Купити 660 Kalk Spachtelmasse(25кг)Шпаклівка вапняна за вигідною ціною в Києві - BUDIAK - Солом'янка - Відрадний - Борщагівка - Печерськ - Центр - 33013
Будівельний інтернет майданчик


Фільтр            
Ціна  162 - 1103грн
Виробник

Домашня ферма

Домашня ферма

Школа ремонту

Школа ремонту

Хостинг від HyperHost

Хостинг від HyperHost660 Kalk Spachtelmasse(25кг)Шпаклівка вапняна

...

Код: 33013

Kreisel 660 Калк Spachtelmasse L 25 кг

Вапняна шпаклівка

 

Характеристика

Дрібнозернистий розчин шпаклівки у вигляді сухої суміші зі збірних мінеральних в'яжучих, мінеральних наповнювачів і добавок, які покращують експлуатаційні властивості. Після змішування з водою утворює гомогенний розчин з високою адгезією до робочої поверхні основи. Для внутрішніх робіт.

Призначення

Рішення полягає в тому, щоб вручну виконати виключно гладкі тонкі наповнювачі грунтовки для цементних, цементно-вапняних штукатурок (наприклад, KALKZEMENT-MASCHINENPUTZ 501, KALKZEMENT-MASCHINENPUTZ 502L, штукатурка PUTZM? RTEL 560), і т.д.

 

Робочі дані

Грунтовка : Tiefgrund LMF 301

Температура нанесення (повітря, робочі поверхні матеріалів): + 5 ° С до + 25 ° С

Співвідношення при змішуванні води: близько 8,6-10 літрів води на 25 кг сухої

Час придатності до використання після змішування з водою: близько 3 годин (при температурі повітря від + 20 ° С)

Товщина шару: макс. 3 мм

Витрата: близько 1,25 кг / м2  на  1 мм товщини шару розчину

 

Спосіб застосування:

Підготовка підстави: штукатурка Основа повинна бути міцною, жорстким, не змінює форму, і навіть те, що не потрібно вирівняти площині занадто товсті шари шпаклівки. Основа повинна бути очищені від пилу, сажі, жиру, бруду, цвілі, вивільняє агентів, барвників і т.д. Основи сильно і рівномірно вбирають і пилові підстави повинні бути заґрунтовані Tiefgrund LMF 301 кошти.

 

Приготування продукту

Суху суміш розбавляють відповідною кількістю холодної чистої води при перемішуванні вручну або механічно не за допомогою міксера до отримання однорідної пластичної маси. механічне час перемішування має бути 2-3 хвилини. Замісити першу партію розчину, необхідно перевірити його відповідність. Ви можете регулювати кількість доданої води в разі необхідності. Набір частка води замішування повинна бути записана на наступну партію розчину готували в одних і тих же пропорціях. Затверділий розчин не може бути розбавлений водою або в суміші зі свіжим матеріалом.

 

Спосіб застосування

Розчин рівномірно наносять на поверхню і наданої у відповідність з металевим шпателем або шпателем. Кінцева поверхню вирівнювання повинна бути зроблена з повсті або губкою відразу після початку затвердіння (час залежить від температури і вологості). Штукатурка приміщення повинно бути вентильовані, але необхідно уникати протягів, а також занадто швидко сушіння розчину. При необхідності штукатурку слід періодично зволожувати чисту воду.

 

Технічні характеристики

З'єднання

Гашене вапно, мінеральні наповнювачі, добавки.

Густина сухої суміші

близько 1,0 г / см?

 

1690

187.04грн

+ 1 = 748
1
Доставка


Разом з цим товаром дешевше


Дата и время
Є питання? Ми на зв'язку! Напишіть зручним для Вас способом або замовте зворотній дзвінок!
Олексій Олексій
×
Онлайн чат
Телеграм
Служба підтримки
Вайбер
Фейсбук
Почта
Київстар
Водофон
Зворотній дзвінок