Купити СТ-19 (15кг) Betonkontakt Ceresit за вигідною ціною в Києві - BUDIAK - Солом'янка - Відрадний - Борщагівка - Печерськ - Центр - 31029
Будівельний інтернет майданчик


Фільтр            
Ціна  38 - 2048грн
Виробник

Домашня ферма

Домашня ферма

Школа ремонту

Школа ремонту

Хостинг від HyperHost

Хостинг від HyperHostСТ-19 (15кг) Betonkontakt Ceresit

...

Код: 31029

СТ-19 / 15кг Betonkontakt Ceresit

Властивості
• створює шорстку поверхню;
• збільшує адгезію покриття до основи;
• для гіпсових, гіпсоізвесткових, вапняно-цементних та інших штукатурок;
• ефективна при облицюванні методом «плитка по плитці»;
• для внутрішніх і зовнішніх робіт;
• вологостійка.

Галузь застосування
Грунтовка Ceresit CT 19 Бетонконтакт застосовується для підготовки під обробку щільних, не всмоктуючих вологу поверхонь (монолітних і збірних бетонних і залізобетонних конструкцій) з метою підвищення адгезії до основи оздоблювальних покриттів (гіпсових, гіпсоізвесткових, цементно-вапняних, цементно-піщаних штукатурок, фарб, шпаклівок і клеїв для плитки) всередині і зовні приміщень. Грунтовка Ceresit CT 19 Бетонконтакт також застосовується для підготовки поверхонь, оброблених цементно-піщаними і цементно-вапняними штукатурками і облицьованих гіпсокартоном, ДСП або керамічною плиткою.

Підготовка підстави
Підготовка основи здійснюється згідно СНіП 3.04.01-87 і ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути сухою і міцною, без видимих ​​руйнувань. Перед застосуванням адгезійної грунтовки підставу слід очистити від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію до основи. Всі нерівні і неміцні ділянки основи необхідно видалити. Гігроскопічні поверхні прогрунтувати Ceresit CT 17 супер за 4 години до початку нанесення Ceresit СТ 19. На підставах, де присутня вологiсть, необхідно попередньо (за 3 доби) виконати гідроізоляцію за допомогою матеріалів групи Ceresit СR. Основи з елементами біологічної корозії обробити антибактеріальної ґрунтовкою Ceresit CT 99.

Виконання робіт
Грунтовку адгезионную Ceresit CT 19 Бетонконтакт перед використанням слід ретельно перемішати. Грунтовка на-носиться пензлем, валиком або щіткою. Час висихання грунтовки насамперед залежить від температури зовнішнього середовища і вологості повітря. При нормальних кліматичних умовах (температура +20 ± 2 ° C і відносна вологість повітря 55 ± 5%) час висихання грунтовки - 4 години. Після висихання грунтовка стійка до механічних впливів, а поверхня придатна для нанесення наступних шарів. Відразу після використання інструменти слід вимити водою. Затверділі залишки видалити органічними розчинниками.

Примітки
Роботи слід виконувати при температурі основи від +5 ° С до +30 ° С і відносній вологості до 80%. Всі вищевказані рекомендації ефективні при температурі +20 ± 2 ° C і відносній вологості повітря 55 ± 5%. В інших умовах час висихання грунтовки може змінитися. При роботі з ґрунтовкою необхідно берегти очі і шкіру. У разі потрапляння грунтовки в очі слід негайно промити їх водою. При виникненні подразнення звернутися до лікаря.

Рекомендації
Крім наведеної вище інформації про способи застосування грунтовки адгезійної Ceresit СТ 19 Бетонконтакт, при роботі з нею слід керуватися діючою нормативною документацією. Використання грунтовки не викликає труднощів за умови дотримання правил, викладених у даному технічному описі. У разі використання матеріалу в умовах, які не були розглянуті в даному технічному описі, слід самостійно провести тестові випробування або звернутися за консультацією до виробника.

Зберігання
У фірмовій герметичній упаковці в приміщеннях з постійною температурою від +5 ° С до +30 ° С -18 місяців з дати виготовлення, зазначеної на упаковці. При транспортуванні берегти від заморожування.

Технічні характеристики:
Склад                           дисперсія синтетичних
                                     смол і наповнювачів
Щільність                   дисперсії не менше 1,45 кг / л
Колір                           білий
температура основи
при застосуванні від +5 ° С до +30 ° С
час висихання
до ступеня 3 від           3 до 4 годин
Опір дифузії близько 120 μ Н2О
Витрата від                 0,3 до 0,75 кг / м2

 

1643

995.18грн

+ 9 = 4683

1
Доставка

Дата и время
Є питання? Ми на зв'язку! Напишіть зручним для Вас способом або замовте зворотній дзвінок!
Олексій Олексій
×
Онлайн чат
Телеграм
Служба підтримки
Вайбер
Фейсбук
Почта
Київстар
Водофон
Зворотній дзвінок