Купити 130 KLINKER-25 кг Суміш для кладки Клинкерної цегли КРАЙЗЕЛЬ за вигідною ціною в Києві - BUDIAK - Солом'янка - Відрадний - Борщагівка - Печерськ - Центр - 31307
Будівельний інтернет майданчик


Фільтр            
Ціна  90 - 236грн
Виробник

Домашня ферма

Домашня ферма

Школа ремонту

Школа ремонту

Хостинг від HyperHost

Хостинг від HyperHost130 KLINKER-25 кг Суміш для кладки Клинкерної цегли КРАЙЗЕЛЬ

...

Код: 31307

130 Клінкер (25 кг) KREISEL –

Суміш для кладки клинкерної цегли


Характеристика
Кладова суміш для клинкерної та облицювальної цегли, у вигляді сухої суміші з'єднувальних, мінеральних заповнювачів і модифікуючих добавок, трас та інших добавок, що покращують експлуатаційні характеристики. Представлен в 5 кольорах. Після залиття водою утворює однородну густо-пластичну масу вибраного кольору. Після затвердження відрізняється водо- і морозостійкістю, гідрофобністю, Призначення даного матеріалу істотно зменшує ймовірність появи висолів і білих налетів на поверхні кладок.

Призначеня
Матеріал призначений для повноцінної кладки клинкерної та облицювальної цегли, без необхідності додаткової затирки швів.
Застосовується всередині і за межами приміщення . Дозволяє отримати однотонність швів по всій поверхні возведеної стіни.

Робочі характеристики:
Температура застосування (
нанесення, основа , матеріали):  від +5°C до +25°C Пропорції закриття води: близько  2,9 літрів води на 25 кг
сухої суміші Час пригодності для застосування після закриття води: близько  2 годин ( при температурі навколишнього середовища +20°C) і вологості повітря близько 60%; близько 30 хвилин при температурі понад + 25 ° C
Кольори:  сірий, графітовий, чорний, коричневий, цегельний
Витрата:  близько 1,92 кг сухої суміші на 1 м 3 свіжого розчину

Спосіб застосування:
Підготовка кладочних елементів:  Цегла повина бути очищеною від пилу і наледи. При проведенні роботи в сонячний теплий день, цегла повина утримуватися в тені.
Підготовка матеріалу для роботи:  Суху суміш слід поступово всипати в емкость, яка містить відповідну кількість чистої, холодної води, перемішує вручну або механічно за допомогою міксера, для отримання однорідної маси без комків. Залиште на час до дозревания, составляющее 5 хвилин, і знову ретельно перемішайте. У разі необхідності використання частин упаковки, всю суху суміш слід ретельно перемішувати, або в час транспортування могло виникнути розділення складу. Затверджую масу не розбавляти водою, і не смешивать со свіжим матеріалом.
Спосіб застосування: Кирпичная стена повинна бути захищеною від зволоження в результаті всмоктування ґрунтової води та всмоктування в грунт осадків відповідною горизонтальною та вертикальною ізоляцією. Приготований розчин для нанесення на поверхню кирпича відповідно до методу кладки з повним заповненням швів. При кладці рекомендується змішувати цеглу з кількома піддонами, щоб уникнути можливої ​​незрозумілої розниці між партіями цегли. Кладку слід виробляти старано. Загрязнення лицевої сторони цегли розчином слід миттєво видалити. Шви вирівнювати і розшувати перед застиванням розчину, користуючись для цього майстра, кельму з нержавіючої сталі або іншого відповідного інструменту. Вибігати швидкого висихання розчину в результаті впливу сонячних лучей, сильного вітру і сквозняка. фронтони, підвержені воздействию атмосферних осадків, протягом часу кладки і мінімум 4 дні після її завершення захищати від дождя. При кладці кирпича низького якості (который може містити внутрішнє забруднення) і стен, підтверджуючих при експлуатації сильному зволоженню від атмосферних осадків, поверхню стен після ущільнення розчину рекомендується обробляти засобом HYDROMUR-W 1010. Поверхність захищати від дождя до пропитки. При використанні пропиточного засобу цегла може придбати більш темний відтінок. 

Технические дані:

Склад

портландцемент, мінеральні заповнювачі, траси, модифікуючі добавки

Насипна щильність

близько 1,8 г/см³

Объемна щильність затверділого розчину

близько 1,80 г/см³

Згинання міцності через 28 днів

M10

Сила стиснення через 28 днів

≥ 2,5 МПа

Адсорбція влаги при капілярному підсосі

≤ 0,05 кг/м²√хв

Паропроницаемість  μ

15/35

Прочность шва

≥0,15 МПа

Коефіцієнт теплопровідності λ

< 1,17Вт/м*K

Пожарна безпека

Клас А1

Розмір зерен заповнювача

0–2 мм

Вміст  хлору

0,01% Cl

Утримання розчинного хрому VI в пересчете на загальну суху масу виробів

≤ 0,0002%

Розхід:

Товщина стіни

Розхід сухої суміші
на 1 м2 стены

6,5 см

17 кг

12 см

45 кг

25 см

110 кг

1102

125.00грн

+ 1 = 500

1
Доставка

Дата и время
Є питання? Ми на зв'язку! Напишіть зручним для Вас способом або замовте зворотній дзвінок!
Олексій Олексій
×
Онлайн чат
Телеграм
Служба підтримки
Вайбер
Фейсбук
Почта
Київстар
Водофон
Зворотній дзвінок