Купити СТ-24(25кг) Штукатурка вирівнююча для ячеєстих бетоних блоків CERESIT за вигідною ціною в Києві - BUDIAK - Солом'янка - Відрадний - Борщагівка - Печерськ - Центр - 33336
Будівельний інтернет майданчик


Фільтр            
Ціна  117 - 343грн
Виробник

Домашня ферма

Домашня ферма

Школа ремонту

Школа ремонту

Хостинг від HyperHost

Хостинг від HyperHostСТ-24(25кг) Штукатурка вирівнююча для ячеєстих бетоних блоків CERESIT

...

Код: 33336

СТ-24 Штукатурка вирівнююча для ячеєстих бетоних блоків 25 кг

 

СТ-24 (25 кг) Штукатурка для вирівнювання базових бетонних основ CERESIT  

 Розчинна суміш для ремонту , вирівнювання та оштукатурювання основи з ячеистого бетону (пено-і газобетона, пено- та газосиліката) при внутрішніх і наружних роботах при товщині шару за одно нанесення від 3 до 30 мм за один проход. Може застосовуватися для заповнення раковин, сколів та інших дефектів поверхонь ячеистого бетону, а також для ремонту, вирівнювання та оштукатурювання старих цементно-песчаних штукатурок, кладок з кераміки. кирпича або керамзитобетонних блоків.  

Свойства: зручна в застосуванні для роботи всередині та снаружи будівлі висока паропроницаемость володіє теплоізоляційними властивостями легко наноситься шаром до 30 мм  

Область застосування Смісь Ceresit СТ 24 призначена для підготовки основи з ячеистих бетонних блоків (пенобетон, газобетон) під відділку всередині та снаружи будівлі. Ефективна при ремонті трещин, раковин, виемок та інших дефектів на поверхні даних оснований. Толщина слоя за одно нанесення від 3 мм до 30 мм.  

 Подготовка основания

Подготовка основания здійснюється згідно СНиП 3.04.01-87 і ДБН В.2.6-22-2001. Основание повинно бути сухим і звичайним без видимих ​​руйнувань. Перед застосуванням розчинної суміші основа очищається від пилу, напливів, масляних пятен та інших речовин, зменшуючих адгезію розчину до основи. Все неровности и непрочные участки основания следует удалить. Основа з елементами біологічної коррозії обробляти спеціальним складом Ceresit CT 99 або видалити механічним путем. При необхідності, поверхню основи потрібно закріпити ґрунтовкою Ceresit СТ 17. Перед нанесенням штукатурки основу слід увлажнять 2–3 раза. Виконання робіт Суху суміш закрити чистою водою (температура води від +15 °C до +25 °C) з розрахунку 0,22–0, 24 л води на 1 кг сухої суміші і перемішати для отримання однорідної маси без комків за допомогою низькооборотної дрелі з насадкою або за допомогою мешалки. Кількість води (5,5–6,0 л на 25 кг) може регулюватися в залежності від типу виконуваних робіт. Для заповнення раковин, виемок, трещин розчинна суміш повинна приготуватися з кількістю води по нижньому краю. Толщина слоя вирівнюючої штукатурки також впливає на кількість води: при товщині шару максимум 3 мм і мінімум при 30 мм. Потім розчинна суміш витримується 5 хвилин, після чого знову перемішується. Використання розчинної суміші можливо протягом 2 годин. трещин розчинна суміш повинна приготуватися з кількістю води по нижньому краю. Толщина слоя вирівнюючої штукатурки також впливає на кількість води: при товщині шару максимум 3 мм і мінімум при 30 мм. Потім розчинна суміш витримується 5 хвилин, після чого знову перемішується. Використання розчинної суміші можливо протягом 2 годин. трещин розчинна суміш повинна приготуватися з кількістю води по нижньому краю. Толщина слоя вирівнюючої штукатурки також впливає на кількість води: при товщині шару максимум 3 мм і мінімум при 30 мм. Потім розчинна суміш витримується 5 хвилин, після чого знову перемішується. Використання розчинної суміші можливо протягом 2 годин.

Ceresit СТ 24 наноситься за допомогою нержавіючого шпателя, терки або напівтерки та ін. інструментов. Ceresit CT 24 може використовуватися механізованим способом при умові правильного підбору співвідношення води та суміші, яке регламентується технічними параметрами обладнання. Розчинну суміш необхідно носити на поверхні до необхідної товщини.

Максимальна товщина виравнивающего або штукатурного шару не повинна перевищувати 30 мм. З метою отримання рівних поверхонь під фарбування фасаду, штукатурку в момент початкового охоплення (від 5 до 30 хвилин в залежності від температури та умов застосування) необхідно ретельно затерти при використанні пластикової терки. Після затирки поверхні не шліфується. При нормальних кліматичних умовах (температура +20 °C і відносна вологість повітря 60%) до покраски фасадів можна приступати через 7 суток, а всередині при цих же умовах і гарній вентиляції, шпаклювати поверхню можливо через 3 суток.  

 Примітка

Пропорцію води в заявлених межах необхідно визначити досвідченим шляхом в залежності від виду роботи та товщини слоя. Роботи слід виконувати при температурі основи від +5 °C до +30 °C. Всі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі +20 ± 2 °C і відносно вологості повітря 55 ± 5%.

 В інших умовах час висихання та окоркування може змінитися. Смісь містить цемент і при взаємодії з водою дає щелочну реакцію, тому при роботі необхідно берегти очі і шкіру. У разі появи розчинної суміші в очі не повільно промити їх водою і звернутися за допомогою до лікаря.

Запрещается змішувати з іншими наповнювачами, заповнювачами та вяжущими. Рекомендації Для приготування розчинної суміші використовуйте дрель з оборотами не більше 600 об/хв. У період висихання та охоплення розчинної суміші її необхідно захищати від прямих сонячних променів і негативних температур, а під час виконання робіт виключається потрапляння осадків. Крім вищевикладеної інформації про застосування матеріалу, при роботі з ним слід керівництво діючими нормативними документами. Призначення матеріалу не становить труднощів при умові дотримання правил, викладених у цьому технічній описі. У разі використання матеріалу в інших умовах необхідно самостійно провести випробування або звернутися за порадою до виробника.  

Технические характеристики

Склад: суміш цементу з мінеральними наповнювачами та органічними модифікаторами Розхід води для приготування розчинної суміші: 5,5–6,0 л води на 25 кг сухої суміші Температура застосування розчинної суміші: від +5 °C до +30 °C

 Час використання розчинної суміші: не менше 120 хвилин

Морозостійкість: не менше 50 циклів

Паропроницаемость: не менше 0,1 мг/(м • ч • Па)

 Предел прочности (через 28 суток) на - розтяження при вигині: не менше 1,2 МПа - стиснення: не менше 2,5 МПа

Теплопроводність: не більше 0,3 Вт/(м • K)

 Розхід* ​​сухої суміші: близько 1,3 кг/ м2 на 1мм товщини слоя

1393

342.45грн

+ 2 = 1038
1
Доставка

Дата и время
Є питання? Ми на зв'язку! Напишіть зручним для Вас способом або замовте зворотній дзвінок!
Олексій Олексій
×
Онлайн чат
Телеграм
Служба підтримки
Вайбер
Фейсбук
Почта
Київстар
Водофон
Зворотній дзвінок