Купити ROTBAND (30кг) Штукатурка гіпсова KNAUF за вигідною ціною в Києві - BUDIAK - Солом'янка - Відрадний - Борщагівка - Печерськ - Центр - 33326
Будівельний інтернет майданчик


Фільтр            
Ціна  89 - 260грн
Виробник

Домашня ферма

Домашня ферма

Школа ремонту

Школа ремонту

Хостинг від HyperHost

Хостинг від HyperHostROTBAND (30кг) Штукатурка гіпсова KNAUF

...

Код: 33326

Штукатурка Rotband Knauf, 30 кг

 

Універсальна суха штукатурка Knauf Rotband на основі гіпсу призначена для оштукатурювання вручну будь-яких мінеральних поверхонь (бетон, кирпич, цементна штукатурка), а також поверхонь з пенополістиролу, всередині помішувачів із нормальною вологістю, включаючи кухні та ванні кімнати.

Применение

Універсальна штукатурка Knauf Rotband є сухою алебастровою сумішшю, що володіє підвищеними клеевими властивостями. Прикладається в ручній відділці будь-яких твердих підстав тільки всередині будівлі з нормальною або цикличною вологістю, включаючи душові, ванні кімнати та кухні.

Облицювальні поверхні можуть бути з: гладкого бетону, кирпича, пенополістиролу, цементу та цементно-стружечної плитки, однак перед застосуванням штукатурки Rotband та для кращого приклеювання, їх необхідно обробляти відповідно до будівельних норм.

Якщо плоскость готова під окраску, оклейку обоями, натуральними матеріалами, наприклад, бамбуковими або соломенними панелями, тоді після недовгої просушування штукатурного шару, його потрібно обильно пропитати водою – це улучшить сцепление на поверхні.

Щоб придати штукатурку Knauf Rotband декоративний вигляд, можна трохи змінити її фактуру, використовуючи формувальний майстер. Добитися цього можна, коли штукатурний шар не остаточно затверджує і має трохи гостру структуру.

Область застосування

Штукатурка Кнауф Ротбанд - універсальна суха штукатурна суміш на основі гіпсового вяжущего з добавками, що забезпечує підвищену адгезію. Призначений для високоякісного оштукатурювання вручних потолків і стен з обичним твердим 

основанием (бетон, кирпич, цементна штукатурка), а так же поверхностей з пенополістирола, ЦСП, всередині помещений з нормальною вологістю, а так же в кухні та ванних. Особливо рекомендується для гладких бетонних потолочних і стенових поверхонь.

Подготовка поверхні

Поверхність очищати від грязі, пили і відслоеній, якщо потрібно промити, з бетону видалити залишки опалубкової смазки. Устранить виступи, металеві елементи захищати від коррозії. Основание повинно бути сухим і прочным, при температурі не нижче +5°С.
 

Расход материалов.

Розхід сухої суміші КНАУФ — Ротбанд на 1 м2 поверхні штукатурки товщиною 10 мм, становить ~8,5 кг, при цьому один мішок сухої суміші (30 кг) достатньо для оштукатурювання ~3,5 м2 поверхні. Розхід грунтовок при підготовці поверхностей складається:

•КНАУФ — Бетоконтакт 0,3 кг/м2;

•КНАУФ – Хафт-Емульсія 0,1 кг/м2.\

Сильно всмоктуючі влагу поверхні, наприклад, силікатний і керамічний кирпич, газобетон, гіпсоволокністи листи, ґрунтуються за допомогою кисті, валика або розпилювача ґрунтової поверхні КНАУФ — Хафт-Емульсія, розбавляється водою у співвідношенні 1:3-1:5, для попереднього розчинення розчину. .

Плотні, гладкі, слабкі і не вбирають влагу поверхні, наприклад, бетон, цементні штукатурки, обробляються ґрунтовкою КНАУФ — Бетоконтакт, для покращення адгезії (сцеплення) штукатурки з поверхнею. Гіпсокартонні обшивки з КНАУФ-листів і пенополістирольні плити також обробляються грунтовкою КНАУФ — Бетоконтакт. Після нанесення дать ґрунтовку висохнути. Не допускати запилення загрунтованої поверхні.

Установка маячкових профілю.

На поверхні основи через 30 см нанесіть лепками розчинну суміш КНАУФ — Ротбанд, який вдавить маячкові профілі, вирівнявши їх на одній плоскості. Шаг профілю не повинен перевищувати довжину правил.

Установка захисних кутових профілів.

Розтворну суміш КНАУФ — Ротбанд для нанесення лепками на внутрішню сторону кутових профілів з кроком 30 см. Встановіть профілі на вугли в одній плоскості з маячковими профілями, притискаючи кожен від середини до краю.

Приготовлення штукатурного розчину.

У пластмасовий бак залийте ~18 л чистої води, з розрахунку на один мішок (30 кг) сухої суміші Rotband, засипте 5-7 майстрів сухої штукатурної суміші і перемішайте. Потім висипати з мішка всієї суміші і перемішувати штукатурним міксером для отримання однорідної, не містить комків, мас. Выдержать 5 хвилин і знову перемішати. При необхідності додавати воду або суху суміш і знову перемішувати. У процесі нанесення розчину на оштукатуриваемую поверхню додавати воду або суху суміш нельзя! Не дозволяється додавати в розчин інші компоненти!

