Купити СТ 83(25кг)-Клей для кріплення плит ППС за вигідною ціною в Києві - BUDIAK - Солом'янка - Відрадний - Борщагівка - Печерськ - Центр - 34232
Будівельний інтернет майданчик


Фільтр            
Ціна  127 - 503грн
Виробник

КЛЕЙ

Домашня ферма

Домашня ферма

Школа ремонту

Школа ремонту

Хостинг від HyperHost

Хостинг від HyperHostСТ 83(25кг)-Клей для кріплення плит ППС

...

Код: 34232

СТ 83/25 кг-Клей для кріплення плит ППС

 

Суміш Ceresit CT 83 призначена для приклеювання пінополістирольних плит при утепленні фасадів будівель і споруд. При утепленні фасадів мінераловатними плитами необхідно використовувати суміш Ceresit CT 190 МВ.

властивості

 

* Висока адгезія до мінеральних і органічних основ

* швидкотвердіюча

* Пластична, легко наноситься на поверхню пінополістирольних плит

* паропроницаемая

* Зручна і проста в застосуванні

* Екологічно безпечна.

 

Виконання робіт.

Суху суміш розчинити чистою водою (температура води від 15 ° C до + 20 ° С) з розрахунку 0,24 л води на 1 кг сухої суміші і перемішати до отримання однорідної маси без грудок за допомогою низькообертового дриля з насадкою або за допомогою мішалки. Потім розчинна суміш витримується протягом 5 хвилин, після чого знову перемішується. Використання суміші розчину можливе протягом 2 годин.

Приклеювання пінополістирольних плит.

Залежно від стану огороджувальних конструкцій фасаду вибирається спосіб наклейки пінополістирольних плит:

 

* Смугової - поверхня стіни має нерівності до 5,0 мм, розчинна суміш наноситься на поверхню плити у вигляді смуг на відстані 20 мм від краю по всьому периметру плити, а потім посередині. Смуги по периметру повинні мати розриви, щоб при наклеюванні плит не утворювалися повітряні пробки;

* Маячковий - поверхня стіни має нерівності до 15,0 мм, розчинна суміш наноситься на поверхню плити на відстані 20 мм від краю по всьому периметру плити у вигляді смуг шириною 60 мм і висотою 20 мм, а потім посередині плити в вигляді маячків з розрахунку 5 - 8 штук діаметром близько 100 мм, висотою 20 мм на плиту розміром 0,5 х 1,0 м. Смуги по периметру повинні мати розриви;

* Суцільний - поверхня стіни має нерівності до 3 мм, розчинна суміш наноситься по всій поверхні плити зубцюватим шпателем з розміром зуба 10 х 10 мм. При нормальних кліматичних умовах (температура + 20 ° С і відносна вологість повітря 60%) розчинну суміш можна наносити на підставу зубчастим шпателем. Після нанесення розчинної суміші плиту необхідно відразу встановити в проектне положення і притиснути. Зусилля при притисненні повинно бути таким, щоб як мінімум на 40% розчинна суміш розподілилася між основою і плитою. Плити необхідно приклеювати впритул одна до іншої, в одній площині, не допускаючи збігу вертикальних швів. Ширина швів не повинна перевищувати 2 мм. Залишки розчинної суміші необхідно видалити за допомогою води, до її затвердіння. У нормальних умовах до нанесення захисного шару слід приступити після закінчення 3 діб після наклейки плит.

 

Пристрій захисного шару в системі теплоізоляції проводиться за допомогою Ceresit CT 85.

Примітка.

Роботи слід виконувати при температурі основи від + 5 ° C до + 30 ° С. Всі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі + 20 ° С і відносній вологості повітря 60%.

В інших умовах час окоркованія, схоплювання і тверднення суміші розчину може змінитися.

Суміш Ceresit CT 83 містить цемент і при взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому при роботі необхідно берегти очі і шкіру. У разі попадання розчинової суміші в очі негайно промити їх водою і звернутися за допомогою до лікаря.

Рекомендації.

Крім вищевикладеної інформації про застосування розчинної суміші Ceresit CT 83, при роботі з ним слід керуватися типовий технологічною картою на пристрій системи скріпленої теплоізоляції Ceresit і діючими нормативними документами. У разі застосування матеріалу в умовах, не розглянуті в цьому технічному описі і типовий технологічній карті на пристрій системи утеплення Ceresit, слід самостійно провести пробні випробування або звернутися за порадою до виробника.

1228

267.72грн

+ 2 = 1071

1
Доставка

Дата и время
Є питання? Ми на зв'язку! Напишіть зручним для Вас способом або замовте зворотній дзвінок!
Олексій Олексій
×
Онлайн чат
Телеграм
Служба підтримки
Вайбер
Фейсбук
Почта
Київстар
Водофон
Зворотній дзвінок