Купити Момент стяжка 25 кг (от30мм-50мм) за вигідною ціною в Києві - BUDIAK - Солом'янка - Відрадний - Борщагівка - Печерськ - Центр - 32002
Будівельний інтернет майданчик


Фільтр            
Ціна  76 - 511грн
Виробник

Домашня ферма

Домашня ферма

Школа ремонту

Школа ремонту

Хостинг від HyperHost

Хостинг від HyperHostМомент стяжка 25 кг (от30мм-50мм)

...

Код: 32002

Суміші для стяжки підлог Момент 25 кг (от30мм-50мм)
 
Застосування.
Застосовується для влаштування стяжок підлоги по жорстких підставах, товщиною шару від 30 мм. Суміш може укладатися по роздільному шару (гідроізоляція, тепло, звукоізоляція), в цьому випадку товщина шару розраховується залежно від жорсткості тепло, звукоізоляційний матеріал і ступеня впливу механічних навантажень, але мінімальний шар повинен бути не менше 40 мм. Суміш застосовується для вирівнювання і ремонту існуючих бетонних і цементно-піщаних стяжок. За шару стяжки можна укладати Легковиравнівающаяся суміші Момент «Рівна підлога», Ceresit CN 69, Thomsit DG.
Підготовка підстави.
Основа повинна бути сухою і міцною, без видимих ​​руйнувань. Перед застосуванням суміші основу слід очистити від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезії розчину до основи. Всі неміцні ділянки видаляються. Тріщини розшиваються і заглиблюються механічним шляхом на глибину 1/2 товщини підстави і шириною до 5 мм, обробляються ґрунтовкою Момент «Грунт» і закладаються сумішшю розчину Момент «Стяжка». Далі підставу необхідно повністю заґрунтувати ґрунтовкою Момент «Грунт». Укладання Момент «Стяжка» по грунтовці повинна проводитися НЕ раніше, ніж через 4 години після її нанесення. При влаштуванні плаваючих стяжок на роздільному шарі товщина шару повинна бути не менше 40 мм.
Виконання робіт.
Суху суміш розчинити чистою водою (температура води від + 15 ° C до + 20 ° C) з розрахунку: 0,13-0,15 л води на 1 кг сухої суміші. Перемішати її до отримання однорідної маси без грудок за допомогою низькообертовим дриля з насадкою або за допомогою мішалки. Суху суміш необхідно в міру перемішування поступово додавати в воду. Потім розчинну суміш витримати 5 хвилин і знову перемішати. Використовувати розчинну суміш можливо протягом 60 хвилин з моменту приготування. Приготовану суміш розчину укласти на Підготовлена ​​основа. Після укладання розчинної суміші необхідно провести її рівномірний розподіл і вирівнювання за допомогою рейки-правила, напівтерком або другого інструменту. Остаточне вирівнювання і загладжування під облицювання або укладання ковроліну, лінолеуму виконати за допомогою пластикової, пенополистирольной терки або інших інструментів.
При перервах в роботі більш ніж на 60 хвилин інструменти необхідно промити водою і очистить від розчинної суміші. Отверділий розчин видаляється тільки механічним шляхом. При нормальних кліматичних умовах (температура +20 ± 2 ° C і відносна вологість повітря 55 ± 5%) технологічне пересування по поверхні можливо через 24 години. Шар розчину необхідно оберігати від швидкого висихання і в разі потреби зволожувати методом розпилення води. Керамічну плитку і ковролін можливо укладати через 7 діб за умови, що вологість стяжки становить не хворій 4%, для лінолеуму НЕ більше 3%.
Роботи слід виконувати при температурі від + 5 ° C до + 30 ° C. Всі Перераховані вище рекомендації ефективні при температурі + 20 ± 2 ° C і відносній вологості повітря 55 ± 5%. При Інших умовах технологічні параметри можуть змінитися. До складу матеріалу входить цемент і при взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому при роботі необхідно дотримуватися обережності. У разі потрапляння суміші в очі або на шкіру потрібно негайно промити їх водою і звернутися за медичною допомогою.
На площах понад 30 м2 в стяжках з суміші слід виконувати деформаційні шви. На підставах, мають такі шви, необхідно провести їх дублювання.
У період висихання і схоплювання розчинної суміші її необхідно оберігати від прямих сонячних променів і впливу негативних температур, а під час виконання робіт виключити потрапляння опадів.

1247

138.09грн

+ 1 = 552
1
Доставка

Дата и время
Є питання? Ми на зв'язку! Напишіть зручним для Вас способом або замовте зворотній дзвінок!
Олексій Олексій
×
Онлайн чат
Телеграм
Служба підтримки
Вайбер
Фейсбук
Почта
Київстар
Водофон
Зворотній дзвінок