Купити С-11 (25кг) Клеючий розчин універсальний АРТИСАН за вигідною ціною в Києві - BUDIAK - Солом'янка - Відрадний - Борщагівка - Печерськ - Центр - 34128
Будівельний інтернет майданчик


Фільтр            
Ціна  78 - 597грн
Виробник

КЛЕЙ

Домашня ферма

Домашня ферма

Школа ремонту

Школа ремонту

Хостинг від HyperHost

Хостинг від HyperHostС-11 (25кг) Клеючий розчин універсальний АРТИСАН

...

Код: 34128

С-11/25кг Клеючий розчин універсальний АРТІСАН

Артисан С11 представляє собою клеєву суміш на цементній основі, модифіковану спеціальними полімерними добавками та мінеральними наповнювачами.

Область застосування

Клей Артисан С11, як і Kreisel 102, застосовується для зміцнення керамічної та кам’яної плитки на полі мінеральних основ всередині та снаружи будівлі. Вона також може використовуватися для укладки плитки на террасах, лоджіях і старих керамічних облицях.

Свойства

    Морозостойкость;

    Водостійкість;

    Повышенная пластичность;

    Экологическая безопасность;

    Удобство в работе.

Клей також своєю гарною текучістю, що робить його дуже зручною роботою та дозволяє максимально заповнену пустоту основу під розмірами. Це дає можливість уникнути використання вирівнюючих розчинів для нерівних поверхонь (за умовами, що нерівності щодо невеликих).

 Подготовка основания

Основание должно быть сухим і чистим. Для цього перед проведенням формових робіт необхідно очистити його від забруднень (масляних п'ятень, пил та ін.). Якщо є сушені та нерівні місця, їх потрібно видалити, а потім вировнять розчином Artisan S-11 для сушіння до укладки плитки. Поверхність слідопрацювати ґрунтовкою глибокого проникнення. В залежності від ступеня гігроскопічності основи, для цих цілей потрібно використовувати обгрунтування Артизан №7 або №8. Перед облицьовою старою керамічною поверхнею її необхідно обробляти каустичною содою з використанням знежирення.

Проведення робіт

Плитку раніше смачивать не потрібно. Смісь закривають чисту воду кімнатної температури і ретельно перемішують вручну або при допомозі дрелі зі спеціальною насадкою. Потім розчин додають на 5 хвилин, а потім знову перемішують. Роботи виробляються зубчатим шпателем, розміром зубця, що залежить від майданчиків плиткового матеріалу. Розтвор наноситься на поверхню рівної сторони інструменту, а зайві клея видаляються зубчатою. За один прийом на таку кількість суміші, на який за відкритий час можна укласти облицювальний матеріал. Плитка укладається на клей, слегка придається і фіксується на кілька секунд. Є положення необхідно контролювати при допомозі рівня.Для використання матеріалу (особливо великих розмірів) краще сцеплень з розчином, і між ними не утворювалися бульбашки повітря,

Характеристики

    Розхід води: 5-6 л/25 кг;

    Час пригодності розчину: 2 роки;

    Відкрите час: 20 хв;

    Час корекції: 10 хв.;

    Температурний діапазон проведення робіт: +10 - +30;

    Прочність на відрив: 0,8 Мпа;

    Прочність на стиснення: 10 Мпа;

    Розшивка: 48 годин;

    Розхід суміші: 1,5 кг/м2 на 1 мм слоя.

1050

78.64грн

+ 1 = 393

1

Доставка

Дата и время
Є питання? Ми на зв'язку! Напишіть зручним для Вас способом або замовте зворотній дзвінок!
Олексій Олексій
×
Онлайн чат
Телеграм
Служба підтримки
Вайбер
Фейсбук
Почта
Київстар
Водофон
Зворотній дзвінок