Купити Штукатурка цементно-вапняна (25кг) МОМЕНТ за вигідною ціною в Києві - BUDIAK - Солом'янка - Відрадний - Борщагівка - Печерськ - Центр - 33338
Будівельний інтернет майданчик


Фільтр            
Ціна  71 - 208грн
Виробник

Домашня ферма

Домашня ферма

Школа ремонту

Школа ремонту

Хостинг від HyperHost

Хостинг від HyperHostШтукатурка цементно-вапняна (25кг) МОМЕНТ

...

Код: 33338

МОМЕНТ Штукатурка цементно-вапняна (25кг)

 

Штукатурка цементно-вапняна "момент" призначена для вирівнювання та штукатурки мінеральних жорстких баз (цегли, бетонні, кераміт-бетонні) алкогольні будинки з товщиною шару до 20 мм для однієї програми. Затвердженим штукатурним шаром може бути основою для обробки шпаклівкою, тонкошаровими декоративними штукатурками, фарбами, плитками.


Підготовка основи

База повинна бути сухою та довговічною, без видимого руйнування (SNIP 3.04.01-87 та DBNV.2.6 -22 -2001). Перед нанесенням суміші основа очищається від пилу, припливу, плями нафти та інших речовин, що зменшують адгезію розчину до основи. Всі незначні порушення та тендітні основні області повинні бути видалені. Основи з високим поглинанням води або основами, що вимагають посилення поверхневого шару, повинні бути попередньо закріплені праймером "Момент грунту". Бетонні основи та поверхні, виготовлені з силікатних цегли, при необхідності, обробляють адгезійний шар (цементно-вапняний штукатурка + 3-4% CERESIT CC 81).

Виконання робіт

Суха суміш повинна бути вибрана з чистою водою (температура води від +15 ° С до +20 ° С) з сцени 0,17-0,21 л на 1 кг сухої суміші, змішується до одержання однорідної маси з використанням низько- швидкість свердла з сопла. Суміш витримує 5 хвилин, потім змішуйте знову. Суміш наноситься на готову поверхню основи та згладжує з шпателем, теркою або правилами. Штукатурка повинна бути виконана безперервно, дотримуючись методу "мокрого мокрих". Використання суміші можлива за 1:00. У перериванні між роботою більше години і після закінчення роботи інструмент повинен бути очищений та промитий водою. При нормальних кліматичних умовах (температура повітря +20 ± 2 ºС та відносну вологість повітря 55 ± 5%) та хороша вентиляція протягом 7 днів можуть бути прикріплені до застосування наступних декоративних шарів.

Примітка

Роботи повинні виконуватися при базовій температурі від +5 ° С до +30 ° С. Всі заступні рекомендації ефективні при температурі +20 ± 2 ° С та відносної вологості 55 ± 5%. В інших умовах час захвату та затвердіння суміші може змінюватися. Штукатурка цементно-вапняна "момент" містить цемент і вапна, а при взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому при роботі необхідно захистити ваші очі і шкіру. У випадку, коли суміш потрапляє в очі, негайно промийте їх і подати заявку на допомогу лікарю. Вода після промивання інструменту слід стояти, а товстий залишок перед переробкою є затвердіння.

Технічні характеристики

Склад
Цементно-вапнякова суміш з мінеральними наповнювачами та органічними модифікаторами Розмір агрегату не більше 0,63 мм Час використання суміші не менше 60 хвилин
Сила зчеплення з мінеральною базою не менше 0,1 МПа
Кількість води для приготування суміші 4.25-5.25 л води за 25 кг сухої суміші

Сила стиснення протягом 28 днів не менше 0,5 МПа

Вимірювання суміші від +5 º C до +30 º C


Споживання * 1 мм шару шару 1.7 кг / м ²

1200

123.19грн

+ 1 = 616

1

Доставка

Дата и время
Є питання? Ми на зв'язку! Напишіть зручним для Вас способом або замовте зворотній дзвінок!
Олексій Олексій
×
Онлайн чат
Телеграм
Служба підтримки
Вайбер
Фейсбук
Почта
Київстар
Водофон
Зворотній дзвінок