Купити С-18 (20кг) Клей для плитки теплоутримуючий (Артисан) за вигідною ціною в Києві - BUDIAK - Солом'янка - Відрадний - Борщагівка - Печерськ - Центр - 34135
Будівельний інтернет майданчик


Фільтр            
Ціна  98 - 746грн
Виробник

КЛЕЙ

Домашня ферма

Домашня ферма

Школа ремонту

Школа ремонту

Хостинг від HyperHost

Хостинг від HyperHostС-18 (20кг) Клей для плитки теплоутримуючий (Артисан)

...

Код: 34135

С-18 (20кг) Клей для плитки теплоутримуючий (Артісан)

Клей для плитки теплоутримуюча С-18 (20кг) Артисан Розчин, доступний для приклеювання керамічної кам'яної (кроме мраморної плитки на стену та полі всередині та снаружи приміщення. Имеет теплоаккумулирующий і звукоізоляційні властивості. Особливо особливо при облицьовці плитками, природним камнем (кроме мрамора).

Клеяща суміш Артисан С-18 використовується для приклеювання керамічних кам'яних (кроме мраморних плит для яких, враховуючи природу матеріалу, використовується клей білого кольору) плиток по прочим недеформованим основ. Особливо корисно використовувати при облицьовців, печей і теплих полов. Розчин стійкий на вертикальній поверхні і має гарне час корекції, підвищену пластичність у зрівнянні зі стандартними клеящими розчинами. Улучшені технологічні властивості розчинної суміші потребують його при облизі мозаїки та виразів. При необхідності возможен варіант клея білого кольору.

Підготовка основи відповідно до СНиП 3.04.01-87 і ДБН В.2.6-22-2001. Основание повинно бути рівним, сухим, чистим, очищеним від жиру, старих красок та інших матеріалів, що зменшують адгезію. Основание перед нанесенням розчинної суміші прогрунтувати ґрунтом С-7 або С-8 торгової марки "Артисан".

Плитку не смачивать! Суху суміш змішують вручну або механічним способом з чистою водою для отримання однородної консистенції. Розчинну суміш залишають на 3-5 хвилин, потім знову перемішуються.

Розчинну суміш наносять на підготовлену основу рівної сторони зубчатого шпателя, потім зубчатою стороною розрізають поверхню. За один прийом наноситься така кількість розчинної суміші, щоб протягом 20 хвилин приклеїти плитку. Плитку укладають на розчин і легко притискають до основи. При нормальних кліматичних умовах через 48 годин поверхня готова до технологічного переміщення, можна заповнити шви фугой.

ПРИМЕЧАНИЕ. Прогрев облицованого підстави виробляти після повного набору прочності клеючого розчину та розшивки. Повышення температури основ виробляти відновлення.

Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також для застосування в цілях, не передбачених його інструкціями.

918

176.15грн

+ 1 = 705

1

Доставка

Дата и время
Є питання? Ми на зв'язку! Напишіть зручним для Вас способом або замовте зворотній дзвінок!
Олексій Олексій
×
Онлайн чат
Телеграм
Служба підтримки
Вайбер
Фейсбук
Почта
Київстар
Водофон
Зворотній дзвінок