Купити 410 (25кг)Самовирівнююча суміш для підлоги 2-20мм КREISEL за вигідною ціною в Києві - BUDIAK - Солом'янка - Відрадний - Борщагівка - Печерськ - Центр - 32105
Будівельний інтернет майданчик


Фільтр            
Ціна  132 - 397грн
Виробник

Домашня ферма

Домашня ферма

Школа ремонту

Школа ремонту

Хостинг від HyperHost

Хостинг від HyperHost410 (25кг)Самовир. суміш для підлоги 2-20мм КREISEL

Супер ціна
...

Код: 32105

Kreisel (Крайзель) 410 Тонкошарова самовирівнююча наливна підлога  (2-20 мм)
Виготовлена ​​на заводі суміші мінеральних в'язків речовин, мінеральних наповнювачів і модифікуючих добавок, які не містять казеїну. Після змішування з водою утворює однорідну, легко розподільну масу. Після зв'язування практично не проявляє усадки. Характеризується високою стійкістю до завантаження. Застосовується усунення дефектів підлогових підстав, вирівнювання горизонтальних поверхонь і зайвої шорсткості поверхні. Дуже добре підходить для вирівнювання підлог з внутрішнім підігрівом.

 

Застосування:
Маса Kreisel 410 призначена для ручного або машинного виконання вирівнюючих покриттів на горизонтальних основах внутрішнього приміщення. Може застосовуватися як для вирівнювання поверхні в нових, так і модернізованих підлог та інших елементів (наприклад, стертих сходів внутрішніх сходових клітин) в житловому і загальному будівництві, особливо в об'єктах громадського використання, як лікарні, оздоровчі центри, дитячі сади , ясла і т.д. Підходить для укладання на міцні та несучі цементні, бетонні, ангідридні, а також на керамічні підстави, з натурального та штучного каменю.

 

Технічні склади:
Склад Kreisel 410: портландцемент, гліноземистий цемент, гідратне вапно, мінеральні наповнювачі, полімерні зв'язуючі, добавки, що покращують експлуатаційні властивості.
Насипна міцність: близько 1,3 г / см³
Міцність на стиск через 28 діб: ≥ 30 МПа
Межа міцності при вигині через 28 діб: ≥ 7 МПа
Класифікація згідно PN-EN 13813: 2003: Додати EN 13813-F7
В розчиніEN 13813-F7хрому VI: ≤ 0,0002%
Зернового: 0,5 мм

 

Робочі:
Грунтуючі засоби: HAFTGRUND 300, TIEFGRUND LMH 303, TIEFGRUND LMF 301 в залежності від типу підстави.
Температура застосування (повітря, підстави, матеріали): від + 5 ° C до + 25 ° C
Пропорції змішування з водою: 5, 5 літрів води на 25 кг сухої суміші.
Час придатності до застосування після змішування з водою: близько 30 хвилин (при температурі 20 C і відносній вологості повітря близько 60%)
Товщина шару: від 2 до 20 мм
Можливість перебування: Приблизно через 5 годин (при температурі території середовища + 20 ° C і відносної вологості повітря близько 60%)
Можливість укладання наступних шарів обробки: Приблизно через 7 діб після нанесення (при температурі + 20 ° C)
Вітрата: близько 1,5 кг / м² на 1мм товщини шару розчину.

 

