Купити Гіпсове в'яжуче ГВ Г-10-Б-111, 40кг KNAUF за вигідною ціною в Києві - BUDIAK - Солом'янка - Відрадний - Борщагівка - Печерськ - Центр - 33010
Будівельний інтернет майданчик


Фільтр            
Ціна  162 - 1103грн
Виробник

Домашня ферма

Домашня ферма

Школа ремонту

Школа ремонту

Хостинг від HyperHost

Хостинг від HyperHostГіпсове в'яжуче ГВ Г-10-Б-111, 40кг KNAUF

...

Код: 33010

Гіпсове в'яжуче ГВ Г-10-Б-III, 40 кг

 

Гіпс, основна речовина, з якої створюється гіпсокартон, є одним з найдавніших будівельних матеріалів на Землі. Його білий колір, здатність вирішувати при підключенні з водою, можливість надання твердосплавного складу будь-якої форми вже давно використовує скульптори та архітектори. Для них він є головним робочим матеріалом. Через здатність швидко придбати силу та необхідну форму та виняткову екологічну чистоту, роль штукатурки та медицини. Відомі в минулому як "Алабастр", він був широко використовуваний у всьому світі під час ремонтно-будівельних робіт - для внутрішнього оформлення приміщень та прикраси інтер'єрів штукатурка на стелі та стінах.

У глибині землі штукатурка присутня у вигляді каменю - породи осадового походження декількох сортів. Це може бути на вигляд щільного з дрібнозернистою структурою та цукровою у формі вигину або грубозернистих з випадковими кристалами, що складаються з ниткоподібних кристалів з шовковистою читкою або бути пластинчастим з прозорими кристалами шаруватої структури . Колір породи білий, жовтуватий, світло-сірий - залежить від наявності або відсутності різних домішок у породі.

Гіпсовий зв'язуючий матеріал, що використовується в будівельній практиці, виробляється в основному з натурального гіпсового каменю - двоколісний сульфат кальцію (SASO4X2H2O).

Для того, щоб гіпсовий камінь став сполучною речовиною, він піддається температурній обробці, під час якої відбувається зневоднення. У нормальних умовах вода випускається як пара, а при підвищеному тиску, його можна отримати в крапельному стані. Така вода з кристалів є найбільш чистим за своїм характером, а гіпсовий зв'язувальний матеріал, як і всі продукти, є екологічно чистого негорючим будівельним матеріалом, таким як гіпсокартон.

Гіпсові продукти мають високий ступінь стійкості до вогню. І сам матеріал створює комфортне середовище проживання через здатність поглинати надлишок вологість з повітря, а вологість зменшує його назад.

1970

204.77грн

+ 2 = 819
1
Доставка


Разом з цим товаром дешевше

+
=
Економія : 35.00грн
488.52грн

Дата и время
Є питання? Ми на зв'язку! Напишіть зручним для Вас способом або замовте зворотній дзвінок!
Олексій Олексій
×
Онлайн чат
Телеграм
Служба підтримки
Вайбер
Фейсбук
Почта
Київстар
Водофон
Зворотній дзвінок