502 L Kreisel (Крайзель) Легка машинна цементно-вапняна штукатурка
Штукатурний розчин у вигляді сухої суміші заводського виготовлення мінеральних вяжущих, мінеральних заповнювачів (в тому числі легких – перліта) та покращуючих експлуатаційних властивостей добавок, додатково гідрофобізований. Після замішування водою утворює однорідний штукатурний розчин, що володіє високою адгезією з основою. Після затвердження водо- и морозостойкий. Підходить для застосування всередині і зовні споруд, в тому числі в приміщеннях з підвищеною відносною вологістю (вани, душеві кімнати, сауни і т.п.).
|
Значення:
Розчин призначений для машинного або ручного виконання традиційних багатослойних штукатурних покриттів всередині та снаружи будівлі. Підходить також для виконання підкладкових штукатурних покриттів під декоративну штукатурку. Може застосовуватися на стенах і перекриттях з бетону, керамічних, песчано-известковых елементів, легких бетонів і т.д. п.
Технические данные
Склад: портландцемент, гідратна освіта, мінеральні заповнювачі (в тому числі перліт), модифікуючі добавки Об'ємна щільність свіжого розчину: близько 1,5 г/см 3 Об'ємна щільність твердого розчину: близько 1,2 г/см 3 Утримання повітря: близько 29 % Прочність на згинання після 28 суток: категорія CS II Прочність на згин після 28 суток: ≥ 1,0 МПа FP: В Абсорбція води, визваний капілярним підсосом: категорія W0 Коефіцієнт паропроникності μ: 7,8 Коефіцієнт теплопровідності λ (табличне значення): < 0,47 В/м*K Реакція на огонь: Клас А1 Крупність заповнення: до 1,25 мм Утримання розчинного хрому VI: ≤ 0,0002 % (2 ppm)
Робочі дані:
Робоча температура (нанесення, основа, матеріали): від +5°C до +25°C Пропорції змішування з водою: близько 6 л води на 30 кг сухої суміші. ; близько 1 години при температурі вище +25°C Товщина шару: 5–20 мм Розхід: близько 1,1 кг/м 2 на 1 мм товщина шару розчину Продуктивність: 30 кг сухої суміші приблизно на 25 дм 3 свіжого розчину
Способ застосування
Підготовка підстави:
Рекомендується приступати до виконання штукатурки після осідання, зтискання та висихання кирпичних стен і після зтискання бетонних стійок та інших бетонних елементів, т.е. по істеченню як мінімум 2-3 місяці в разі кирпичних стін і 4-6 місяців у випадку бетонних стін і елементів. Основание під штукатурку повинно бути звичайним, жорстким, не змінюючимся в розмірах, рівним, щоб не прийшло на носити зайвий толстий шар штукатурки. Основи повинні бути очищені від пилу, сажи, жирів, смазок, антиадгезійних засобів, красок, зайвих кладочних сумішей і т.д. Сильно і середньо впитивающие основи рекомендується загрунтувати засобом TIEFGRUND LMF 301 або виповнити на них цементний набризг. Гладкі основи з легкого (на основі пористих заповнювачів) бетону слід насікати ручним або пневматичним зубилом, очищати від пилу і змивати воду. Замість такого способу підготовки бетонного підстави можна застосувати іншу – загрунтувати поверхню засобом BETONGRUND 310. Після відповідної підготовки основи, перед нанесенням розчину, необхідно визначити лицеву сторону штукатурки. Сильно впитивающие мінеральні основи в залежності від виду матеріалу та атмосферних умов слід безпосередньо перед нанесенням штукатурки помірно або обильно оросити чистою водою.
Підготовка матеріалу для роботи:
Суху суміш замішувати з відповідною кількістю чистої холодної води, перемішувати вручну або механічно за допомогою дрелі з мішалкою або бетономішалки. Час механічного вимішування становить 2-3 хвилини. Після приготування першої партії розчин перевірити її консистенцію. При необхідності додати воду. Встановлену пропорцію сухої суміші і води записати, щоб наступна частина розчину була приготовлена в точно такій пропорції. Затвердевший розчин не можна розбавляти водою або змішувати зі свіжим матеріалом.
Спосіб застосування:
Розтворити рівномірно нанести на всю поверхню основи і вировняти правилом. Після нанесення одного шару штукатурки (5-20 хвилин) остаточне вирівнювання (затірування пластмасовою теркою, металевою теркою або теркою з войлоком) слід виконати, коли розчин начнеться схоплюватися (на загрунтованих підставах – звільнити приблизно 2 години, на основі виконаного цементу – приблизно набризка через 1,5 години). При накладанні кількох шарів розчину чергового шару слід наносити після охоплення розчину та утворення шероховатої поверхні з метою покращення сцеплення (примірно через 24 години). Всі штукатурні роботи слід виконувати в сухому сонячному погоді, при слабкому ветрі і не на сильному сонці. Якщо роботу все це необхідно виконати при неблагоприятних атмосферних умовах, слід використовувати відповідні захисні покриття, обмежують вплив атмосферних факторів. Оштукатурені приміщення необхідно вентилювати, однак при цьому берегти від сквозняків і не допускати занадто швидкого висихання розчину в результаті потрапляння прямих сонячних променів або дії систем відігріву. У разі необхідності оштукатуренну поверхню час від часу орошати чистою водою.
Упаковка:
Мешки по 30 кг на поддонах по 30 штук.
Храніння:
До 9 місяців від дати виготовлення в сухому місці, в непошкодженій заводській упаковці.
Мери предосторожності:
Продукт після замішування водою дає щелочну реакцію. Вибігати контакт з шкірою і захищати очі. У випадку потрапляння в очі промити їх великою кількістю чистої води і звернутися до лікаря.