Нанесение штукатурного розчину.

Приготований штукатурний розчин витримується 20-25 хвилин після закриття нанести на поверхню, товщиною 5-50 мм. На потолок розчину слід намазувати штукатурним соколом «на себе», на стену набрасывать кельмой або намазувати штукатурним соколом снизу вверх, після чого розрівнювати h-правилами зигзагообразними рухами.

Якщо потрібно отримати більш толстий шар, необхідно перший, ще м’який, шар «начесати» штукатурним гребнем і тільки після висихання, прогрунтувати грунтовкою КНАУФ — тифенгрунд і нанести другий штукатурний шар. Потолки оштукатуривать только в один шар.

Основания з ЦСП і пенополистирола оштукатуривать з армуванням по всій поверхні стеклотканевой сіткою з ячейкою 5 х 5 мм. Расход сетки — приклад но 1,2 кв. м на кв. м поверхні.

Виравнивание поверхні.

Як тільки штукатурний розчин начне схоплюватися (примірно через 45-60 хв. після закриття), поверхня вирівнюється металевою трапецеидальною рейкою або широким металевим шпателем, зрізається надлишок і заповнюється.

Неровности в углах і на відкосах срізати штукатурним рубанком. Після висихання на таку поверхню можна приклеїти за допомогою клея КНАУФ — флізенклеберічну керамічну плитку, попередньо прогрунтовав поверхню ґрунту глибокого проникнення КНАУФ-Тифенгрунд (у місцях прямого потрапляння на плитку води — гідроізоляцію КНАУФ — Флехендіхт).

Мінімальна товщина штукатурного шару для приклеювання керамічної плитки – 10 мм.

Затирка поверхні

Якщо поверхня готова під окраску або оклейку обоями, то після невеликої витримки (около 15 хвилин) штукатурку Ротбанд необхідно обильно смочити воду і затерти кругообразними рухами жорсткою губчатою або волоконною теркою, що б вировнять можливі нерівності та сліди від трапецеидальної рейки або широкого шпателя.

Заглаживание поверхні

Сделав невелику видержку, до появлення матової поверхні, штукатурку загладити широким шпателем або нержавіючої металевою теркою (гладилкою) широкими рухами. На таку поверхню можна приклеїти шпалери. Щоб отримати глянцеву поверхню, необхідно в течії суток, але не раніше, ніж через 2,5-3 години після замішування сухої суміші з водою, штукатурку знову зволожити і знову загладити металевою теркою. Після такої обробки шпаклювати поверхню штукатурки Ротбанд не потрібно, вона пригодна для високоякісної окраски.

Після загладжування поверхонь потолків штукатурний шар прорізати пилою Штукзаге на всю глибину по всьому периметру приміщення, щоб запобігти утворенню трещин.

Структурування поверхні

Поверхность штукатурки можна структурувати, т.е. придати ей різний рисунок або фактуру. Для цього, після нанесення і розрівнювання суміші, правилом, необхідно ще не затверджувати поверхню прокатати рельєфним валиком або надати яку структуру формовочним інструментом, наприклад, майстерком, затиркою, жорсткою кистю.

Рекомендації

Для швидкого висихання штукатурки Ротбанд необхідно забезпечити хорошу вентиляцію приміщення. Перед нанесенням декоративного покриття штукатурку обробляти ґрунтовкою КНАУФ — Тифенгрунд.

Загрязнені емкости та інструменти сокращают час використання штукатурного розчину, тому відразу після роботи їх слід промити водою.

Інстументи

 • Пластмасовий бак 50-125 л
 • Штукатурний миксер (N > 800 Вт)
 • Кельма з нержавіючої сталі
 • Сокол штукатурний
 • Правило (h-профіль) алюмінієве або широкий шпатель з нержавіючої сталі
 • Правило трапецеидальное алюминиевое
 • Затирка губчатая
 • Тёрка металева (гладилка)
 • Гребень штукатурний
 • Штукатурный рубанок

Технические характеристики

 • Толщина слоя — від 5 до 50 мм
 • Насипна вага: 730 кг/м3
 • Зернистість: до 1,2 мм
 • Вихід розчину з 100 кг суміші: 120 л
 • Розхід: ~ 8,5 кг/м2
 • Висыхание: ~ 7 суток
 • Плотність: ~950 кг/м3
 • Коэфф. теплопровідності: 0,25 Вт/м•К

Хранение

Мешки з сухою сумішшю КНАУФ — Ротбанд хранить в сухих приміщеннях на дерев'яних піддонах. Матеріал із пошкоджених мішків пересипати в цілі та використовувати в першу чергу.

Срок зберігання в неврежденній упаковці – 6 місяців.

Упаковка

Бумажний мішок 30 кг.

   
   
 
1641

233.98грн

+ 2 = 936

1

Доставка

Дата и время
Є питання? Ми на зв'язку! Напишіть зручним для Вас способом або замовте зворотній дзвінок!
Олексій Олексій
×
Онлайн чат
Телеграм
Служба підтримки
Вайбер
Фейсбук
Почта
Київстар
Водофон
Зворотній дзвінок