Купити СТ-84 (850 мл.) Клей поліуретановий за вигідною ціною в Києві - BUDIAK - Солом'янка - Відрадний - Борщагівка - Печерськ - Центр - 34227
Будівельний інтернет майданчик


Фільтр            
Ціна  127 - 503грн
Виробник

КЛЕЙ

Домашня ферма

Домашня ферма

Школа ремонту

Школа ремонту

Хостинг від HyperHost

Хостинг від HyperHostСТ-84 (850 мл.) Клей поліуретановий

...

Код: 34227

СТ-84 (850 мл.) Клей  поліуретановий

 

СТ 84 «Express» Церезіт - поліуретановий клей для пінополістиролу. Однокомпонентний поліуретановий клей для кріплення плит з формованого та екструдованого пінополістиролу при монтажі систем зовнішньої теплоізоляції фасадів. Клей Ceresit CT 84 Express призначений для кріплення плит з формованого та екструдованого пінополістиролу на мінеральних основах, в т.ч. при монтажі систем зовнішньої теплоізоляції фасадів будівель, які споруджуються та експлуатуються. Також використовується для заповнення зазорів в стику між закріпленими пінополістирольним плитами. Клей Ceresit CT 84 Express має Високу адгезію до поверхні огороджувальних конструкцій з бетону, цегли, ніздрюватих блоків, штукатурок і інших мінеральних підстав, а також панелей OСБ і бітумних гідроізоляційних покриттів.

 

властивості

 

значно скорочує терміни виконання робіт по утепленню фасадів, за рахунок відсутності технологічних перерв (дозволяє виконати роботи по кріпленню, дюбелювання і створення захисного шару протягом одного дня)

має високу адгезію до мінеральних основ і пінополістиролу

володіє хорошими теплоізоляційними властивостями

забезпечує можливість проведення робіт при низькій температурі і підвищеній вологості

зручний і простий в застосуванні

водостійкий

не містить фреонів

економічний

Галузь застосування

 

Клей Ceresit CT 84 призначений для кріплення плит з формованої і екструдованого пінополістиролу на мінеральних основах при влаштуванні систем зовнішньої теплоізоляції фасадів.

 

Клей Ceresit CT 84 має гарну адгезію до поверхні огороджувальних конструкцій з бетону, цегли, ніздрюватих блоків, штукатурок і інших мінеральних підстав, а так же панелей «OSB».

 

Клей Ceresit CT 84 використовується для кріплення плит з пінополістиролу як при утепленні споруджуваних, так і експлуатованих будівель.

 

Для влаштування на поверхні пінополістирольних плит захисного шару, армованого склосіткою, слід застосовувати суміш Ceresit CT 85 або Ceresit CT 87.

 

При влаштуванні систем зовнішньої теплоізоляцііфасадов з мінераловатним утеплювачем для кріплення мінераловатних плит і виготовлення на них армованого захисного шару слід застосовувати суміш Ceresit CT 190.

1136

502.04грн

+ 4 = 2008
1
Доставка

Дата и время
Є питання? Ми на зв'язку! Напишіть зручним для Вас способом або замовте зворотній дзвінок!
Олексій Олексій
×
Онлайн чат
Телеграм
Служба підтримки
Вайбер
Фейсбук
Почта
Київстар
Водофон
Зворотній дзвінок