Купити СМ-117(5кг) Клеюча суміш еластична для природного каменя Flex за вигідною ціною в Києві - BUDIAK - Солом'янка - Відрадний - Борщагівка - Печерськ - Центр - 34147
Будівельний інтернет майданчик


Фільтр            
Ціна  98 - 746грн
Виробник

КЛЕЙ

Домашня ферма

Домашня ферма

Школа ремонту

Школа ремонту

Хостинг від HyperHost

Хостинг від HyperHostСМ-117(5кг) Клеюча суміш еластична для природного каменя Flex

Під замовлення
...

Код: 34147

СМ-117/5 Клеюча суміш еластична для природного каменя Flex 

 

Для облицювання плиткою з натурального та штучного каменю всередині та зовні будівель. Розумно для облицювання мінеральних поверхонь з високою щільністю (бетон, природний камінь, asbiefima і т.д.) по будь-мінеральної плитки вкл. З натурального каменю, скла, щільного бетону, литого каменю (керамограніта), і т.д., за винятком мармуру.

 

     Властивості є пружними для облицювання підлоги з підігрівом для облицювання зіткнень, балконів і терас для облицювання басейнів ефективності для пластин великої води і морозостійкого

 

Область застосування

Суміш Ceresit CM 117 призначена для облицювання мінеральних поверхонь з підвищеною щільністю (бетон, природний камінь, asbochefer і т.д.), будь-який мінерал черепичним з природного каменю, скла, щільного бетону, литого каменю (граніт ceramo) і т.д., за винятком мармур.

Суміш розчину також ефективна для: завершення облицювання басейнів і резервуарів; Облицювальні підстави піддаються постійним атмосферних впливів (підстави, тераси, балкони, експлуатовані дахи і т.д.); облицювання підлоги із статей, схильних до інтенсивних навантажень; Лицьові поверхні без видалення старої плитки, тобто «плитка на плитку», за винятком облицювання по глазурованої поверхні; Облицювання плаваючих підлог; Облицювання деформуються поверхонь (підлоги, що підігріваються з електричними елементами).

 В цьому випадку Ceresit СС 83 емульсії повинні бути додані до розчинної суміші.

 

Підготовка підстави

     Основу препарату здійснюється відповідно до СНиП 3.04.01-87 і ДБН B.2.6-22-2001. Основа повинна бути сухою і міцною, без видимих ​​руйнувань. Перед нанесенням розчинної суміші, основу очищають від пилу, припливу, масляних плям та інших рішень, які зменшують адгезію розчину до основи. Всі нерівності і тендітні основи заснування повинні бути видалені, а потім узгодити відповідні місця з сумішшю Ceresit см 117. нерівності стін до 20 мм вирівняти сумішшю Ceresit Ceresit для однієї програми, а також більше 20 мм - два або більше шарів.

Гіпсові підстави і підстави з високим водопоглинанням (гігроскопічність) попередньо загрунтованих за допомогою грунтовки Ceresit CT 17. православних на базах статі збігаються з матеріалами групи Ceresit CN.

 

 

Для облицювання плиткою з натурального та штучного каменю всередині та зовні будівель. Розумно для облицювання мінеральних поверхонь з високою щільністю (бетон, природний камінь, asbiefima і т.д.) по будь-мінеральної плитки вкл. З натурального каменю, скла, щільного бетону, литого каменю (керамограніта), і т.д., за винятком мармуру.

     Властивості є пружними для облицювання підлоги з підігрівом для облицювання зіткнень, балконів і терас для облицювання басейнів ефективності для пластин великої води і морозостійкого

 

Виконання робіт

 Суха суміш для створення чистої води (температура води від + 15 ° С до + 20 ° С) з розрахунку 0.29-0.31 л води на 1 кг сухої суміші і перемішують до отримання однорідної маси без грудок за низькою швидкістю дриль з насадкою або змішувачами. Більш того, що суміш вирішується протягом 5 хвилин, потім знову перемішати. Використання суміші розчину можливе протягом 2 годин. Приготований розчин суміш завдає на лицьову поверхню з тонким шаром за допомогою лопатки, шпателі або терку і узгодити з зубчатою теркою або шпателем. Плитка лежав на шар розчинної суміші і преса. Максимальна товщина суміші мінометного під плиткою не повинна перевищувати 10 мм. Плитки попередньо розтерти! Зуби повинні мати квадратну форму і відповідати розміру плиток (див таблицю).

