Купити 301TIEFGRUND Грунтовка (10л) глибокопроникла КREISEL за вигідною ціною в Києві - BUDIAK - Солом'янка - Відрадний - Борщагівка - Печерськ - Центр - 31008
Будівельний інтернет майданчик


Фільтр            
Ціна  36 - 1927грн
Виробник

Домашня ферма

Домашня ферма

Школа ремонту

Школа ремонту

Хостинг від HyperHost

Хостинг від HyperHost301TIEFGRUND Грунтовка (10л) глибокопроникла КREISEL

...

Код: 31008

301 Tiefgrund (10 л.) КREISEL - Грунтовка глибокопроникаюча

Характеристика
Грунтовка, яка не містить розчинників, виготовлена ​​на основі водної дисперсії акрилової смоли. Обмежує і вирівнює поглинаючу здатність поверхні, зміцнює пилоутворювальну підстави. Збільшує адгезію і полегшує нанесення малярських покриттів або клейових розчинів. Стійка до омилення, а також до впливу атмосферних чинників. Глибокого проникнення. Для внутрішніх і зовнішніх робіт.

Застосування
Засіб призначений для грунтування всмоктують підстав зі звичайних і ніздрюватих бетонів (напимер, газобетону), стін з цегли, блоків і пустотілих блоків, штукатурок, гіпсових і ангідритових підстав, гіпсокартонних плит. Рекомендується для грунтування основи перед нанесенням дисперсійних фарб, клейових розчинів, штукатурних цементних і цементно-вапняних розчинів, а також перед виконанням фінішних шпаклівок, облицювання керамічною плиткою, цементних підстав (стяжок), шпалер і т.п.

Технічні дані
Склад: водна дисперсія акрилового полімеру, допоміжні засоби. Густина: приблизно 1,02 г / см3. рН близько 7.

Робочі дані
Температура застосування (повітря, підстави, матеріалів): +5 ° C до + 25 ° C.
Час висихання покриття: близько 2-4 години
Витрата: близько 50-300 мл / м2 (в залежності від всмоктуючої здатності робочої поверхні).
Можливість нанесення малярських покриттів або розчинів: Приблизно через 24 годин з моменту нанесення грунтовки.
Колір: після висихання - безбарвний.

Спосіб застосування
Підготовка поверхні: перед ґрунтуванням слід видалити механічним шляхом все відшаровуються елементи і фрагменти підстави зі слабкою міцністю. Потім підставу слід очистити від речовин, що зменшують адгезійні властивості, тобто від пилу, жирів, мастил, антиадгезійних коштів, залишків фарби, цвілі, грибків, мохів та ін. Так підготовлену основу має бути очищено від напливів і сольових виступів, а також повністю сухим по всій поверхні. Підстави, забруднені мастилами, маслами, антиадгезійних засобами, слід повністю змити водою з додаванням детергентів або препаратів ЦL-und FETTLЦSER 1003.

Підготовка матеріалу до роботи:

Перед використанням розмішати вміст упаковки. При гіпсових підставах допускається розведення чистою водою в пропорціях 1: 1. Для грунтування інших підстав до засобу допускається додавати 5% води. Не змішувати з іншими матеріалами.

Спосіб застосування
Препарат TIEFGRUND LMF 301 слід рівномірно наносити на основу за допомогою кисті, валика або методом розпилення. Сильно вбираючі підстави слід двічі гарантувати. Наступний шар наносити, коли засіб вже вбралося, а поверхня не блищить і оптично виглядає як суха. Фарбу наносити не раніше, ніж через 24 години після висихання загрунтованной поверхні. Небажано проводити роботи під час атмосферних опадів, при сильному вітрі і при високій сонячній активності, без спеціальних факторів. Знову нанесення покриття потрібно захищати від дощу, морозу і занадто швидкого висихання.

 

1088

177.75грн

+ 2 = 889

1

Доставка

Дата и время
Є питання? Ми на зв'язку! Напишіть зручним для Вас способом або замовте зворотній дзвінок!
Олексій Олексій
×
Онлайн чат
Телеграм
Служба підтримки
Вайбер
Фейсбук
Почта
Київстар
Водофон
Зворотній дзвінок