Купити 105 GRES MULTI (25 ) Клей для керамограніта КREISEL за вигідною ціною в Києві - BUDIAK - Солом'янка - Відрадний - Борщагівка - Печерськ - Центр - 34111
Будівельний інтернет майданчик


Фільтр            
Ціна  78 - 597грн
Виробник

КЛЕЙ

Домашня ферма

Домашня ферма

Школа ремонту

Школа ремонту

Хостинг від HyperHost

Хостинг від HyperHost105 GRES MULTI (25 ) Клей для керамограніта КREISEL

...

Код: 34111

Kreisel (Крайзель) 105 gres multi Клей для керамограніта 25кг

Клей для приклеювання керамограніту Kreisel 105 gres multi у вигляді сухої суміші з'єднувальних матеріалів, мінеральних заповнювачів і модифікуючих добавок. Після закриття водою утворює однородну клеящу масу, призначену для нанесення тонким шаром. Після затвердження морозо і водостойкий. Відзначається високою еластичністю і адгезією.

Призначення:

 

Rastvor Kreisel 105 gres multi призначений для приклеювання настенної та застосовуваної керамічної плитки з впитиваючою здатністю < 0,5% (особливо фарфорового керамограніту), а також крупноформатної плитки, як стабільний, так і доводиться незначительным деформуванням основи, з гарною та низькою в приміщеннях – і в разі застосування морозостійкої плитки – снаружи будівлі, в тому числі на террасах і балконах (з уклоном > 2%). Може також використовуватися для приклеювання інших видів плитки (глазурування, теракоти та клінкери).

 

Основами можуть служити: звичайні бетони, бетони з легким наповнювачем, ячеїсті бетони, цементні та цементно-відомі штукатурки, несущі відомі штукатурки, гіпсові штукатурки, прочні гіпсокартонні та гіпсокартонні та гіпсокартонні та гіпсокартонні та гіпсокартонні обтяжки в гіпсокартоні та гіпсокартонні обтяжки, цементові керамічні плити , внутрішнім літовим асфальтом, настенними деревностружечними плитами, поверхнями, покритими покритими пленкою або герметизуючими складами.

технічні дані:

Состав Kreisel 105 gres multi: портландцемент, мінеральні заповнювачі, модифікуючі добавки.

Насипна щільність: близько 1,6 г/см³

Класифікація розчину відповідно до PN-EN 12004:2002/A1:2003: C2TE

Адгезія через 28 суток до нормального бетонному основі: ≥ 0,5 МПа

Сползание: ≤ 0,5 мм

У розчинності хрому VI: ≤ 0,0002%

Робочі слова:

Грунтуючі засоби: TIEFGRUND LMF 301, TIEFGRUND LMH 303 або HAFTGRUND 300

Температура застосування (нагрівання, основа, матеріал): від +5°C до +25°C

Пропорції суміші з водою: близько 7 літрів води на 25 кг сухої суміші

Розмір зубьев шпателя: від 3 до 10 мм

Максимальна товщина шару розчину: 5 мм.

Час пригодності для застосування після закриття води: близько 2 годин (при температурі +20°C)

Час укладки плитки після нанесення клея на основу: до 20 хв.

Час корекції положення плитки: 20 хвилин

Можливість проживання через 24 роки

Можливість затирки швів: через 48 годин

Розхід: близько 1,3 кг/м² на 1 мм товщини шару розчину

 

 

Длина боковины плитки Розмір зубьев шпателя 1) Расход 2)

до 5 см 3 мм 1,4 кг/м2

від 5 до 10см 4мм 1,9 кг/м2

від 10 до 20см 6мм 2,9 кг/м2

від 20 см 8 мм 3,9 кг/м2

від 30 см 10 мм 4,9 кг/м2

1) У разі, якщо плитки мають явний відсік зворотної сторони, відповідну величину збільшення розміру зубів шпателя.

2) Також при нанесеному розчині на плитку витрати становлять приблизно від 0,4 до 0,8 кг/м²

Спосіб застосування:

 

Підготовка заснування: всі основи повинні бути за сезоном, відповідно до несумісними, мати постійну та однородну структуру, а також бути рівними та очищеними від пилу, жирів, смазок, антиадгезійних засобів, залишків краски та т.д. Штукатурку та нестабільні підстави з недостатньою прочністю сцеплення слід видалити. Внутрішні бетонні основи повинні укладатися не менше ніж за 3 місяці до початку робіт, штукатурка та цементна тяжка не раніше 4 тижнів, ангідритова тяжка – не раніше 2 тижнів. Анггідритову стяжку слід відшліфувати і видалити пил.Основи нерівності слід снівелювати з використанням шпатлевочно-виравнивального розчину NIVELLIERENDE SPACHTELMASSE 427 або – якщо потрібне додаткове вирівнювання поля та заповнення великих вибоїнів – шпатлевочно-ремонтного розчину SPACHTEL-REPARATUMÖRTEL 429.

