Купити СТ 85(25кг)-Клей для кріплення, захисту ППС плит за вигідною ціною в Києві - BUDIAK - Солом'янка - Відрадний - Борщагівка - Печерськ - Центр - 34233
Будівельний інтернет майданчик


Фільтр            
Ціна  127 - 503грн
Виробник

КЛЕЙ

Домашня ферма

Домашня ферма

Школа ремонту

Школа ремонту

Хостинг від HyperHost

Хостинг від HyperHostСТ 85(25кг)-Клей для кріплення, захисту ППС плит

...

Код: 34233

СТ 85/25 кг-Клей для кріплення, захисту ППС плит

 

Суміш Ceresit СТ 85 Pro призначена для приклеювання пінополістирольних плит і пристрою захисного армованого шару при утепленні фасадів будівель і споруд. Ефективна при приклеювання декоративних елементів з пінополістиролу всередині і зовні будинків. Використання суміші Ceresit CT 85 Pro (Зима) * можливо при температурі не нижче 0 ° C. Після застосування матеріалу для приклеювання плит утеплювача допускається зниження температури до -5 ° C через 8 годин. При влаштуванні захисного шару зниження температури до -5 ° C допускається через 24 години після застосування матеріалу. При утеплення фасадів мінераловатними плитами необхідно використовувати суміш Ceresit CT 190 Pro.

 

властивості

 

має високу адгезію до мінеральних основ і пінополістиролу;

містить армуючі мікроволокна;

еластифікована;

ударопрочен;

паропроніцаєм;

морозостійкий;

атмосферостоек;

технологічний;

екологічно безпечний.

Галузь застосування:

 

Клей Ceresit СТ 85 призначений для кріплення плит з пінополістиролу до стіни будівлі і виготовлення на них армованого захисного шару при утепленні фасадів будівель «легко-мокрим» способом, наприклад, з використанням системи Ceresit VWS.

 

Ceresit СТ 85 може застосовуватися як при утепленні новобудов, так і при термореновації старих будівель.

 

При утепленні фасадів будівель «легко-мокрим» способом з використанням мінераловатних плит для їх кріплення і виготовлення на них захисного шару, наприклад, з використанням системи Ceresit WM, слід використовувати клей Ceresit СТ 190.

 

підготовка підстави

 

При кріпленні плит з пінополістиролу

Основа повинна відповідати вимогам СНиП 3.03.01-87 і 3.04.01-87.

 

Основа повинна бути досить міцним. Поверхня його повинна бути очищена від різного роду забруднень і речовин, що знижують адгезію клею до основи (жирів, мастил, бітумних мастик, лакофарбових покриттів і т.п.). Крихкі і неміцні ділянки поверхні необхідно видалити. Вади глибиною більше 20 мм рекомендується заповнити матеріалом Ceresit СТ 29 не менше, ніж за три доби до кріплення утеплювача.

 

Забруднюючі речовини, а також покриття з низькою адгезією до основи слід повністю видалити, наприклад, струменем води під високим тиском, механічним способом або за допомогою розчинника.

 

У разі кріплення пінополістирольних плит на існуючі синтетичні штукатурні та малярні покриття (при їх достатній адгезії до основи) для замішування сухої суміші Ceresit СТ 85 замість чистої води рекомендується взяти адгезионную добавку Ceresit СС 81, розведену водою в співвідношенні 1: 3 (на 1 частину добавки - 3 частини води). Самі ж існуючі малярні покриття слід зашероховать і знепилити.

 

Ділянки поверхні, покриті мохом, водоростями або уражені грибком, слід очистити сталевими щітками і потім обробити фунгіцидною препаратом Ceresit СТ 99.

 

Старі неоштукатурені стіни, міцні штукатурні покриття ( «вік» не менше 28 днів) і бетонні поверхні ( «вік» не менше 3-х місяців) слід знепилити, промити водою під тиском і залишити до повного висихання.

 

Сильно вбираючі підстави, наприклад, стіни з газобетонних або силікатних блоків, слід обробити ґрунтовкою Ceresit СТ 17 і повністю висушити протягом не менше 4 годин.

 

При влаштуванні захисного шару

Якщо після кріплення плити утеплювача більше двох тижнів перебували на відкритому повітрі, не покриті клейовим армованим захисним шаром, то необхідно оглянути їх поверхні. При зміні кольору плит і пилкування поверхні утеплювач слід обробити грубим наждачним папером з наступним знепилювання.

 

Виконання робіт:

 

Для приготування розчинної суміші Ceresit CT 85 беруть точно відведені кількість чистої холодної води (від +15 до + 20 ° С). Суху суміш поступово додають в рідину при перемішуванні, домагаючись отримання однорідної маси без грудок. Перемішування виробляють за допомогою міксера або дриля з насадкою для в'язких речовин. Швидкість обертання мішалки повинна при цьому складати 400-800 об / хв. Потім витримують технологічну паузу на 5 хвилин для дозрівання суміші, після чого її перемішують ще раз. Готова суміш розчину повинна бути витрачена протягом 2-х годин.

