Купити 103 SUPERMULTI (25 ) Клей для плитки морозостійкий посилений КREISEL за вигідною ціною в Києві - BUDIAK - Солом'янка - Відрадний - Борщагівка - Печерськ - Центр - 34109
Будівельний інтернет майданчик


Фільтр            
Ціна  98 - 746грн
Виробник

КЛЕЙ

Домашня ферма

Домашня ферма

Школа ремонту

Школа ремонту

Хостинг від HyperHost

Хостинг від HyperHost103 SUPERMULTI (25 ) Клей для плитки морозостійкий посилений КREISEL

...

Код: 34109

Клей для плитки посилений Kreisel SUPER MULTI 103 (25 кг):

Посиленний клей для плитки

Характеристика SUPER MULTI 103:

Клей для приклеювання керамічної плитки SUPER MULTI 103 заводського виготовлення у вигляді сухої суміші зв'язуючих матеріалів, мінеральних наповнювачів та модифікуючих добавок. Після змішування з водою формує однорідну клеячу масу, призначену для нанесення тонким слоєм. Після затвердження водо- та морозостойкий. Відличається дуже висока адгезія.

Призначення:

Розчин SUPER MULTI 103 застосовується для склеювання настінної та напольної керамічної плитки з впливовою здатністю> 0,5% (глазурована плитка та теракота та клінкер) до стабільного, стійкого до скалювання за рахунок хорошої адгезії у приміщеннях, у разі застосування морозостійкої плитки - снуари приміщення , в місцях, не підвержених значущим деформаційним формам в результаті змін температури. SUPER MULTI 103 підходить також для склеювання керамічного межі всередині приміщень у житловому будівельному господарстві.

Основами можуть бути:

звичайні бетони, бетони з легким наповнювачем, ячеїсті бетони, цементні та цементно-відомі штукатурки, невідомі відомі штукатурки, гіпсові штукатурки, жорстко закріплені гіпсокартонні та гіпсоволокнисті плитки <0% впитування , 5%), включаючи з подогревом пола

Технічні дані SUPER MULTI 103:

Склад: портландцемент, мінеральні наповнювачі, модифікуючі добавки.

Насипна плотність: близько 1,65 г / см3

Класифікація розчину згідно PN-EN 12004: 2002 / A1 2003: C2TE

Адгезія через 28 суток до нормального бетонному заснуванню:? 0,5 МПа

Сползание:? 0,5 мм

Содержание растворимого хрома:? 0,0002%

Робочі дані:

Грунтующие засоби: TIEFGRUND LMF 301, TIEFGRUND LMH 303

Температура застосування (повітря, основи, матеріали): від + 5 ° C до + 25 ° C

Пропорції закритої води: близько 6,8 літрів води на 25 кг сухої суміші.

Розмір зубьев шпателя: від 3 до 10 мм

Максимальна товщина слої розчину: 5 мм

Час приготування до застосування після закриття води: близько 2 годин (при температурі + 20 ° C)

Час укладання плитки після нанесення клеї на основі: до 15 хвилин.

Час коригування положень плитки: до 10 хв.

Можливість ходіння по виконаній формі: протягом 24 годин.

Возможность затирки швов: через 48 годин.

Розхід: близько 1,3 кг на 1 мм товщини слої розчину.

1) При роботі з плиткою з явно профільованої зворотної сторони, що відповідає образу збільшити розмір зубів шпателя.

2) Також при нанесенні розчину SUPER MULTI 103 на плитку розведення зростає приблизно на від 0,4 до 0,8 кг / м.кв.

Спосіб застосування SUPER MULTI 103:

Підготовка основи:

Всі основи повинні бути по сезону, відповідно несущими, мати постійну та однорідну структуру, а також бути ровними та очищеними від пилів, жирів, смазок, антиадгезійних засобів, залишків краски тощо. Штукатурку та нестабільні основи з недостатньою прочністю сцеплення слід видалити. Внутрішнє бетонне заснування повинно бути укладеним не менше, ніж за 3 місяці до початку робіт, штукатурки та цементної стяжки не ранее 4 недели, ангидритовая стяжка - не ранее 2 недели. Ангидритовую стяжку слід відшліфовати і видалити пиль. Нерозуміння основи слід відновлювати з використанням шпатлево-виразного розчину NIVELLIERENDE SPACHTELMASSE 427 або - якщо потрібно додаткове вираження пола та поповнення більших вибоїв - шпатлево-ремонтного розчину SPACHTEL-REPARATUM? RTEL 429.

