Купити 602 Шпаклівка біла цементна POZGLADZ 25кг.Крайзель за вигідною ціною в Києві - BUDIAK - Солом'янка - Відрадний - Борщагівка - Печерськ - Центр -
Будівельний інтернет майданчик


Фільтр            
Ціна  162 - 1103грн
Виробник

Домашня ферма

Домашня ферма

Школа ремонту

Школа ремонту

Хостинг від HyperHost

Хостинг від HyperHost602 Шпаклівка біла цементна POZGLADZ 25кг.Крайзель

Під замовлення
...

Код: 33012

Шпаклівка біла цементна 602 Pozgladz 25кг. Kraisel

 

Біла шпаклівка заводу виробника у вигляді сухої суміші білого цементу, доломіту наповнювачів і модифікуючих добавок. Використовується для обробки поверхонь, при декоративних і ремонтних роботах. З її допомогою ви можете отримати абсолютно гладку і білосніжну поверхнію стін і стель, так що витрата фарби знижується під час фарбування. Вонаможе бути використана для заповнення дрібних дефектів, подряпин і тріщин в гіпсі. Легко наноситься і апаратне забезпечення, висока адгезія з основою. Ідеально підходить для приміщень з підвищеною вологістю, а також для сухих приміщень.

 

Призначення

Шпаклівка призначена для вирівнювання поверхонь всередині і зовні будинків. Він може бути використаний на наступних підставах: бетон, цемент, вапно-цемент, вапно, гіпс гіпс і т.д. Ви не можете використовувати на метали, скло, пластмаси, а також на зволожених і відкритих поверхонь.

 

Робочі дані

Грунтовки: Tiefgrund LMF 301.

Робоча температура (матеріал, підставу, повітря): від + 5 ° C до + 25 ° С

Придатність суміші до використання після змішування з водою: близько 2-х годин (при температурі навколишнього повітря + 20 ° C).

Товщина шару: максимум 5 мм.

Можливість нанесення наступного шару: 6 годин після нанесення попереднього (при температурі повітря 20 ° С,

відносна вологість 65% і шар товщина до 1 мм).

Здатність застосовувати фарби: через 24 години після нанесення останнього шару (при температурі + 20 ° С і вологості повітря близько 60%).

Витрата: близько 1,25 кг / м2 при товщині шару 1 мм.

 

Спосіб застосування

Підготовка підстави. Всі причини повинні бути відповідним чином подається, повинні бути носіями, мають щільну і однорідну структуру, а також повинні бути гладкими і очищені від пилу, жирів, бруду і антиадгезійних коштів, залишків фарби і т.д. Сильно і нерівні вбираючі підстави, а також цвітіння підставу до примітивного TieffGrund LMF 301.

Підготовка продукту. Суха суміш слід поступово виливав в ємність, що містить необхідну кількість чистої, холодної води, перемішування за допомогою бурового змішувача з низькою швидкістю, щоб отримати однорідний, позбавленої грудок маси. Залиште на час дозрівання, який становить 5 хвилин і рухатися назад повністю. Якщо необхідно використовувати частину пакета, вся суха масу слід ретельно перемішати, так як поділ компонентів може відбуватися під час транспортування. Маючи поглинену масу не змішується з водою або свіжим матеріалом.

Застосування. Шпаклівка застосовувати рівномірно з гладким залізом або шпателем з нержавіючої сталі, ретельно згладжування. Після повного висихання нерегулярності дотримуватися з сіткою або шліфувальною папером. Ніч знову з'являється і стійло.

 

Технічні характеристики

З'єднання

Білий портландцемент, Доломіти наповнювачі та добавки

Насипна щільність сухої суміші

995

Пiд замовлення

Разом з цим товаром дешевше


Дата и время
Є питання? Ми на зв'язку! Напишіть зручним для Вас способом або замовте зворотній дзвінок!
Олексій Олексій
×
Онлайн чат
Телеграм
Служба підтримки
Вайбер
Фейсбук
Почта
Київстар
Водофон
Зворотній дзвінок