 

Нерівні поверхні полов мають вировнять самовиравнивающуюся масу FLIEß- BODENSPACHTEL 410 або FLIESS-BODENSPACHTEL 411. Сильно і нерівномірно увлажняющие основи (напр., ячеистий бетон, гіпсокартонні панелі), а також засіб для ущільнення ущільнювача LGI. також требуючі підвищення водоотталкивающих властивостей (напр., ангідритові поля) слід загрунтувати засобом TIEFGRUND LMH 303. Внутрішнє стяжки з наливного асфальту слід обробляти засобом HAFTGRUND 300.

Підготовка матеріалу для роботи:

 

Суху суміш слід дотримуватися в силі, що містить відповідну кількість чистої, холодної води, перемішує вручну або механічно при використанні суміші, для отримання однорідної маси без комків. Залиште на час дозревання, складаючи 5 хвилин, і знову перемішайте. У разі необхідності використання частини упаковки, всю суміш слід ретельно перемішувати, або в час переміщення могло виникнути розділення відповідно до. Затверджую масу не розбавляти водою, і не смешивать со свіжим матеріалом.

Спосіб застосування:

 

Приготований розчин слід накласти на стальну шпатель і, використовуючи прямий край шпателя, нанести на основі тонким шаром, сильно притискаючи. Далі слід збільшити товстий шар розчину, протягуючи його зубчатим шпателем, встановленим під кутом 45-60º до засипання. Велика частина поверхні, покрита розчином, повинна бути підготовлена ​​для можливості укладання плитки, що не було збільшено час відкритого висихання клеевого розчину. Його можна контролювати, що стосується розчину пальцем, якщо до його розчину не прилипає, значить, час відкритого висихання було перевищено, і такий розчин слід вибрати із заповнення та нанести новий.Плитка приклеюється таким чином, щоб наступний приклад був як можна ближче до попередньої, а потім передвигається так, щоб виник межплиточный шов відповідної ширини.

 

Не слід мочить плитку перед приклеюванням! Плитку притискати і при необхідності пристукувати резиновим молотком, щоб клеєвий розчин прилягав менше, ніж на 70% поверхні плитки. Дуже велика плитка, більше ніж 30 х 30 см, необхідно укладати так, щоб розчин прилягав до менше, ніж 90% поверхні всієї плитки. Вся плитка, укладаються снаружи і в місцях з постійною вологістю, а також на полах, інтенсивно експлуатованих, повинні бути приклеєні так, щоб розчин прилягав до всієї поверхні плитки. Для виконання цих умов, клеєвий розчин необхідно також наносити на всю поверхню внутрішньої сторони плитки, тонкий шар одинакової товщини, що покриває всі профільні випуклості. Ширину необхідно вибрати в залежності від розміщення облицювального матеріалу та розміру плитки.Во внутрішньої облицовке приймається: мінімум 2 мм – при довжині плиток до 10 см, 2-6 мм – при плитках 10-25 см, 4-8 мм при плитках 25-30 см. У наружної облиці, в залежності від кольору плитки та освітлення сонця, задані показники потрібно збільшити на 50-80%. Перед затвердінням розчину потрібно витягти з швів всі залишки розчину, а плитку промити водою. У разі застосування клінкерної плитки, не раніше, ніж через 4 дні після фуговалювання облицювку, потрібно закрити засіб HYDROMUR-W 1010 або HYDROMUR-R 1009. Свежеуложенную облицювку слід захищати від дождя та дії інших атмосферних факторів. а плитку промить водою. У разі застосування клінкерної плитки, не раніше, ніж через 4 дні після фуговалювання облицювку, потрібно закрити засіб HYDROMUR-W 1010 або HYDROMUR-R 1009. Свежеуложенную облицювку слід захищати від дождя та дії інших атмосферних факторів. а плитку промить водою. У разі застосування клінкерної плитки, не раніше, ніж через 4 дні після фуговалювання облицювку, потрібно закрити засіб HYDROMUR-W 1010 або HYDROMUR-R 1009. Свежеуложенную облицювку слід захищати від дождя та дії інших атмосферних факторів.

Очистка інструменту:

 

Чистой водою, безпосередньо після закінчення роботи.

Упаковка:

 

Мешки по 25 кг

Мешки по 10 кг

Храніння:

 

Предупреждение:

 

Ізоляція після закриття води дає алкалоїдний осадок. Потрібно вибігати попадання на шкіру і берегти очі. У разі контакту з очима, обильно промити їх чистою водою і звернутися за порадою к в

1992

219.93грн

+ 2 = 1100

1

Доставка


Разом з цим товаром дешевше

+
=
Економія : 50.00грн
1129.74грн

Дата и время
Є питання? Ми на зв'язку! Напишіть зручним для Вас способом або замовте зворотній дзвінок!
Олексій Олексій
×
Онлайн чат
Телеграм
Служба підтримки
Вайбер
Фейсбук
Почта
Київстар
Водофон
Зворотній дзвінок