Купити Дюбель Моллі М 4*13 (4*32) (100 шт) за вигідною ціною в Києві - BUDIAK - Солом'янка - Відрадний - Борщагівка - Печерськ - Центр - 63250
Будівельний інтернет майданчик


Фільтр            
Ціна  0 - 160грн
Виробник
ДЮБЕЛІ

Домашня ферма

Домашня ферма

Школа ремонту

Школа ремонту

Хостинг від HyperHost

Хостинг від HyperHostДюбель Моллі М 4*13 (4*32) (100 шт)

...

Код: 63250

Дюбель Моллі М 4*13  (4*32) (100 шт)

Дюбель Моллі - сталевий з гальванічним покриттям

 

 Дюбель Моллі виготовляється зі сталі з гальванічним покриттям цинком. Він складається з гвинта і порожнистої цанги. Цанга складається з чотирьох фіксуючих сегментів і нераспорной частини. Що стосується довжини нераспорной частини дюбеля, то вона повинна підбиратися відповідно до товщини підстави (гіпсокартону і т.п.). Від провертання всередині отвору дюбель «Моллі» захищають гострі зубці. Вони знаходяться безпосередньо на стопорному бортику. Наявність стопорного бортика запобігає провалювання дюбеля всередину отвору.

 

 Дюбель «Моллі» використовують для здійснення кріплення різних антен, люстр, навісних шаф, карнизів і полиць. В якості підстави можуть використовуватися як пустотний матеріал, так і листовий. Наприклад: волокнистий цемент, гіпсокартон, ДСП, гипсоволокно, щілинні цеглини, стельові перекриття і т.д.

 

 Складання фіксують сегментів цанги відбувається в момент вкручування в дюбель гвинта. Це забезпечує збільшення площі поверхні дюбеля, прилеглої до опори підстави. Тим самим забезпечується надійність фіксації дюбеля. Що стосується гвинтів, що використовуються разом з дюбелем «Моллі», то вони можуть бути як зі сферичною, так і з потайною головкою. Відмітна особливість дюбеля «Моллі» в тому, що він може використовуватися вдруге. Причому, ефективність його фіксації при цьому не постраждає. Демонтаж дюбеля здійснюється дуже просто: спочатку викручується гвинт, після чого виймається дюбель.

 

Послідовність монтажу:

 Метод монтажу - попередній. Спочатку необхідно підібрати дюбель «Моллі» необхідних розмірів. Як було сказано вище, це робиться виходячи з товщини несучої основи. Після цього в підставі для монтажу просверливается отвір відповідно до розмірів дюбеля. Монтаж дюбеля в отвір здійснюється за допомогою спеціальних монтажних кліщів. Коли ви таким чином зафіксуєте дюбель, в нього можна вкручувати гвинт. Гвинт може укручуватися як за допомогою звичайної викрутки, так і за допомогою шуруповерта.

1022

70.25грн

+ 1 = 281

1

Доставка

Дата и время
Є питання? Ми на зв'язку! Напишіть зручним для Вас способом або замовте зворотній дзвінок!
Олексій Олексій
×
Онлайн чат
Телеграм
Служба підтримки
Вайбер
Фейсбук
Почта
Київстар
Водофон
Зворотній дзвінок