Купити МОМЕНТ КПП (25кг) Суміш для приклеювання Пінополістеролу за вигідною ціною в Києві - BUDIAK - Солом'янка - Відрадний - Борщагівка - Печерськ - Центр - 34231
Будівельний інтернет майданчик


Фільтр            
Ціна  127 - 503грн
Виробник

КЛЕЙ

Домашня ферма

Домашня ферма

Школа ремонту

Школа ремонту

Хостинг від HyperHost

Хостинг від HyperHostМОМЕНТ КПП (25кг) Суміш для приклеювання Пінополістеролу

...

Код: 34231

МОМЕНТ КПП / 25 кг Суміш для приклеювання Пінополістеролу

 

Момент КПП - суміш для приклеювання пенополістерольних плит по вертикальних і горизонтальних поверхнях для створення тепло- і звукоізоляції всередині і зовні приміщень.

Суміш Момент КПП оптимально підходить для приклеювання пінопласту як утеплювача в системі скріпленої теплоізоляції Ceresit ( «мокрий» фасад).

Температура поверхні під час робіт з приклеювання пінопласту повинна бути в межах від +5 до + 30С.

Робоча підставу перед використанням Момент КПП слід очистити від пилу масляних і інших плям, що знижують адгезію, неміцні ділянки видалити і вирівняти за допомогою суміші для приклеювання Момент КПП або Момент ССК, потім, в разі високої поглинання підстави, а також для створення відмінною адгезії, заґрунтувати робочу поверхню глибокопроникаючою ґрунтовкою Церезіт СТ 17 або Момент Грунт, висихання -4 ... 6 годин.

Під час приготування розчину, що клеїть суху суміш Момент КПП розчинити чистою водою (+15 С .... + 20С) з розрахунку 210-220мл води на 1 кг суміші, потім за допомогою низькооборотного міксера розмішати до однорідного стану (без грудок), витримати п'ять хвилин і знову перемішати.

Готова суміш, що клеїть Момент КПП може використовуватися протягом 2 годин.

Залежно від стану поверхні конструкції фасаду, існує кілька варіантів наклейки пенополістерольних плит стандартних розмірів-0.5м * 1.0м. «Смуговий» спосіб - допускаються нерівності не більше 5 мм, клей Момент КПП наноситься переривчастими смугами (щоб уникнути утворення повітряних пробок) по всьому периметру плити-2 см від краю і посередині.

Нерівності до 15 мм припускають використання «маячкових» способу нанесення - по периметру плити, 2 см від краю, переривчастими смугами шириною 6см і висотою 2см а також по середині - 5-8 смуг діаметром 10см і висотою 2см.

 «Суцільний» спосіб використовується парі нерівностях до 3 мм - клеюча суміш Момент КПП наноситься суцільним шаром на поверхню пінопласту і вирівнюється зубчастим шпателем (10мм).

При монтажі пенополістерольних плит не допускати збігу вертикальних швів, по закінченню три доби можна приступати до дюбелювання, і пристрою обов'язкового армуючого шару з допомогою сумішей Момент ППС і МВ або Церезіт СТ 190, а також стеклосетки Церезіт.

Витрата суміші, що клеїть Момент КПП: близько 6 кг / м.кв.

Момент КПП фасується в мішках по 25 кг.Момент КПП фасуется в мешках по 25 кг.

2058

184.05грн

+ 1 = 736

1

Доставка

Дата и время
Є питання? Ми на зв'язку! Напишіть зручним для Вас способом або замовте зворотній дзвінок!
Олексій Олексій
×
Онлайн чат
Телеграм
Служба підтримки
Вайбер
Фейсбук
Почта
Київстар
Водофон
Зворотній дзвінок