Підготовка матеріалу до роботи:

Сухую суміш SUPER MULTI 103 слід поступово висипати в емкості, що містить відповідну кількість чистої, холодної води, переміщувальної вручну або механічно за допомогою мешалок, до отримання однорідної маси без комків. Залиште час для дозревання, складаючи 5 хвилин, і знову тщательно перемістіть. У разі необхідності використання частин упаковки, внаслідок чого слід змішуватись, слід переміщати, ібо під час транспортування могло вийти розділення складаючих. Затверджену масу не розширювати водойми, і не змішувати свіжий матеріал.

Спосіб застосування SUPER MULTI 103:

Підготовлений розчин слід накладати на сталевий шпатель і, використовуючи прямий край шпателя, нанести на основу тонким слоєм, сильно впливає. Далі слід нанести більш товстий шар розчину, що простягається його зубчастим краєм шпателя, встановленого під углом 45-60? к основанию. Більша частина поверхні, покритого розчином, повинна бути підготовлена ​​для можливості зберігання плиток, щоб не було збільшеним часом відкритого висихання клейкого розчину. Його можна контролювати, застосовуючи розчин пальця, якщо його розчин не прилипає, це означає, що час відкритого висихання було попередньо вирішено, і такий розчин слід вживати з основою та наносити новий. Плітка приклеюється таким чином, щоб наступною складовою, як можна ближче до попередньої, і потом передвигається так, щоб навести межплиточний шов відповідної ширини. Не слід мочити плитку перед приклеїванням! Плітку прижимайте і при необхідності приєднуйте резиновий молоток, щоб клейовий розчин прилегло не менше, ніж на 70% до поверхні плитки. Очень більшу плитку, більш ніж 30 х 30 см, необхідно скласти так, щоб розчин прилегло до менш ніж 90% поверхні всієї плитки. Вся плитка, складовані снаружи і місця в постійній владності, а також на пошлі, інтенсивно використовуються, повинні бути додані так, щоб розчин прилегло на всю поверхню плитки. Щоб виконати ці умовні, клейовий розчин потрібно наносити також на всю поверхню зворотної сторони плитки, тонкий шар одинакової товщини, покриває всі профільні випуски. Ширину швів потрібно вибрати в залежності від розмірів облицювального матеріалу та розміру плиток. У внутрішніх формах приймається: мінімум 2 мм - при довжині сторін плитки до 10 см, 2-6 мм - при плитках 10-25 см, 4-8 мм при плитках 25-30 см. У наружних формах, залежно від кольору плитки та освітлення сонцем, вказані показники потрібно збільшити на 50-80%. Перед затвердженням розчину потрібно витирати з швів усі залишки розчину, а плитки промити водою. У разі застосування клінкерної плитки, не раніше, ніж через 4 дні після фугування облицювання потрібно покрити середством HYDROMUR-W 1010 або HYDROMUR-R 1009. Свіжоукладена конструкція захищає від дії та дії інших атмосферних факторів. а плитки промити водой. У разі застосування клінкерної плитки, не раніше, ніж через 4 дні після фугування облицювання потрібно покрити середством HYDROMUR-W 1010 або HYDROMUR-R 1009. Свіжоукладена конструкція захищає від дії та дії інших атмосферних факторів. а плитки промити водой. У разі застосування клінкерної плитки, не раніше, ніж через 4 дні після фугування облицювання потрібно покрити середством HYDROMUR-W 1010 або HYDROMUR-R 1009. Свіжоукладена конструкція захищає від дії та дії інших атмосферних факторів.

Очистка інструмента:

Чистої води, безпосередньо після закінчення роботи.

Предупреждение:

Виділення після закриття води дає алкалоїдний осадок. Потрібно уникати нападу на кожу і береч глаза. У разі контакту з глазами, звичайно проміть їх чисту воду і звернутися за порадою до лікаря.

1130

Закінчується

175.63грн

+ 1 = 703

1

Доставка

Дата и время
Є питання? Ми на зв'язку! Напишіть зручним для Вас способом або замовте зворотній дзвінок!
Олексій Олексій
×
Онлайн чат
Телеграм
Служба підтримки
Вайбер
Фейсбук
Почта
Київстар
Водофон
Зворотній дзвінок