Купити Баумакол ФлексТор(25кг) Клей для плитки BAUMIT за вигідною ціною в Києві - BUDIAK - Солом'янка - Відрадний - Борщагівка - Печерськ - Центр - 34117
Будівельний інтернет майданчик


Фільтр            
Ціна  98 - 746грн
Виробник

КЛЕЙ

Домашня ферма

Домашня ферма

Школа ремонту

Школа ремонту

Хостинг від HyperHost

Хостинг від HyperHostБаумакол ФлексТор(25кг) Клей для плитки BAUMIT

...

Код: 34117

Баумакол ФлексТор(25кг) Клей для плитки BAUMIT

Еластична, тиксотропна, модифікована цементно-песчана суміш гідравлічної затвердіння для тонкослойного приклеювання керамічних плиток. Використовується для приклеювання на стени і поли всіх видів плиток, мозаики.

Клей для плитки Баумакол ФлексТор(25кг) BAUMIT

Для обробки підготовлених поверхонь стен і полів керамічної та керамогранітної плитки різного виду та формату, мозаичної плитки, плитки з натурального та штучного каменю, плити з водопоглинанням нижче 0,5%, при

укладке плитки на плитку, всередині і снаружи помещений на мінеральні основи, в т.ч. по деформованим основаниям. Рекомендується для облицовки душевих, басейнів, полов з подогревом, фасадів житлових та адміністративних

зданий, емкостей для зберігання води, балконів, террас

Високоеластична, тиксотропна, модифікована, цементо-песчана клеєва суміш гідравлічного твердіння для тонкослойного приклеювання плиткових матеріалів різного виду. Водо і морозостойкая.

Область застосування:

За допомогою цієї клеевой суміші можна використовувати тонкослойне приклеювання плиток, які будуть піддаватися термічним навантаженням. Використовується для приклеювання на стену та полі всіх видів плиток, мозаїки, плитки з натурального та штучного каменю.

Рекомендується для кріплення до стяжкам цементно - відомим, гіпсовим, цементним. Смісь застосовується для облицьовки басейнів, емкостей для зберігання води, балконів, террас, житлових та громадських місць. Використовується всередині і снаружи поміщений.

Свойства:

- морозостойкий;

- водостойкий;

- висока агдезія;

- еластична;

- экологически чистая.

Спосіб застосування:

Перед проведенням облікових робіт є основою очищення від речовин, що знижують агдезіонні властивості, які мають трещини розшити, слабкі ділянки видалити і заповнити спеціальним розчином.

Суху суміш необхідно розбавити чистою водою і перемішати мішалкою для отримання однородної маси. Через 5 хвилин замішування повторити. Розчин наноситься на плитку зубчатим нержавеючим шпателем, потім можна зміцнити до основи. Коректування можлива за 10 хвилин, а приготовлену суміш необхідно використовувати протягом 2 годин.

1086

500.50грн

+ 4 = 2002

1

Доставка

Дата и время
Є питання? Ми на зв'язку! Напишіть зручним для Вас способом або замовте зворотній дзвінок!
Олексій Олексій
×
Онлайн чат
Телеграм
Служба підтримки
Вайбер
Фейсбук
Почта
Київстар
Водофон
Зворотній дзвінок