 

Кріплення плит з пінополістиролу

При кріпленні плит клей Ceresit СТ 85 наносять на поверхню плит, причому в залежності від нерівності поверхні фасаду вибирають відповідний спосіб приклеювання.

 

При кривизни стін і розмірі нерівностей від 3 до 15 мм, клей Ceresit СТ 85 наносять за допомогою кельми по контуру плити смугою шириною 3-4 см з відступом від краю плити 2-3 см і декількома плямами (маячками) в середині плити. Кількість плям на одній плиті повинно бути 5-8 штук і їх діаметр 8-10 см. Смуга клею, що наноситься по контуру плити, повинна мати розриви, щоб виключити утворення повітряних пробок, а висота смуг і плям складати ~ 20 мм.

 

При розмірі нерівностей до 3-х мм, клей Ceresit СТ 85 наносять на плити утеплювача суцільним шаром з відступом від краю пл іти 2-3 см за допомогою зубчастого шпателя з розміром зуба 10-12 мм.

Сразу ж після нанесення клею плиту прикладають до стіни і притискають ударами довгої терки. При правильному нанесенні клею (після притиснення плити) площа адгезійного контакту повинна становити не менше 40% від площі скріплюються поверхонь. Плити слід кріпити в одній площині з Т-образною перев'язкою швів впритул одна до іншої. Зазор між плитами не повинен перевищувати 2 мм. Більші зазори між плитами необхідно щільно заповнити обрізками пінополістиролу або пенополиуретановой пеной.

По закінчення 3-х діб після приклеювання плит, можна приступати до їх додатковому кріпленню (при необхідності) фасадними дюбелями і виготовлення захисного армованого слоя.Устройство захисного слояК пристрою захисного шару приступають після додаткового кріплення плит дюбелями. Необхідна кількість дюбелів на 1 м2 поверхні фасаду визначається расчётом.Клей Ceresit СТ 85 за допомогою гладкої сталевої терки розподіляють по поверхні плит з пінополістиролу рівним шаром товщиною 2-3 мм. На свіжий клейовий шар накладають сітку з лугостійкою скловолокна (з нахлестом полотен 5-10 см) і відразу ж наносять другий шар клею Ceresit СТ 85 товщиною до 3 мм рівно загладжуючи поверхню так, щоб сітка не була відна.

Через 3 доби на захисний шар можна наносити декоративні тонкошарові штукатурні покриття або щелочестойкие краскі.

Свіжі залишки клею можуть бути видалені за допомогою води, засохлі - тільки механіческі.

Прімечаніе:

Роботи слід виконувати в сухих умовах, при температурі повітря і основи від +5 до + 30 ° C і щодо вологості повітря не більше 80%. Всі викладені в технічному описі показники якості і рекомендації вірні при температурі навколишнього середовища + 20 ° C і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах можлива зміна часу споживання і висихання матеріала.Прі необхідності виконання робіт по утепленню фасадів в холодну пору року (при температурі від 0 до + 20 ° C) слід застосовувати спеціальну модифікацію клею - Ceresit СТ 85 ЗІМА.Смесь Ceresit СТ 85 містить цемент і при взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому при роботі з нею необхідно захищати очі і шкіру.

При попаданні суміші в очі слід промити їх водою і звернутися за допомогою до врачу.

Рекомендаціі:

 Крім цього технічного опису, при роботі з матеріалом слід керуватися інструкціями з ведення загальнобудівельних робіт і техніки безпеки в строітельстве.Прі виконанні зовнішніх робіт слід уникати нанесення розчинної суміші на ділянки фасаду, що знаходяться під впливом прямих сонячних променів, вітру і дощу. З цією метою будівельні ліси рекомендується закривати спеціальною сіткою або плівкою, а на будівлі встановити водоотліви.Свіженанесённий захисний шар протягом 3-х діб слід оберігати від прямого попадання води і пересиханія.

Состав Ceresit CT 85:

суміш цементу з мінеральними заповнювачами, полімерними модифікаторами і армирующими мікроволокнамі

Плотность сухої суміші: ок. 1,3 кг / дм3

Колічество води замішування: ок. 6,75 л води на 25 кг сухої смесі

Время споживання: ок. 120 мінут

Температура застосування: від +5 до + 30 ° C

Откритое час: ок. 40 мін

Температура експлуатації: від -50 до + 70 ° C

Адгезія до пінополістиролу: не менше 0,1 МПа (розрив по пінополістиролу)

Адгезія до бетону: не менше 0,6 МПа

Морозостойкость: не менше 75 ціклов

Налічіе тріщин при товщині шару до 8 мм: через 28 діб тріщини отсутствуют

Расход Ceresit СТ 85:

при кріпленні плит         ок. 6,0 кг / м2

прі виготовленні захисного шару:             ок. 5,0 кг / м2

1121

368.14грн

+ 3 = 1473

1

Доставка

Дата и время
Є питання? Ми на зв'язку! Напишіть зручним для Вас способом або замовте зворотній дзвінок!
Олексій Олексій
×
Онлайн чат
Телеграм
Служба підтримки
Вайбер
Фейсбук
Почта
Київстар
Водофон
Зворотній дзвінок