 

При нормальних кліматичних умовах (температура + 20 ± 2 ° С і відносній вологості повітря 55 ± 5%), плитка не повинні бути поставлені не пізніше, ніж через 20 хвилин після нанесення розчину на основу.

 

У літній і вітряну погоду при виконанні робіт зовні будівель, час укладання скорочується. Протягом 20 хвилин після укладання плитки на основу можна коригувати свою позицію. Залишки розчинної суміші повинні бути видалені за допомогою води до її затвердіння. У нормальних умовах, екранування швів повинно бути виконано після 24 годин.

Для стиків, матеріали групи Ceresit СЕ повинен бути застосований.

 

Примітки

Роботи повинні бути виконані в базовій температурі від + 5 ° C до + 30 ° С Всі вищевказані рекомендації ефективні при температурі +20 ± 2 ° С і відносній вологості повітря 55 ± 5%.

В інших умовах, час буріння, установки і затвердіння суміші розчину може змінитися.

 Суміш Ceresit CM 117 містить цемент і при взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому при роботі необхідно захищати очі і шкіру. У разі розчинної суміші в очі, необхідно негайно промити їх водою і звернутися за допомогою до лікаря.

 

Рекомендації

При облицюванні підлог і гігроскопічних підстав, кількість оптимальної води становить 7,75 л на 25 кг сухої суміші. На підставах з деформаційними швами, останні повинні бути продубльовані в облицюванні з подальшою герметизацією швів з еластичними герметиками. При виконанні зовнішніх робіт для кріплення плитки, використовують комбінований метод: розчинну суміш наносять на основу товщиною, що відповідає розміру тертці, і шар з шаром товщиною до 1 мм, рівномірно уздовж верхньої у верхній частині. Для кріплення плиток на підставах, не зазначених в даному технічному описі, інші суміші або мастики груп Ceresit сантиметровому або Ceresit CU повинні бути застосовані.

На додаток до вищенаведеної інформації про застосування Ceresit CM 117 необхідно керуватися поточною нормативною документацією. У випадку використання матеріалу в умовах, не розглядаються в цьому технічному описі, вона повинна бути виявлена ​​самостійно або подати заявку на консультацію виробнику.

 

Технічні характеристики

Склад

Суміш цементу з мінеральними наповнювачами та органічними модифікаторами

Споживання води для приготування мінометної суміші від 7,25-7,75 л води на 25 кг сухої суміші

Споживання води та емульсія для приготування суміші розчину 0,2-0,21 л води та 0,08 л Ceresit CC 83 на 1 кг Ceresit CM 117

Температура використання мінометної суміші від +5 ° С до +30 ° С

Робоча температура від -50 ° С до +70 ° С

Використання мінометної суміші щонайменше 120 хвилин

Час налаштування протягом щонайменше 20 хвилин

Відкритий час не менше 20 хвилин

Сила зчеплення з базою:

- повітряні умови

- після замочування у воді

- Після альтернативного заморожування / відтавання (50 циклів) з додаванням Ceresit CC 83 емульсії

 - Після температурного ефекту з додаванням Ceresit CC 83 емульсії щонайменше 0,8 МПа щонайменше 0,5 МПа не менше 0,5 МПа не менше 0,5 МПа

Готовність розчину до технологічного руху через 24 години

1111Дата и время
Є питання? Ми на зв'язку! Напишіть зручним для Вас способом або замовте зворотній дзвінок!
Олексій Олексій
×
Онлайн чат
Телеграм
Служба підтримки
Вайбер
Фейсбук
Почта
Київстар
Водофон
Зворотній дзвінок