Купити 230 KLEBEMORTEL(25кг) Клей для мін.вати КREISEL за вигідною ціною в Києві - BUDIAK - Солом'янка - Відрадний - Борщагівка - Печерськ - Центр - 34214
Будівельний інтернет майданчик


Фільтр            
Ціна  127 - 503грн
Виробник

КЛЕЙ

Домашня ферма

Домашня ферма

Школа ремонту

Школа ремонту

Хостинг від HyperHost

Хостинг від HyperHost230 KLEBEMORTEL(25кг) Клей для мін.вати КREISEL

...

Код: 34214

230 KLEBEMORTEL (25) Клей для мін.вати КREISEL

 

     Клейова суміш Kreisel 230 застосовується для приклеювання термоізоляційних плит з мінеральної вати заводського виготовлення у вигляді сухої суміші в'язких матеріалів, мінеральних наповнювачів і модифікуючих добавок. Після змішування з водою утворює однорідну клейову масу сірого кольору. Після затвердіння відрізняється водо- і морозостійкістю, паропроникністю, гарну адгезію до основи і плитам з мінеральної вати.

застосування:

 

Розчин Kreisel (Крайзель) 230 призначений для приклеювання теплоізоляційних мінераловатних плит до зовнішніх стін будинків, утеплених системами TURBO-W, TURBO-WSA, TURBO-WSO і TURBO-WSISI компанії KREISEL. Підставами для приклеювання теплоізоляційних плит можуть бути: звичайні бетони, стіни з керамічних, силікатних, бетонних елементів, бетонів з легким заповнювачем і пористих бетонів - з необробленою, заштукатурені, з малярським покриттям або фактурною поверхнею.

 

Теплоізоляційні плити, приклеєні розчином MINERALWOLLE-KLEBEMÖRTEL 230, необхідно додатково закріпити розпірні болтами. Для виконання армованого скловолокнистим матеріалом шару слід застосовувати шпатлевочного-клейовий розчин MINERALWOLLE-ARMIERUNGS-GEWEBEKLEBER 240 або ARMIERUNGS-GEWEBEKLEBER WEIß 225 компанії KREISEL.

Технічні дані:

Склад Kreisel 230: портландцемент, мінеральні наповнювачі, добавки.

Насипна щільність: близько 1,7 г / см³

Адгезія до нормального бетонною основою: ≥ 0,3 МПа

Адгезія до мінвати: ≥ 0,15 МПа (відрив по утеплювачу)

Вміст розчинного хрому VI: ≤ 0,0002%

Робочі дані:

Грунтуючі засоби: TIEFGRUND LMF 301

Температура застосування (повітря, підстави, матеріалів): від + 5 ° C до + 25 ° C

Час придатності до застосування після замішування: близько 2 годин, при температурі повітря 20 градусів

Пропорції змішування з водою: близько 6,3 літрів води на 25 кг сухої суміші

Витрата: близько 5-6 кг / м²

Підготовка підстави:

 

Підстава для приклеювання ізоляційних плит повинно бути стабільним, з достатньою міцністю, вільним від забруднень, що зменшують адгезію розчину (напр., Пилу, масел, антиадгезійних коштів, моху) і явно відшаровуються малярних покриттів або штукатурки. Штукатурку і нестабільні підстави з недостатньою міцністю зчеплення слід видалити. Поверхня стіни, обштукатурену або неоштукатурені, при необхідності, слід очистити механічно (напр., Металевими щітками), змити водою з гідранта і дочекатися висихання. При нерівностях поверхні більше ± 1см, очищені основи необхідно вирівняти шпатлевочного-вирівнює сумішшю SPACHTEL-REPARATUMÖRTEL 429, а поверхні із залишками сколеній штукатурки з недостатньою міцністю зчеплення заповнити штукатурним розчином PUTZMÖRTEL 560. Сильно зволожені і піщані підстави слід заґрунтувати засобом TIEFGRUND LMF 301.

Підготовка матеріалу до роботи:

 

Суху суміш слід поступово всипати в ємність з відповідною кількістю чистої, холодної води, перемішуючи вручну або механічно за допомогою мішалки, до отримання однорідної маси без грудок. Залишити на час для дозрівання, що становить 5 хвилин, і знову ретельно перемішати. У разі необхідності використання частини упаковки, всю суху суміш слід ретельно перемішати, бо під час транспортування могло відбутися розподіл складових. Затверділу масу розбавляти водою, і не змішувати зі свіжим матеріалом.

Спосіб застосування:

 

Приготований розчин слід накладати на поверхню термоізоляційних плит. При приклеюванні плит до рівним підставах можна застосовувати площинний метод накладання клею. На плиту потрібно нанести порцію клейового розчину і, використовуючи прямий край шпателя, розподілити тонкий шар, притискаючи до поверхні плити.

 

Далі слід нанести додаткову порцію розчину і розподілити її зубчастим краєм шпателя (Не менше 10 x 10 x 10 мм). На нерівні поверхні слід накладати клейовий розчин смугами шириною 3-4 см у вигляді призми. На решту поверхню плити покласти 3-6 порцій розчину діаметром 10-15 см. Висота завданих порцій розчину повинна бути наближена до об'єму розчину, необхідного для приклеювання плити, як по краях, так і в середній частині. Після нанесення клейового розчину плиту слід негайно прикласти до стіни в призначеному для неї місці і притиснути для отримання рівної поверхні з сусідніми плитами. Плити приклеювати з чергуванням, ретельно підсовуючи до раніше приклеєним. Надлишок видавленого клейового розчину необхідно видалити, щоб по краях не залишилося ніяких його залишків. Теплоізоляційні плити можуть бути приклеєні до основи не менше 40% поверхні плити. Для проведення подальших робіт, тобто вирівнювання і очищення поверхні плит, додаткового зміцнення розпірні болтами, виконання шару, укріпленого скловолокном з використанням розчину MINERALWOLLE-ARMIERUNGS-GEWEBEKLEBER 240 або ARMIERUNGS-GEWEBEKLEBER WEIß 225, можна приступити тільки через 3 дні з моменту приклеювання теплоизоляц к врачу.

1402

171.97грн

+ 1 = 688

1

Доставка

Дата и время
Є питання? Ми на зв'язку! Напишіть зручним для Вас способом або замовте зворотній дзвінок!
Олексій Олексій
×
Онлайн чат
Телеграм
Служба підтримки
Вайбер
Фейсбук
Почта
Київстар
Водофон
Зворотній дзвінок