Купити Піна монтажна TS62 Р за вигідною ціною в Києві - BUDIAK - Солом'янка - Відрадний - Борщагівка - Печерськ - Центр - 24013
Будівельний інтернет майданчик


Фільтр            
Ціна  306 - 310грн
Виробник

Домашня ферма

Домашня ферма

Школа ремонту

Школа ремонту

Хостинг від HyperHost

Хостинг від HyperHostПіна монтажна TS62 Р

Під замовлення
...

Код: 24013

Піна монтажна TS62 РРО (750 мл) CERESIT

 

    Особливості монтажної піни Ceresit TS 62 - однокомпонентна поліуретанова монтажна піна призначена для монтажу та герметизації віконних і дверних блоків, а також інших будівельних конструкцій, для термоізоляції трубопроводів і сантехнічного обладнання, уплотнення швів, заповнення трещин, пустот і щелей; стійка до перепаду температури від -55°C до +90°C; час схоплювання 7-16 хв.

Состав

4,4-дифенилметандиизоционат.

Указания по применению

Мінімальна температура балона перед використанням: +5°С; температура температури: не нижче +5°С. До нанесення пени увлажнять очищені поверхні. Закрити прилегаючі поверхні пленкой. Перед обробкою піною закріпити дверну коробку розпорками. Баллон інтенсивно встряхнути не менше 20 разів. Присоединить к клапану насадку. Вентили баллона перейти вниз. Швы заполнять на 2/3 обсягу. Ізлишки пени можна обрізати через 45-50 хвилин після нанесення. Сліди пени можна видалити ацетоном.

Умови зберігання

Хранити в сухому прохолодному місці у вертикальному положенні при температурі від +5 до +25°С.

Запобіжні заходи

Увага! Баллон знаходиться під тиском. Предохранять від впливу сонячних лучей і не допускати нагрівання вище +50°С. Держать вдали від джерел огня.

 

572

Пiд замовлення
Дата и время
Є питання? Ми на зв'язку! Напишіть зручним для Вас способом або замовте зворотній дзвінок!
Олексій Олексій
×
Онлайн чат
Телеграм
Служба підтримки
Вайбер
Фейсбук
Почта
Київстар
Водофон
Зворотній дзвінок