Купити Дуо (БауКонтакт) (25 кг) Клей для кріплення, захисту ППС плит BAUMIT за вигідною ціною в Києві - BUDIAK - Солом'янка - Відрадний - Борщагівка - Печерськ - Центр - 34218
Будівельний інтернет майданчик


Фільтр            
Ціна  127 - 503грн
Виробник

КЛЕЙ

Домашня ферма

Домашня ферма

Школа ремонту

Школа ремонту

Хостинг від HyperHost

Хостинг від HyperHostДуо (БауКонтакт) (25 кг) Клей для кріплення, захисту ППС плит BAUMIT

...

Код: 34218

Дуо (БауКонтакт) (25 кг) Клей для кріплення, захисту ППС плит / BAUMIT

Для наклеювання теплоізоляційних фасадних плит з пінополістиролу і екструдованого полістиролу, закладення сітки зі скловолокна, для шпаклювання поверхонь із застосуванням багатошарової теплоізоляційної системи Бауміт, для нанесення шпаклівки на рівні, здатні нести навантаження поверхні з штукатурки і бетону.

Витрата: - для приклеювання близько 4-5 кг / м2
- для шпаклівки близько 3,5-4,5 кг

Для будівельних організацій і постійних клієнтів надаються додаткові знижки !!!
матеріал
Еластична, морозостійка, паропроникна, високоадгезійна, мінеральна клейова шпаклювальна суміш. Зручна в застосуванні, екологічно безпечна. Відповідає групі Ц.1.ГІ3, ЗК5, згідно з вимогами ДСТУ Б В.2.7-126: 2011.

застосування
Призначена для приклеювання фасадних теплоізоляційних плит з пінополістиролу, у тому числі для пристрою армуючого гідрозахисного шару. Застосовується зовні і всередині будівель.

Технічні характеристики
Зернистість, не більше: 0,63 мм
Коефіцієнт теплопровідності λ 0,8 Вт / (м · K)
Опір паропроникності mu 50
Витрата води, близько 5,2-5,4 л / 25 кг сухої суміші
Витрата матеріалу на підготовлені поверхні
для пінополістирольних плит:
- приклеювання, близько 4-5 кг / м2
-пристрій армуючого гідрозахисного шару, близько 3-4 кг / м2
Мінімальна товщина шару 3 мм
Максимальна товщина шару 5 мм
Міцність зчеплення з основою, не менше 0,7 МПа
Час використання готової суміші, не менше 120 хв.
Температура повітря і основи при нанесенііот + 5⁰С до + 30⁰С (при температурі + 20 ° С і відносній вологості повітря 60%)
підстава
Основа повинна бути сухою, не промерзла, міцним, здатним нести навантаження, очищеним від пилу, бруду, масел, жирів, мастил, залишків старої фарби і відповідати вимогам СНиП 3.04.01-87, ДБН В.2.6-22-2001. Неміцні ділянки поверхні видалити. Відколи, раковини, тріщини відновити з використанням ремонтних сумішей Baumit. Підстави, пошкоджені мікроорганізмами, очистити механічним способом і обробити складом Baumit SanierLösung.

Спосіб застосування
Заміс: 25 кг сухої суміші Baumit DuoContact засипати в ємність до 5,2-5,4 літрів чистої води, перемішати з допомогою будівельного міксера до утворення однорідної маси без грудок. Витримати 5 хв. і повторно перемішати. У приготовлену клейову шпаклювальну суміш не додавати води або сухої суміші. Не змішувати з іншими матеріалами. Завжди замішувати все вміст мішка.
Для приклеювання фасадних теплоізоляційних плит: Нерівність більше 10 мм слід попередньо вирівняти шляхом штукатурення поверхні (наприклад, штукатурною сумішшю Baumit MPA-35). У разі якщо поверхня стіни має нерівності до 10 мм, клейова шпаклювальна суміш наноситься на фасадну теплоізоляційну плиту з пінополістиролу по периметру суцільною безперервною смугою шириною близько 50 мм і додатково у вигляді окремих клейових точок діаметром 100 мм (не менше трьох) по центру плити. Площа приклеювання повинна становити не менше 40% від площі плити. Якщо поверхня стіни не має відхилень, то клейову шпаклювальну суміш наносити суцільним способом по всій поверхні теплоізоляційної плити за допомогою зубчастого шпателя з розміром зубців 10х10 мм. Чи не заповнювати шви фасадних теплоізоляційних плит клейовий шпаклювальною сумішшю. Закріплення плит дюбелями виробляти не менше ніж через 24 години.
Для пристрою армуючого гідрозахисного шару: На рівні, ретельно укладені на поверхні фасаду теплоізоляційні плити з пінополістиролу наноситься клейова шпаклювальна суміш Baumit DuoContact за допомогою зубчастого шпателя з нержавіючої сталі з розміром зубців 10х10 мм. У свіжонанесений шар клейової шпаклювальною суміші Baumit DuoContact укласти вертикальними полотнищами лугостійку склосітку Baumit DuoTex на ½ - 2/3 еë товщини з нахлестом суміжних полотнищ не менше 100 мм, після чого поверхню загладити. Не допускати вирівнювання армирующим гідрозахисним шаром поверхонь з неправильно укладеними теплоізоляційними плитами. Для подальшого виконання робіт витримати технологічну перерву не менше 3-5 днів. Товщина армуючого гідрозахисного шару повинна складати 3-5 мм відповідно до вимог ДСТУ Б В.2.6-36: 2008. Якщо армирующий гідрозахисний шар не завдано протягом 2 тижнів після приклеювання, то теплоізоляційні плити з пінополістиролу слід повторно відшліфувати.
Правила техніки безпеки

При роботі з матеріалом керуватися загальнобудівельними правилами безпеки. Використовувати захисні рукавички, окуляри і спеціальний одяг.

загальні вказівки
Не працювати при температурі нижче + 50С і вище + 300С, при впливі на поверхню під прямими сонячними променями дощу, сильного вітру або протягу. Вживати заходів щодо усунення впливу зазначених факторів. Технічні характеристики вказані при температурі + 20 ° С і відносній вологості повітря 60%. При інших параметрах наведені характеристики можуть змінюватися.

1403

258.98грн

+ 2 = 1036

1

Доставка

Дата и время
Є питання? Ми на зв'язку! Напишіть зручним для Вас способом або замовте зворотній дзвінок!
Олексій Олексій
×
Онлайн чат
Телеграм
Служба підтримки
Вайбер
Фейсбук
Почта
Київстар
Водофон
Зворотній дзвінок