Підготовка основи:
Усі основи повинні відповідати підготовленим, мати постійну та однорідну структуру та бути очищеними від пилу, щебеню, жирів, мастил та інших забруднень, які можуть зменшити адгезійні властивості, що укладається маси Kreisel 410. Нестабільні шари поверхні слід видалити. Щіліни і великі тріщини підстави необхідно відремонтувати. Бетонні основи повинні бути виконані не менше ніж за 6 місяців, цементна стяжка - не менше 4 тижнів, і вологість повинна бути не більше 2%. Ангідридні стяжки повинні бути залиті не менше ніж за 2 тижні, вологість повинна бути не більше 0,5%, і вони повинні бути відшліфовані. Вбираючі (згорнуті) підстави, такі як цементні та ангідридні стяжки, необхідно відповідно обґрунтувати засобом TIEFGRUND LMF 301 так, щоб препарат повністю висохнути перед нанесенням маси FLIEß-BODENSPACHTEL 410.
Бетонні основи слід обгрунтувати препаратом HAFTGRUND 300, а потім способом «волог на вологу» заливати масу FLIEß-BODENSPACHTEL 410. Піскуваті основи, а також вимагають покращення водопровідних властивостей, необхідно зрівняти засобом TI необхідно самовиправлення EFGRUND LMH. , необхідні на підставі, щоб не відбулося їх заповнення масою, і виконують дилатаційні шви, що відокремлюють заливку від стін та інших елементів, застосовуючи спеціальну компенсаційну стрічку або ж смуги піно олістірола, найкращої товщиною 10 мм, але не менше 5 мм.

 

Підготовка матеріалу для роботи:
Суху суміш необхідно насипати в ємність, що містить близько 5 літрів чистої, холодної води, заважаючи вручну або механічно з використанням вільних оборотів для отримання однорідної, без грудної маси. Відповідати приблизно за 5 хвилин використання провітрювання і знову перемішувати вручну. При необхідності використання частини упаковки, усі суміші транспорту необхідно ретельно розмішати, так як під час використання могло відбутися розподіл компонентів. Затверділий розчин не розбавляти водою і не змішувати зі свіжим матеріалом.

 

Спосіб застосування:
Приготовану масу потрібно заливати вручну на загрунтовану підставу. Роботи починати починати від стіни, найбільш віддаленої від входу в приміщення, і вести смугами шириною близько 40 см. У випадку з приміщеннями з великою шириною розподіляють мітками менші робочі поля (шириною 3-6 м, в межах від швидкості вивільнення маси). Після вивільнення маси необхідно розподілити за допомогою сталевого шпателя, а потім видалити повітря, наприклад, при помічці голчастого валика. Роботу потрібно проводити без перерви до всієї поверхні підлогіпокритія. Рівень заливки можна використовувати, використовуючи спеціальні марки, зроблені з розчину або при використанні вставлених у підлогу розпірних пробок із шурупами, головки, які позначають рівень зробленого шару. У місцях існуючих дилатацій вирівнюється підстави необхідно зробити дилатацію в наливають вирівнюючий шар. При механічному нанесенні роботи нагрівають агрегатом із двоступною системою розмішування, наприклад, «duo-mix» компанії M-tec, виконуючи наступні етапи робіт, як при ручному нанесенні. Знову нанесену масу слід захищати від передчасного висихання шляхом поглинання, захисту від прямих сонячних променів, надто низької вологості повітря і т.д. Такі умови необхідно зберегти і на протязі всього процесу проведення робіт. (Нестабільні шари поверхні підстави потрібно видалити. Значні тріщини підстави необхідно закрити) . як при ручному нанесенні. Знову нанесену масу слід захищати від передчасного висихання шляхом поглинання, захисту від прямих сонячних променів, надто низької вологості повітря і т.д. Такі умови необхідно зберегти і на протязі всього процесу проведення робіт. (Нестабільні шари поверхні підстави потрібно видалити. Значні тріщини підстави необхідно закрити) . як при ручному нанесенні. Знову нанесену масу слід захищати від передчасного висихання шляхом поглинання, захисту від прямих сонячних променів, надто низької вологості повітря і т.д. Такі умови необхідно зберегти і на протязі всього процесу проведення робіт. (Нестабільні шари поверхні підстави потрібно видалити. Значні тріщини підстави необхідно закрити) .

Очістка інструменту: Чистою водою, після завершення роботи.

Упаковка: Мішки по 25 кг

1738

209.16грн

+ 2 = 837

1

Доставка


Разом з цим товаром дешевше

+
=
Економія : 75.00грн
923.03грн

Дата и время
Є питання? Ми на зв'язку! Напишіть зручним для Вас способом або замовте зворотній дзвінок!
Олексій Олексій
×
Онлайн чат
Телеграм
Служба підтримки
Вайбер
Фейсбук
Почта
Київстар
Водофон
Зворотній дзвінок