Купити СТ-17 (10 л) Грунтовка глибокопроникаюча CERESIT за вигідною ціною в Києві - BUDIAK - Солом'янка - Відрадний - Борщагівка - Печерськ - Центр - 31023
Будівельний інтернет майданчик


Фільтр            
Ціна  36 - 1927грн
Виробник

Домашня ферма

Домашня ферма

Школа ремонту

Школа ремонту

Хостинг від HyperHost

Хостинг від HyperHostСТ-17 (10 л) Грунтовка глибокопроникаюча CERESIT

Хіт
...

Код: 31023

Ceresit CT 17 (10л) Універсальна грунтовка

Властивості

• випускаються «зимова» (морозостійка) і «літня» версії грунтовки;

• зміцнює поверхню основи;

• підвищує адгезію до основи;

• знижує поглинаючу здатність підстави;

• має високу проникаючу здатність;

• не знижує паропроникність основи;

• може застосовуватися на стяжках з підігрівом;

• придатна для внутрішніх і зовнішніх робіт;

• не містить розчинників;

• екологічно безпечна.

Галузь застосування:

Грунтовка Ceresit CT 17 призначена для підготовки поверхні перед пристроєм керамічних облицювань, укладанням вирівнюючих мас для підлоги, кріпленням теплоізоляційних плит, фарбуванням і т.д. з метою зміцнення і зниження всмоктуючої здатності підстави.

Ceresit CT 17 використовується для обробки стін і підлоги при внутрішніх і зовнішніх роботах.

Ceresit CT 17 глибоко проникає в поверхневі шари підстави, підвищує їх міцність і зносостійкість, зв'язує пил і зменшує поглинаючу здатність. Грунтовка поверхні запобігає пересихання розчинних сумішей в тонкому шарі, що забезпечує досягнення найбільшої міцності розчину, підвищує адгезію матеріалів до основи, зменшує утворення тріщин в укладаються вирівнюють масах і т.д.

Ceresit CT 17 застосовується на таких типових підставах як різного роду штукатурні покриття, бетон, цементно-піщані стяжки. Грунтовка придатна для обробки щільного, гладкого бетону, а також існуючих керамічних або кам'яних облицювань.

Ceresit CT 17 з успіхом використовується для обробки пористого бетону (піно-і газобетону); гіпсових штукатурок; ангідрітних стяжок; деревостружкових та гіпсокартонних плит.

Підготовка підстави:

Основа повинна відповідати вимогам СНиП 3.04.01-87.

Основа повинна бути рівною, сухою і досить міцним. Поверхня його повинна бути очищена від різного роду забруднюючих речовин (пилу, жирів, мастил, бітумних мастик, лакофарбових покриттів і т.п.).

Крихкі ділянки поверхні потрібно ретельно обмести. Дефектні, слабкі і відшаровуються ділянки поверхні слід видалити і поверхню відремонтувати. Малярські покриття, що мають низьку адгезію, повинні бути повністю вилучені.

Вікна, двері та інші конструктивні елементи, а також прилеглі поверхні, що не підлягають обробці, необхідно вкрити плівкою або папером для запобігання від забруднення ґрунтовкою.

Виконання робіт:

Перед застосуванням ґрунтовку необхідно як слід перемішати.

Грунтовку Ceresit CT 17 наносять на підставу, що не розбавляючи, за допомогою щітки або пензля.

При обробці сильно всмоктуючих підстав і ангідрітних підлог ґрунтовку наносять за два робочих проходу, причому при першому проході використовують ґрунтовку, розведену водою в співвідношенні 1: 1.

Подальші оздоблювальні роботи можна проводити тільки після повного висихання грунтовки (через 4-6 годин після нанесення, в залежності від умов висихання).

Інструменти відразу ж після роботи слід вимити водою. Висохлі залишки матеріалу можна видалити тільки розчинником.

Примітка:

Роботи слід виконувати в сухих умовах, при температурі повітря і основи від +5 до + 35 ° C і відносній вологості повітря не більше 80%. Всі викладені в технічному описі показники якості і рекомендації вірні при температурі навколишнього середовища + 20 ° C і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах можлива зміна часу висихання грунтовки.

Грунтовка викликає легке зміна кольору обробленого підстави (невелике пожовтіння), що допомагає відрізнити оброблені ділянки поверхні від необроблених.

рекомендації:

Крім цього технічного опису, при роботі з просоченням слід керуватися СНиП 3.04.01-87, а також загальними інструкціями щодо виконання будівельних робіт.

Приведені характеристики ґрунтуються на практичному досвіді і на експлуатаційно-технічних випробуваннях.

Виробник не несе відповідальності за недотримання технології при роботі з матеріалом, а також за його застосування в цілях і умовах, не передбачених даним технічним.

При сумніви щодо можливості застосування матеріалу слід випробувати його самостійно або проконсультуватися з виробником.

Справжнє технічний опис, а також непідтверджені письмово рекомендації, не можуть служити підставою для безумовної відповідальності виробника.

З появою даного технічного опису всі попередні стають недійсними.

Термін зберігання:

У прохолодному і сухому місці, на піддонах, в оригінальній непошкодженій упаковці - не більше 12 місяців з дня виготовлення.

Оберігати від заморожування!

упаковка:

Грунтовка Ceresit CT 17 поставляється в каністрах по 2, 5 і 10 літрів.

Технічні характеристики:

Склад Ceresit CT 17: водна дисперсія полімерів

Колір: світло-жовтий

Щільність: ок. 1,0 кг / дм²

Температура застосування: від +5 до + 35 ° С

Час висихання: 4 - 6 годин (в залежності від умов висихання)

В'язкість: 10,5 ± 1,0 с

Коефіцієнт опору дифузії водяної пари, μ Н2О: ок. 100

Витрата Ceresit CT 17: 0,1 - 0,2 л / м² (в залежності від всмоктуючої здатності підстави)

3850

300.00грн

+ 3 = 1500

1

Доставка

Дата и время
Є питання? Ми на зв'язку! Напишіть зручним для Вас способом або замовте зворотній дзвінок!
Олексій Олексій
×
Онлайн чат
Телеграм
Служба підтримки
Вайбер
Фейсбук
Почта
Київстар
Водофон
Зворотній дзвінок