Купити ПроКонтакт (25 кг) Клейова шпаклювальна суміш для мінват . ППС BAUMIT за вигідною ціною в Києві - BUDIAK - Солом'янка - Відрадний - Борщагівка - Печерськ - Центр - 34219
Будівельний інтернет майданчик


Фільтр            
Ціна  127 - 503грн
Виробник

КЛЕЙ

Домашня ферма

Домашня ферма

Школа ремонту

Школа ремонту

Хостинг від HyperHost

Хостинг від HyperHostПроКонтакт (25 кг) Клейова шпаклювальна суміш для мінват ППС BAUMIT

...

Код: 34219

ПроКонтакт (25 кг) Клейова шпаклювальна суміш для мінват / ППС BAUMIT

 

Baumit Рro Contact (Бауміт Про Контакт) Мінеральна, високопаропроніцаемая, модифікована, універсальна клеї-шпаклювальна суміш для приклеювання фасадних теплоізоляційних плит і пристрою армуючого гідрозахисного шару в системі теплоізоляції Baumit .. Високоадгезійна, стійка до атмосферних впливів, зручна в застосуванні, екологічно безпечна. Відповідає групі ГI3 згідно з вимогами ДСТУ-П Б В.2.7-126: 2006.

застосування:

Для приклеювання фасадних теплоізоляційних плит з мінеральної вати, пінополістиролу, фасадних пробкових плит і пристрою армуючого гідрозахисного шару з щелочестойкой стеклосеткой Baumit, а також для нанесення шпаклівки на рівні, здатні нести навантаження поверхні з штукатурки і бетону. Для внутрішніх і зовнішніх робіт.

Технічні характеристики:

Зернистість: 0,6 мм

Коефіцієнт теплопровідності 0,8 В / мК

Опір паропроникності 18

Витрата води близько 6 л / 25кг сухої суміші

Витрата матеріалу:

для пінополістирольних плит:

- приклеювання близько 4-5 кг / м2

- пристрій армуючого гідрозахисного шару близько 3-4 кг / м2

для мінераловатних плит:

- приклеювання близько 4-5 кг / м2

- вирівнювання близько 3 кг / м2

- пристрій армуючого гідрозахисного шару близько 4-6 кг / м2

Мінімальна товщина шару 3 мм

Максимальна товщина шару 5 мм

Адгезія розчину до бетонних підстав: не менше 0,8 Н / мм?

Час використання готової суміші: не менше 120 хвилин

Температура повітря і основи: + 5С - +30 С

Класифікація згідно закону про химикалиях

мішки по 25 кг, 54 мішка на ПАЛЕТТ = 1350кг

У сухому місці на дерев'яних піддонах, в оригінальній упаковці - 12 місяців.

Символ ризику: Xi подразнюючий

R - опади: R 36: Подразнює очі

R 38: Дратує шкіру

R 43: Можлива чутливість через контакт зі шкірою

S - опади: S 2: Чи не повинен потрапляти в руки дітей

S 24: Уникати попадання на шкіру

S 25: Уникати попадання в очі

S: 26 При попаданні в очі ретельно промити водою і звернутися до лікаря.

S 27: Відразу зняти брудну, просочений одяг

S 28: При попаданні на шкіру відразу змити водою

S 37: Використовувати захисні рукавички

Підстава:

Основа повинна бути сухою, не промерзла, міцним, здатним нести навантаження, очищеним від пилу, бруду, масел, жирів, мастил, незв'язаних частинок, залишків старої фарби і відповідати вимогам СНиП 3.04.01-87, ДБН В.2.6-22-2001 . Неміцні ділянки поверхні повинні бути видалені. Відколи, раковини, тріщини повинні бути відновлені з використанням ремонтних складів Baumit Baumacol Planea. Підстави, пошкоджені мікроорганізмами, необхідно очистити механічним способом і обробити складом Baumit SanierLosung.

