Купити Дюбель металевий сталевий з термомостом К1-150*8М за вигідною ціною в Києві - BUDIAK - Солом'янка - Відрадний - Борщагівка - Печерськ - Центр - 63233
Будівельний інтернет майданчик


Фільтр            
Ціна  0 - 160грн
Виробник
ДЮБЕЛІ

Домашня ферма

Домашня ферма

Школа ремонту

Школа ремонту

Хостинг від HyperHost

Хостинг від HyperHostДюбель металевий сталевий з термомостом К1-150*8М

...

Код: 63233

Дюбель металевий сталевий з термомостом К1-150 / 8М
 
Дюбель для ізоляції з металевим цвяхом. Застосовують для кріплення утеплювача до повнотілою матеріалами. Дюбель гриб з металевим цвяхом вживають для монтажу важкої ізоляції і там де потрібно відповідальне кріплення. Існує варіант металевого цвяха з термоголівкою, це пластикова капелюшок яка служить для кращої корозійної стійкості та герметичності кріплення. Установка проводиться таким чином: сверлиться отвір в матеріалі кріплення, через термоізоляції, заздалегідь закріплену нерухомо. Вставляється дюбель, до упору, після чого забивається металевий цвях. На один квадратний метр ізоляції застосовують близько чотирьох дюбелів. Матеріал використання дюбеля для кріплення теплоізоляційних матеріалів: бетон, керамзитобетон, газобетон, пінобетон, теплоізоляція, повнотіла цегла, природний камінь.
 
особливості конструкції
Збільшений ребра жорсткості тарільчатого елементу дюбеля діаметром 6 см дозволяють уникнути перелому дюбеля на шийці при монтажі, а також збільшити навантаження на один дюбель.


принцип роботи
При забивання цвяхів розпірна частина дюбеля розкривається і розклинює його.
матеріал кріплення
Дюбель виготовляється з ударостійкого поліпропілену, цвях - з оцинкованої сталі.
матеріал підстави
Дюбель призначений для кріплення термоізоляційних матеріалів до повнотілою підставах, таким як бетон, повнотіла цегла, природний камінь, вапняк, пінобетон і т.п. Для кріплення до дерев'яних і металевих підставах краще використовувати Рондоли.

 

установка дюбеля
Перед початком монтажу дюбелів для теплоізоляції зробіть розмітку місць їх установки.
Просвердлите отвір під дюбель, діаметром 10мм, в матеріалі підстави (стіни) безпосередньо через теплоізоляційний матеріал. Глибина свердління повинна дорівнювати довжині дюбеля плюс 5-10 міліметрів. При розрахунку глибини свердління враховується товщина теплоізоляції, що монтується за допомогою дюбеля.
Вставте дюбель для теплоізоляції в отвір і втисніть до моменту притиску його капелюшки до теплоізоляційному матеріалу (без використання молотка).
Вставте цвях в дюбель теплоізоляції і забийте його в остаточній фіксації фасадного дюбеля в матеріалі підстави (стіни).

 

1070

3.72грн

= 15

1

Доставка

Дата и время
Є питання? Ми на зв'язку! Напишіть зручним для Вас способом або замовте зворотній дзвінок!
Олексій Олексій
×
Онлайн чат
Телеграм
Служба підтримки
Вайбер
Фейсбук
Почта
Київстар
Водофон
Зворотній дзвінок