Купити 125PORENBETONKLEBER-25кг. Суміш для кладки блоків коміркового бетону за вигідною ціною в Києві - BUDIAK - Солом'янка - Відрадний - Борщагівка - Печерськ - Центр - 31305
Будівельний інтернет майданчик


Фільтр            
Ціна  90 - 236грн
Виробник

Домашня ферма

Домашня ферма

Школа ремонту

Школа ремонту

Хостинг від HyperHost

Хостинг від HyperHost125PORENBETONKLEBER-25кг. Суміш для кладки блоків з коміркового бетону

...

Код: 31305

125 Porenbtonkleber (25 кг.) KREISEL –

Кладочна суміш для керамоблоків

 

Характеристика:
Кладковий розчин у вигляді сухої суміші заводського виготовлення мінерального вяжущего, мінеральних заповнювачів і модифікуючих добавок. Після суміші з водою утворює однородну масу для виконання тонкослойної кладки. Після затвердження має водо- і морозостійкість. Попереджає появу термічних мостиків в містах швів між елементами стін.

Область застосування:
Розчин призначений для виконання зовніх і внутрішніх стін із блоків з ячейкового бетону (пенобетона, газобетона), з'єднаних тонкими швами. Підходить для кладки стін із вапняно-пісчаних блоків, блоків із полістиролбетона, поробетону, силіката зі строгими геометричними розмірами. Також може застосовуватися для внутрішніх робіт – для вирівнювання та створення гладких поверхонь стен, виконаних із блоків.

Дані по виконанню роботи:

Робоча температура (витяжка, основа, матеріал): від +5°C до +25°C. Пропорція суміші з водою: близько 6,25-6,5 л води на 25 кг сухої суміші. Ширина шва: від 1 до 3 мм. Час пригодності приготовленого розчину до застосування: близько 3 годин (при температурі +20°C і вологості повітря близько 60 %). Час корекції свіжого розчину: ≥ 7 хвилин.

Розхід: близько 1,40 кг сухої суміші на 1 дм3 свіжого розчину.

Спосіб застосування:
Стіни з тонкими швами можна возводити, якщо товщина стіни рівна товщині укладаємих блоків. Товсті стіни, требуючі приєднання блоків і плиток (додаткових елементів), слід вести традиційним способом, використовуючи теплозахисний розчин. Клеящий розчин наноситься на верхню поверхню нижче вставленого шару блоків (горизонтальний шов) і на бокову поверхню соседнего елемента (вертикальний шов). Якщо блоки мають профільовані «замки», розчин на вертикальних поверхнях блоків взагалі не наноситься. Перед накладанням клеячого розчину, верхньою поверхнею попереднього шару блоку слід, якщо це необхідно, вирівняти, а потім ретельно змішати щеткою. Для вирівнювання блоків з об'ємною щільністю 400 і 500 кг/м3 використовується терка, покрита крупнозернистою шліфовальним папером. Для вирівнювання блоків з більшою об'ємною щільністю застосовуються спеціальні терки, що мають зубчаті кромки. Для розподілу клеячого розчину по поверхні слід користуватися спеціальними шпателями з желобками, ширина шпателя підбирається відповідно шириною блоків, або плоскими кельмами з зубчатими краями з розміром зубців 4-8 мм. Блоки слід укладати на свіжий шар розчину і легко підбивати резиновим молотком. Следует соблюдать принципы соединения елементів. Вижатий із швів зайвий розчин слід резким рухом собрати кельмою. Роботи слід виконувати в суху погоду. либо плоскими кельмами з зубчатими краями з розміром зубців 4-8 мм. Блоки слід укладати на свіжий шар розчину і легко підбивати резиновим молотком. Следует соблюдать принципы соединения елементів. Вижатий із швів зайвий розчин слід резким рухом собрати кельмою. Роботи слід виконувати в суху погоду. либо плоскими кельмами з зубчатими краями з розміром зубців 4-8 мм. Блоки слід укладати на свіжий шар розчину і легко підбивати резиновим молотком.
Слід дотримуватися принципів елементів. Вижатий із швів зайвий розчин слід різким рухом собрати кельмою. Роботи слід виконувати в суху погоду.

Технические дані:

Склад

портландцемент, мінеральні заповнювачі, модифікуючі добавки

Насипна щільність сухої суміші

близько 1,47 г/см3

Об'ємна щільність затверденого розчину

около1,40 г/см3

Адгезия до основи

разрушение в основании

Міцність на стискання після 28 суток

M10

Міцність на згиб після 28 суток

≥ 3 МПа

Абсорбція води, викликана капілярним підсосом

< 0,13 кг/м2√хв

Паропроницаемость μ (табличне значення)

5/20

Міцність шва (табличне значення)

≥ 0,30 МПа

Коефіцієнт теплопровідності λ (табличне значення)

<0,47 В/м*K

Реакція на вогонь

Класс А1

Зернистість

0–0,5 мм

Зміст хлоридів

≥ 0,01 % Cl
Утримання розчинного хрому в готовій масі

≤ 0,0002 %

1290

112.86грн

+ 1 = 451

1

Доставка
Дата и время
Є питання? Ми на зв'язку! Напишіть зручним для Вас способом або замовте зворотній дзвінок!
Олексій Олексій
×
Онлайн чат
Телеграм
Служба підтримки
Вайбер
Фейсбук
Почта
Київстар
Водофон
Зворотній дзвінок