Спосіб застосування:

Заміс: 25 кг сухої суміші Baumit ProContact засипати в ємність до 6 літрів чистої води перемішати повільно обертається мішалкою до утворення однорідної маси без грудок. Витримати 5 хв. і повторно перемішати.

У готову суміш не додавати води або сухої суміші. Не змішувати з іншими матеріалами. Завжди замішувати все вміст мішка.

У системах теплоізоляції Baumit

Для приклеювання фасадних теплоізоляційних плит:

Нерівність до 10 мм вирівняти розчинної сумішшю Baumit ProContact. Нерівності більше 10 мм слід попередньо вирівняти шляхом штукатурення поверхні (наприклад, Baumit MPA-35).

У разі якщо поверхня стіни має нерівності до 10 мм - клейова суміш наноситься на теплоізоляційну плиту по периметру суцільною безперервною смугою шириною близько 5 см і додатково у вигляді окремих клейових точок (не менше трьох) по середині плити. Площа приклеювання повинна становити не менше 40% від площі плити. На рівну основу клейову суміш наносити суцільним способом: на всю поверхню зубчатим шпателем. Для плит з мінеральної вати використовувати тільки суцільний спосіб нанесений клейової суміші.

Перед нанесенням клейової суміші на плиту з мінеральної вати обов'язково провести втирання клейової суміші в волокна плити. Чи не заповнювати шви фасадних теплоізоляційних плит клейовий сумішшю Baumit ProContact. Для подальшого виконання робіт по закріпленню плит дюбелями, витримати технологічну перерву не менше 24 годин.

Для пристрою вирівнюючого шару по плитах з мінеральної вати: Чи не пізніше 14 днів з моменту закріплення теплоізоляційних плит дюбелями необхідно нанести вирівнюючий шар з розчинної суміші Baumit ProContact, товщиною близько 2 мм за допомогою шпателя з нержавіючої сталі. Для подальшого виконання робіт, витримати технологічну перерву не менше 2 днів.

Для пристрою армуючого гідрозахисного шару:

На рівні, ретельно укладені теплоізоляційні плити наноситься за один прийом клейова суміш Baumit ProContact, товщиною не менше 3 мм. Клейову суміш Baumit ProContact наносити за допомогою зубчастого шпателя з нержавіючої сталі з розміром зуба 10х10 мм. У свіжонанесений шар клейової суміші Baumit ProContact укласти вертикальними полотнищами лугостійку склосітку Baumit на 1/2 - 2/3 е? товщини з нахлестом суміжних полотнищ не менше 10 см. Не допускати ви равніваніе армирующим гідрозахисним шаром поверхонь з неправильно укладеними плитами утеплювача.

 Після влаштування армуючого гідрозахисного шару поверхню загладжується.

Для подальшого виконання робіт, витримати технологічну перерву не менше 3 днів. Якщо армирующий гідрозащіний шар не завдано протягом 2 тижнів після приклеювання, то пінополістирольні плити утеплення слід повторно отшліфовать.

Прі роботі з матеріалом керуйтеся загальнобудівельними правилами безпеки. Використовуйте захисні рукавички, окуляри і спецодежду.

Общіе указанія

Не працювати при температурі нижче + 50С і вище + 300С, при впливі на поверхню під прямими сонячними променями дощу, сильного вітру або протягу.

Вживати заходів щодо усунення впливу зазначених факторов.

Техніческіе характеристики викладені при температурі + 20 ° С і відносній вологості повітря 60%.

При інших параметрах наведені характеристики можуть меняться.

1022

319.17грн

+ 3 = 1277
1
Доставка

Дата и время
Є питання? Ми на зв'язку! Напишіть зручним для Вас способом або замовте зворотній дзвінок!
Олексій Олексій
×
Онлайн чат
Телеграм
Служба підтримки
Вайбер
Фейсбук
Почта
Київстар
Водофон
Зворотній дзвінок