Купити СМ-17(25кг)Клеюча эластичн. суміш CERESIT за вигідною ціною в Києві - BUDIAK - Солом'янка - Відрадний - Борщагівка - Печерськ - Центр - 34140
Будівельний інтернет майданчик


Фільтр            
Ціна  98 - 746грн
Виробник

КЛЕЙ

Домашня ферма

Домашня ферма

Школа ремонту

Школа ремонту

Хостинг від HyperHost

Хостинг від HyperHostСМ-17(25кг)Клеюча эластична суміш CERESIT

...

Код: 34140

СМ-17/25 Клеюча эластична суміш  CERESIT

Суміш Ceresit CM 17 призначена для облицювання поверхонь з підвищеною щільністю (бетон, природний камінь, asbiofer і т.д.) все плитки з природного каменю, скла, щільного бетону, литого каменю і т.д., за винятком мармуру, всередині і зовні будинків.

 

Ceresit CM 17 перемішана суміш також ефективна:

    При облицюванні поверхонь без видалення старої плитки, тобто плитка керамічна плитка, вкл. і глазуровані;

    Для облицювання підстав піддаються постійним атмосферні дії (тераси, балкони, експлуатовані дахи і т.д.);

    для облицювання підлоги з підігрівом;

    Для облицювання поверхонь, пофарбованих олійними фарбами, за умови, що висока адгезія до основи;

    Для склеювання декоративних плит зі спіненого полістиролу, поліуретану, керамічного профільного каменю, що імітує цеглу.

 

Підготовка підстави

Основу препарату здійснюється відповідно до СНиП 3.04.01-87 і ДБН B.2.6-22-2001. Основа повинна бути сухою і міцною без видимих ​​руйнувань. Перед використанням розчиненої суміші, основу очищають від пилу, припливу, масляних плям та інших речовин, які зменшують адгезію розчину до основи. Невеликі нерівності і тендітні базові галузі повинні бути видалені, а потім вирівняні з сумішшю Ceresit CM 17, нерівність стін до 20 мм вирівняти Ceresit CT 29 з розчинною сумішшю, і більше 20 мм в двох або більше шарах. Гіпсові основи, а також високе водопоглинання (гігроскопічний) підстава (гігроскопічний) попередньо загрунтовані за допомогою грунтовки Ceresit CT 17.

 

Виконання робіт

Суха суміш для створення чистої води (температура води від +15 до + 20 ° С) з розрахунку 0.34-0.36 л води на 1 кг сухої суміші і перемішує до отримання однорідної маси без грудок за використанням низької іржавої дрилі з насадкою або з допомогою змішувачів. Потім розчинну суміш витримують протягом 5 хвилин, після чого знову перемішують. Використання суміші розчину можливе протягом 2 годин. Приготований розчин суміш завдає тонкий шар на factionable поверхні за допомогою леза, шпатель або терку і вирівнюється з зубчатою теркою або шпателем.

 

Плитки укладають на шар розчинної суміші і пресують. Плитки не попередньо насос. Зуби повинні мати квадратну форму і відповідати розміру плиток (наприклад, з розміром плитки 15x20 см, ширина і глибина зуба повинна бути 6 мм, з 30x30 см плитки розмір - 10 мм) ,

974

745.69грн

+ 6 = 2983

1

Доставка

Дата и время
Є питання? Ми на зв'язку! Напишіть зручним для Вас способом або замовте зворотній дзвінок!
Олексій Олексій
×
Онлайн чат
Телеграм
Служба підтримки
Вайбер
Фейсбук
Почта
Київстар
Водофон
Зворотній дзвінок