Купити Герметик CS 24 Silikon Universal (прозорий) 280мл CERESIT за вигідною ціною в Києві - BUDIAK - Солом'янка - Відрадний - Борщагівка - Печерськ - Центр - 25020
Будівельний інтернет майданчик


Фільтр            
Ціна  31 - 169грн
Виробник
ГЕРМЕТИК

Домашня ферма

Домашня ферма

Школа ремонту

Школа ремонту

Хостинг від HyperHost

Хостинг від HyperHostГерметик CS 24 Silikon Universal (прозорий) 280мл CERESIT

...

Код: 25020

Герметик CS 24 Silikon Universal (прозорий) 280 мл Ceresit

 

Ceresit CS-24 являє собою універсальний прозорий герметик на основі силікону і уксусної кислоти.

    Призначений для вікна ущільнення і дверні блоки, вікна з подвійним склінням; герметизації швів збірних конструкцій з бетону, металу, скла; виконання деформаційних швів в басейнах, резервуарах, теплоізоляційних систем фасадів.

 

    Він має високу адгезію до більшості підстав, еластичності, стійкості до атмосферних впливів, зносостійкість, уповільнює формування грибкової цвілі.

 

Підготовка підстави:

Поверхні повинні бути сухими і очищені від пилу і інших забруднюючих речовин. Інспекційна поверхню, такі як алюміній, скло і т.д., має бути очищена за допомогою відповідного розчинника. Прилеглі поверхні рекомендуються для захисту від забруднення фарбувальної стрічки.

 

Порядок проведення робіт:

Ображати кінчик картриджа вище різьблення і щільно ввернути наконечник. Потім вирізати верхню частину наконечника, піднімаючи кут різання, так що розмір отвору відповідає ширині шва. В рівній мірі заповнити шов герметиком за допомогою будівельного пістолета і блокувати поверхню герметика в шов за допомогою шпателя, змоченою в мильній воді, 5-10 хвилин після заповнення.

Потім видаліть фарбувальну стрічку і негайно очистити прилеглі поверхні від залишків герметики.

Ширина швів повинна бути забезпечена щодо забезпечення мобільності герметики. Мінімальна допустима ширина шва 6 мм.

6-12 мм Ширина швів рекомендується заповнити герметиком на глибину 6 мм. Для швів, більше 12 мм в ширину повинні дотримуватися співвідношення ширини шва до товщини герметика 2: 1 шар (товщина шару максимальний становить не більше 12 мм).

 

У кутових швів, герметик повинен бути налаштований на кожен з країв по ширині, щонайменше, 6 мм. Порожнина шва повинна бути заповнена з джгутом з поліетилену, щоб забезпечити пружну підтримку і виключення тристоронньої адгезії герметики, що обмежує його рухливість. Свіжі залишки герметики (до затвердіння) можуть бути видалені за допомогою розчинника.

 

Оброблений герметик можна видалити тільки механічним шляхом. При затвердінні герметика, оцтова кислота відрізняється, тому він не може бути використаний в контакті з шаром дзеркал і корозійних металів, таких як мідь, латунь і свинець.

 

Ви не можете використовувати герметик в контакті з матеріалами на основі бітуму, природного, хлоропрен і elenpropylene (EPDM) каучук, а також будівельних матеріалів, які поділяють масла, пластифікатори або розчинники.

 

Не рекомендується використовувати герметик для заповнення швів, які працюють в воді, а також механічно піддаються і інтенсивне абразивне зношування.

 

1211

145.35грн

+ 1 = 727

1

Доставка

Дата и время
Є питання? Ми на зв'язку! Напишіть зручним для Вас способом або замовте зворотній дзвінок!
Олексій Олексій
×
Онлайн чат
Телеграм
Служба підтримки
Вайбер
Фейсбук
Почта
Київстар
Водофон
Зворотній дзвінок