель з ударним шурупом може бути в двох варіантах виконання з грибовидной або потайний капелюшком пластикового дюбеля. Дюбель з грибовидной капелюшком має більш високий і широкий бортик в підставі дюбеля, за допомогою якого більш щільно притискається монтуємий матеріал. Але при цьому в результаті закріплення дюбеля його висока капелюшок залишається на поверхні закріпленого профілю або другого матеріалу, створюючи нерівність такої поверхні.

 

Для монтажу дюбеля з ударним шурупом слід висвердлити отвір діаметром 6 мм, глибиною 40 мм і вставити в нього пластиковий дюбель. Після вбивання в нього шурупа дюбель розпирається рівномірно в стінках отвори і надійно закріплює дюбель цвях.

1021

2.18грн

= 9

1

Доставка

Дата и время
Є питання? Ми на зв'язку! Напишіть зручним для Вас способом або замовте зворотній дзвінок!
Олексій Олексій
×
Онлайн чат
Телеграм
Служба підтримки
Вайбер
Фейсбук
Почта
Київстар
Водофон
Зворотній дзвінок